Şimdi Ara

Wince tabanlı Double Din Cihazlara Farklı Firmware Yüklemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
36.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar " For X marka, 3737 " model kodlu ( yeni elantralar için ) araca uyumlu navigasyon cihazı aldım.

Cihazın ekran temasından, logo ve ikonlardan memnun değilim...Çok basit görünüyorlar...

Bununla beraber farklı double din cihazlarda çok daha renkli ve kullanması kolay ikonlar görüyorum...

Sonuçta hepsi çin malı double din cihazlar olduğu için, cihazıma farklı bir markanın firmware romunu yükleyebilir miyim ?

Yada yazılımı değiştirmeden sadece tema veya launcher gibi ikonları değiştirebilir miyim ?

• Mesela gene hyundai elantra için yapılmış, farklı bir markanın menü düzeni, ikonları falan çok daha güzel olabiliyor...

Hepsi temelinde windows ce üzerinden çalıştığı için, o markanın o ürüne göre yazdığı romu yükleyebilirim diye düşünüyorum...
  • bende de cyclone marka var bende sıkıldım ara yüzünden ama nasıl değişceğini bilmiyorum
  • http://www.youtube.com/watch?v=ZNIbUVwzRms

bu menüye nasıl giriliyor mesela ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syhgül -- 23 Aralık 2014; 23:53:18 >
  • ülkemizde bilgisayarcılığa ve elektronik cihazlara bu kadar ilgi varken, bu çin malı wince'li double din teyplere el atılmamış olması çok enteresan...

başka bir cihazın arayuzu yada temasını yüklemek için mutlaka bir yol olmalı
  • bende ar-lox marka cihazım için aynı arayış içindeyim henüz bir sonuca ulaşamadım
    ilk hedefim wince masaüstüne düşebilmek
    malesef bu tarz cihazların ithalatcıları teknik destek konusunda çok zayıflar
    örneğin benim cihazın ithalatcısı doğubank bodrum katta bir dükkan aldığım cihazın üzerinde herhangi bir marka yada model yazmıyor sadece kutusunda kartvizit büyüklüğünde ar-lox etiketi var
    menüler ve ikonlar çok basit
    ayarlar ise kısıtlı olduğu kadar bir o kadarda gereksiz
    birkaç arka plan resminden başka bir şey yok
    araştırmaya devam
  • wince yada win 6 icerikli siteler var bir ara arasyirirken ekstra uygulamalarina denk gelmistim yeni temalarina da yer vermis olabilirler . .

Konuyla alakali degil ama bana da wince tabanli uygulama hazirlayacak bir yazilimci arkadas lazim aracin uzerine donanimsal bilgimden bir kac fonksiyon eklemeyi dusunuyorum (flasor aydinlatma veya led aydinlatma neon tarzi arac alti aydinlatma yada kendime has gelistirdigim bir kac fonksiyonlar) Bunlari arac icerisindeki wince li multimedya cihazimdan acip kapatmak gibi bir yazilim hazirlayacak arkadas lazim beraber el atarsak araclarimiz daha eglenceli ve kullanisli hale gelecek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada sizin icin arastirdim wince icerikli sitelerden birini buldumhttp://www.pda-archives.com/wince temayla ilgili siz incelemelerinizi yaparsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: mosmos2009

bu linkte cyclone anlatıyor ben yaptım harika oldu

http://www.****.com/topic/9123-cyclone-wince-erişimi-ve-arayüz-değiştirme/?page=7

