Şimdi Ara

Lenovo A3300-H Android Tablet (Sadece 3G Data - Rom ile Telefon Özelliği) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
21
Favori
58.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA ŞİMDİ BU TABLETİN TELEFON AÇMA ÖZELLİĞİNİ YAPMAK İÇİN SADECE ROM ATMAK YETERLİ Mİ YOKSA LENOVO SİTESİNDEKİ EN SON GÜNCELLEMEYİ YAPTIKTAN SONRA MI ROM ATACAĞIZ
    TELEFONLARDA 4,2,2 KİT KAT A YÜKSELTSEK PROBLEM ÇÖZÜLÜR MÜ.
    AYRICA KONUNUN BAŞINDA BİR ARKADAŞIMIZ TABLETİN İSMİNİ A3300 GV YAPIP LENOVO DAKİ SON GÜNCELLEMEYİ YÜKLESEK PROBLEM AŞILABİLİR DEMİŞTİ BUNU DENEYİP BAŞARILI OLAN VAR MI ??
  • ferhat121 F kullanıcısına yanıt
    hocam bana tablete telefon özelliği kazandırma konusunda en baştan yapılacakları sırasıyla açıklayabilirseniz sevinirim tableti aldık ama boş boş duruyor melet bari bir işe yarasın..
    ilgin ve alakan için şimdiden teşekkürler :)
  • Romun yedeğini alan var mı varsa paylaşabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bende bir yedek daha var eskiden aldığım onuda atayım istersen,bunu daha farklı almıştım.(sp ile yüklenmiyor galiba/direk mtk tool ile yükleniyor galiba ama denemedim,emin değilim nasıl olduğuna)

Neden olmadı ki eskisi bir hata veriyordu,tıkları kaldırıp denemenize rağmen yine olmadı galiba.Başka hata verdimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 9 Ocak 2015; 20:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Hocam bende bir yedek daha var eskiden aldığım onuda atayım istersen,bunu daha farklı almıştım.(sp ile yüklenmiyor galiba/direk mtk tool ile yükleniyor galiba ama denemedim,emin değilim nasıl olduğuna)

Neden olmadı ki eskisi bir hata veriyordu,tıkları kaldırıp denemenize rağmen yine olmadı galiba.Başka hata verdimi?

System.img dosyasi yok sadece klasor var onunda imaj olmasi lazim

nerede istiyor sp tool hocam o dosyayı? Şimdi başka bir mtk cihazı yaptım öyle bir dosya yine çıkmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 9 Ocak 2015; 23:19:49 >
  • quote:

nerede istiyor sp tool hocam o dosyayı? Şimdi başka bir mtk cihazı yaptım öyle bir dosya yine çıkmadı

Hocam android yazisi tiklenmiyor diger romlara bakinca da bi tek eksik bi de bi sey daha eksikti paylastigim resimde olacakti

Birşeyi eksik yapıyorum ama nereyi çözemedim.Makine olsa karıştırcam valla Android dosyası 2. aldığım yedektede eksik..Kusura bakma hocam valla,keşke kontrol etseydim hiç aklımada gelmedi bakmak
    İnşallah sağlam bir yedek alan olur

Anladığım kadarıyla system dosyası (klasörü) img olması gerekiyor ama neden yapmıyor çözemedim Manuel yapsak olur mu ki ? ne dersin?

