Şimdi Ara

26 Yaş Üzerine İlginç Oyun Tavsiyesi (güncellendi) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
5
Favori
3.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Skyrim,company of heroes 2(kesinlikle dene),brothers a tale of two sons.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Witcher 2 oyna 3 cıkınca 3 e geçersin

Skyrim,company of heroes 2(kesinlikle dene),brothers a tale of two sons.

company of heroes 2'nin gameplayine baktım, tarzı hoşuma gitti, sırada o var teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

merhaba arkadaşlar, 26 yaşımı doldurmak üzreyim, yeni i5 bilgisayar topladım kendime. 16 yaşımdan beri medal of honour dan başlayarak çoğu oyunu oynadım.

bir hevesle bf4 aldım, 4. bölümde sildim oyunu, anladım ki artık böyle oyunlar beni açmıyor, yıllardır hep aynı tarz klişe ilerlemeli oyunlar..

Sizlerden değişik oyun önerileri bekliyorum, mesela en son splinter cell convicton oynadım, golgelerde saklanarak sessizce ilerleme vs hoşuma gitti baya. keza hitman'lerde öyle..

birde zamanında mirror's edge varda, koşup hoplayıp zıplıyorduk.

kıssadan hisse, sıkmayacak, ilginç türde, değişik oyunlar arıyorum..

değerli önerilerinizi de bekliyorum

edit: konuda tavsiye edilen, denediğim ve beğendiğim oyunlar;

*Portal 2 ve Dishonored en beğendiğim oyunlar, adeta oynarken büyülüyorlar insanı..
    *Gta 5 zaten klasik
    *Limbo ve Never Alone çerezlik değişik oyunlar, vakit geçirmede birebir
    *Murdered: Soul Suspect konusu itibariyle diğer oyunlara göre farklıydı

dota 2 oyna. ciddiyim.

Adamı sinir, stress yapacak şeylere yönlendirmeyin

Ben 8 yıllık dota oyuncusuyum ama bırakmak üzereyim nerede mal oynamayı bilmeyen adam varsa benim takıma düşüyor. Son 10 oyunun 9 unu kaybettim bu yüzden

Edit: Benim tavsiyem Metro 2033 ve Metro Last Light olacaktır. Atmosferi muazzam ötesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 128MilyarDolar -- 21 Şubat 2015; 17:07:42 >

• Burası artık sadece bir arkadaşa tavsiye konusundan çok 25 yaş üstü oyun tavsiye konusu gibi olmuş. Yorumlardan sonra dishonored ve splinter cell blacklist'e başladım ikiside zevkli görünüyor. Benimde yaş 26 ve bende sizinle aynı durumdayım. Geçenlerde bitirdiğim ryse: son of rome oyununu tavsiye ederim. Atmosfer oynanış herşeyiyle beğendiğim bir oyun oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 yaş üstüne elbette Metal Gear Solid V Ground Zeroes ve The Talos Principle
  • Dostum State of Decay oyna.Gerçekten çok iyi bi oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: TORU-NAGA

25 yaş üstüne elbette Metal Gear Solid V Ground Zeroes ve The Talos Principle

teşekkürler öneriler için, talos principle sanki portala benziyor gibi geldi bana, öyle değil mi?
  • Thief gecenlerde bitirdim gayet guzel geldi bana.birde severmisin bilmem ama life is strange var cidden cok farkli bir oyun olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu yaşlarda insan en çok strateji oyunlarından keyif alır.Öğrenmesi ve mekaniklerini kapması zordur.Ama bir öğrendiniz mi yüzlerce saat harcayabilirsiniz başlarında.Europa Universalis 4 ve Civilization V'i öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaş 28 oldu değerli önerilerinizi hala bekliyorum :)
  • yaş 26 bu aralar oyun oynayasım hiç gelmiyor bi arada left 4 dead 2 atıyorum bana da öneride bulunun
  • Benim de yaş 25 oldu aynı sorun bende de var. Nerede bi Shadow of the Colossus, NFS Most Wanted, Silent Hill, Red Alert keyfi...
    Fakat son zamanlarda tat aldığım sadece Walking Dead serisi var (Her episode için Türkçe yama var). Hikaye inanılmaz sarıyor, tavsiye ederim.
    http://store.steampowered.com/app/207610/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 16 Mayıs 2016; 2:58:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Benim de yaş 25 oldu aynı sorun bende de var. Nerede bi Shadow of the Colossus, NFS Most Wanted, Silent Hill, Red Alert keyfi...
    Fakat son zamanlarda tat aldığım sadece Walking Dead serisi var (Her episode için Türkçe yama var). Hikaye inanılmaz sarıyor, tavsiye ederim.
    http://store.steampowered.com/app/207610/

Bende tam onu diyecektim aklımı okumuşsun sanki. Neyden bahsediyorum. Tabi ki shadow of colosssus'dan. Yıllar önce arkadaştan emanet ps2 almıştım. Bir kaç el futbol oynadıktan sonra benim başka oyun bulmam lazım deyip internette ps2 oyunu indirmek için aramaya başladım. Onlarca oyun arasında bu oyunu gözüme kestirdim. Resimlerinde at vardı dedim tam benlik. Atı severim çerkeziz ondan galiba. :) Neyse. İndirdim oynadım. Aman Allahım. Böyle bir oyun yok. At üstünde gezmenin bu kadar zevkli olduğu başka bir oyun tanımıyorum ben. O bosslarla savaşlar efsane. 2 defa bitirdim. Ps2 oyunları arasında bende etki bırakan en iyi oyundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: slckssmz

Burası artık sadece bir arkadaşa tavsiye konusundan çok 25 yaş üstü oyun tavsiye konusu gibi olmuş. Yorumlardan sonra dishonored ve splinter cell blacklist'e başladım ikiside zevkli görünüyor. Benimde yaş 26 ve bende sizinle aynı durumdayım. Geçenlerde bitirdiğim ryse: son of rome oyununu tavsiye ederim. Atmosfer oynanış herşeyiyle beğendiğim bir oyun oldu.

Hocam yeni oynayabildim Ryse son of Rome oyununu, adeta mest oldum. oynamaya kıyamadım oyunu resmen:) başka önerileriniz var ise heyecanla beklemedeyim
  • Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda başladığım ancak bitiremediğim tavsiye edebileceğim Metal Gear solid V- Phantom pain ve Resident Evil 6 var. Resident evil 6 varsa yanınıza bir arkadaş online olarak hikaye modu çok zevkli oluyor.
  • l.a noire tavsiye ederim.cidden tam yetişkinlere hitap eden bir oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: slckssmz

Yakın zamanda başladığım ancak bitiremediğim tavsiye edebileceğim Metal Gear solid V- Phantom pain ve Resident Evil 6 var. Resident evil 6 varsa yanınıza bir arkadaş online olarak hikaye modu çok zevkli oluyor.

Metal gear solid in gameplay'i çok başarılı, hemen indiriyorum, çok teşekkürler
  • Açık dünya seviyorsanız,

Just Cause 2 - 3

Western temalı seviyorsanız

Call of Juarez: Gunslinger tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_K

Açık dünya seviyorsanız,

Just Cause 2 - 3

Western temalı seviyorsanız

Call of Juarez: Gunslinger tavsiye ederim.

just cause güzele benziyor hocam, daha yenisi olsun diye 3ü indiricem. çok teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.