Bende i 30 lara takılan daiichi marka wince5 tabanlı cıhaz var.Linkini verdiğin tüm sayfaları okudum.Orada yapım aşamasında gibi.Madem siz yaptınız kısaca yol gösterirseniz ok sevinirim.
  • merhaba,
    lancer aracımda navimaster kullanıyorum. wince tabanlı yazılım zamanla çok yavaş çalışmaya başladı.teybin tamamen açılması 45 sn falan sürüyor.bununla ilgili servise 1 kez göndermiştim 2 yıl önce,yeni yazılım atınca düzelmişti ve anında açılıyordu.Tabi bu işlem için 200tl çarptılar.
    Bunun rom dosyalarını bulup kendimin yükleme şansı yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

merhaba,
    lancer aracımda navimaster kullanıyorum. wince tabanlı yazılım zamanla çok yavaş çalışmaya başladı.teybin tamamen açılması 45 sn falan sürüyor.bununla ilgili servise 1 kez göndermiştim 2 yıl önce,yeni yazılım atınca düzelmişti ve anında açılıyordu.Tabi bu işlem için 200tl çarptılar.
    Bunun rom dosyalarını bulup kendimin yükleme şansı yok mu?

Bende benim Wince tabanlı cihazın sistemine girmeye çalışıyorum bir şekilde. Kaynak dosyalarını falan görüyorum ama, masaüstünü kısıtlamışlar masaüstüne düşemiyorsunuz. Cihaza farklı romlar denedim sadece 1 tanesi yedi, ve yüklediğim rom'un üzerinede bir daha başka hiçbir rom kurulmaz oldu. Skoda marka araca volkswagen romu kurmuştum öylede duruyor.

Bende araştırıyorum hala.

• Bende Navimex 9934 cihazını Linea aracım için almıştım wince tabanlı. Bende arayışlar içindeyim. Elbet vardır firmware'lar. Bu cihazları satan adamlar para alıp kendileri güncelleyebiliyorsa neden bizde bulup yükleyemeyelim. Bir sonuca ulaşan varsa, bilgilendirirse çok sevinirim. Herkese kolay gelsin.
  • Update.exe ya da MyBoot.exe yi SDMMC karta kopyalayıp, navigasyon exe'si gibi gösterin, navigasyon programı tuşuna basın Windows CE masaüstü açılacak.

http://www.trcitroen.com/forum/citroen-c5/14653-cyclone-multimedya-sistem-guncellemesi-12.html#post233060

• merhaba tüm wince yazılım ve format dosyaları mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banasor.cf -- 20 Mayıs 2021; 6:41:18 >

• Xetec ds-3502 double teypimin yazılımı bozuldu ben kendim yapabileceğim birşeymi nerden bulabilirim yazılımını yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

• Update.exe ya da MyBoot.exe dosyasını nasıl temin edebilirm

• Merhaba bende tüm 'wince yazılımları var hangi program ve yazılım gerekli ise bana gyazitekin@gmail.com
    Ayrıcawww.banasor.cf adresini ziyaret edimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banasor.cf -- 20 Mayıs 2021; 6:39:29 >
  • aytekinkurt A kullanıcısına yanıt

Geç cevap için kusura bakmayın. Mesajımda vardı. https://maplorer.com/myboot.html

Update.exe ya da MyBoot.exe yi SDMMC karta kopyalayıp, navigasyon exe'si gibi gösterin, navigasyon programı tuşuna basın Windows CE masaüstü açılacak.

Benim cihaz 3G portundan VINN ile internete giriyor fakat uyumlu bir kablosuz adaptör ile cep tel üzerinden bağlanmayı beceremedim. Ayrıca EasyConnected.exe diye bir programla usb kablosu ile cep tele ara yüzü cihaza yansıtılabiliyor. Bu halde internete gerek kalmıyor.

https://www.pakwheels.com/forums/t/easyconnected-eng-screen-mirroring-mirror-link-windows-ce-smartphone-android-give-path-to-multiple-gps-apps-android-screen-mirroring-on-wince-caska-city-aspire-in-dash-navigation-system-any-wince/1145598

http://www.detailturkey.net/konu/diy-wince-tabanli-arac-multimedyasinda-android-kullanimi.27465/

• mosmos2009 M kullanıcısına yanıt

arayüz istediğiniz kadar hazırlanır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.