Edit : benzer bir sorun şurdada buldum: http://www.replikatelefoncu.com/replika-galaxy-s4-mini-gti9190/system-klasoru-yardim-t244.0.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 9 Ocak 2015; 23:52:41 >

Şurda yapımını anlatmış ama bir bak istersen : http://www.china-devices.com/Thread-How-To-Create-System-IMG-from-System-Folder-Repack-System-IMG
  • Arkadaslar ingilizce olan link hangisi mobilden goremedim

• quote:

Şurda yapımını anlatmış ama bir bak istersen : http://www.china-devices.com/Thread-How-To-Create-System-IMG-from-System-Folder-Repack-System-IMG

linux pc veya VM ware ile üzerinde terminalden paylaştığı kodları yazarak yapmış biraz karışık gibi
    Hocam valla neden img değilde klasör olarak alıyor anlayamadım ama dosyada sorun yok o kesin...diğerleri seçilmeyecek zaten bi tek bu dosyayı yaparsan olur gibime geliyor

• kılıf aldınız mı?
    dene hocam,en fazla tekrardan ing yüklersin düzeltirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat121

http://forum.android.com.pl/f1632/a3300-hv-custom-rom-4-4-2-by-daktyl500_ver-1-0-a-494005/

hocam bunu buldum ama içinden türkçe dil çıkar mı

https://drive.google.com/file/d/0Bwp2dg5ha1rNVUxVOHhRX1ZXYkk/view?pli=1

Ferhat indiriyorum deneyip dönüş yaparım

EVET ARKADAŞLAR SONUNDA ROM TÜRKÇE SORUNSUZ ÇALIŞIYOR

SADECE

ARAMA VE MESAJLAR ING MENU DİĞER HERŞEY TURKCE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ignatius -- 11 Ocak 2015; 11:24:07 >

• Selam,hocam ben bi tablet aldım hediye geldi daha doğrusu,lenova a7-30 tablet.siz bi forum yaptınız ROM atılması için. ROM nasıl atılır bilmiyorum,benim gibi bilmeyende var diye düşünüyorum,tabletein klavyesi çok yavaş ,hoporlerden çat sesi gelio,bide donuyo ara ara dokunmatigi, ben telefon özelliği istemiom forumdaki arkadaşlar gibi, sunu merak ediyorum bu ROM denilen şeyle bu aksaklıklar duzeliyomu? DZzeliyosa bu konuda bana yardımcı olurmusunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ignatius

quote:

http://forum.android.com.pl/f1632/a3300-hv-custom-rom-4-4-2-by-daktyl500_ver-1-0-a-494005/

hocam bunu buldum ama içinden türkçe dil çıkar mı

https://drive.google.com/file/d/0Bwp2dg5ha1rNVUxVOHhRX1ZXYkk/view?pli=1

Ferhat indiriyorum deneyip dönüş yaparım

EVET ARKADAŞLAR SONUNDA ROM TÜRKÇE SORUNSUZ ÇALIŞIYOR

SADECE

ARAMA VE MESAJLAR ING MENU DİĞER HERŞEY TURKCE

Hocam SS isteriz bu arada stock rolün yedeğini aldınız mı

• modexl18 M kullanıcısına yanıt
    Hocam dokunmatiği sorunu son güncellemeden dolayı oluyor iki tane ROM paylasmistim eylül ve kasım aylarının eylül ayinkini indirin ve kurun ama otodan guncelleme yapmayin
    Ben en son bi ROM paylastim eğer onda türkçe desteği ve dokunmatik sorunu yoksa onu kurucam ama morelocale 2 gibi sadece google play türkçe olacaksa gerek yok zaten

• quote:

Hocam dokunmatiği sorunu son güncellemeden dolayı oluyor iki tane ROM paylasmistim eylül ve kasım aylarının eylül ayinkini indirin ve kurun ama otodan guncelleme yapmayin
    Ben en son bi ROM paylastim eğer onda türkçe desteği ve dokunmatik sorunu yoksa onu kurucam ama morelocale 2 gibi sadece google play türkçe olacaksa gerek yok zaten

Ferhat herhangi bir yedek filan almadim gerek duymadim aslinda cunki cihazi zaten tel olarak kullanacagim . Ss atarim bu qksam sanirim. Dedigim gibi sadece telefon menusu ve mesajlar menusu ingilizce suan icin bir hatayla karsilasmadim. Zaten ferhat cihazin herseyi ayni sadece 2 menu eklenmis oyle dusun

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.