Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1020'yi fotoğraf çekmek için kullanabilirsiniz. Bunun dışında Windows 10 yüklemeyin bence. Uygulama portlama işi son yeni yapılarda kaldırıldı zaten sadece IOS platformunda geliştiriciler isterse onlar portlayabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 aydır facebook ve messenger'ı adam edemediler. Baştan W10 uygulaması olarak yazsaydılar bu kadar uzun sürmezdi heralde
    Instagram 2 güncellemeyle sorunsuz olmuştu onuda bozdular ana sayfada videolar oynamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    Bu uygulamalar cihazdan cihaza performans değişikliği gösteriyor sanırım. Instagram, Messenger son derece akıcı ve sorunsuz. Sadece facebook şuan sorunlu onu da adam ederler heralde yakında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Bu uygulamalar cihazdan cihaza performans değişikliği gösteriyor sanırım. Instagram, Messenger son derece akıcı ve sorunsuz. Sadece facebook şuan sorunlu onu da adam ederler heralde yakında.

Messengerde sorun performans değil, her güncellemeyle bişeyler eksilmeye başladı geçen çıkış yapma butonu gitmişti şimdi de ekran dönmüyor. Performansında çok iyi olduğunu söyleyemeyiz bazen iyi bazen kötü. Çok fazla video, resim ve gif olan grup konuşmalarında arada atıyor.
    Facebook hala beta ona fazla birşey diyemeyiz ama 2 ayda hala atma problemini çözemediler.
    Instagram 1 aydır ana sayfada video oynatmıyor güncellemek bu kadar mı zor. Bu uygulamalar geliyor 2-3 ay güncellenip bırakılıyor bidaha. 8.0 zamanında da böyleydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 28 Temmuz 2016; 12:38:56 >

+1
    Baştan savma iş yapıyorlar bariz belli,ağıza parmakla bal çalmaktan başka birşey yok,cihazlarımız var bariz yaşayıp görüyoruz,

• Almanya media markt de 950xl turk lirası ile 1450 civarında birşey yapıyor,yurt dışında bile ucuzlamış bu cihaz bizde halen 2500₺ civarında satılması saçma birşey,lumia 650 bile 600₺ ediyor,güzel ülkemizde firmalarımız tarafından iyi kazıklanıyoruz.bu kadar da vergi alınmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoldagezen -- 28 Temmuz 2016; 18:38:10 >
  • yoldagezen kullanıcısına yanıt
    Satılıyor mu ki sen ona bak😀

2 @ğustos bi gelsin hele

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hahaha orasıda ayrı bir konu :) bizde 1000₺ olsa belki düşünülür yinede zor satar,2 ağustos da gelse 31 aralık 2017 de gelse birşey değişeceğini sanmıyorum,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoldagezen -- 28 Temmuz 2016; 18:41:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

quote:

Orijinalden alıntı: _ahmet_

Desteklenmeyen cihazlar için cihazı desteklenen cihaz gibi gosterme konusunu Ana konudan yani buradan anlatmanız mümkünmüdür, Hem bu sorular tekrar tekrar sorulmasın hem de her goren yararlansın.

"Desteklenmeyen cihazlar için cihazı desteklenen cihaz gibi gosterme" bunun ingilizcesini çevirene helal olsun ayrıca böyle bir face sayfası kur ve ingilizce 1M beğenin hazır

Aslında bu konuyu başa sabitlemek lazım w10 desteklenmeyen hangi telefona nasıl w10 yüklenir vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

+1
    Baştan savma iş yapıyorlar bariz belli,ağıza parmakla bal çalmaktan başka birşey yok,cihazlarımız var bariz yaşayıp görüyoruz,

Aynı şeyler tekrar yaşanıyor gerçekten. 8.0 çıktı Kasım 2012de iş yapmaz dediler, Wp7nin aynısı dediler, beğenmediler yinede uygulamalar geldi güzel ilerledi, durdu. Sonra 8.1 çıktı iyi güzel 2-3 gerekli şey eklendi yine az bişey ilerledi ve durdu. Denim zamanlarında durgunluk devam etti 735, 830 gibi cihazlar kullanım oranını biraz arttırdı ama fazla etkilemedi. W10 Technical Preview duyurusuna kadar geçen 4-5 aylık sürede düşüş hissedilir seviyede başladı 1.5 senede tam sürüme ulaşan (bence ulaşamayan) W10 gelene kadar %2lere indi ve Wp7 ile başladığı yere geri döndü Microsoft. %1.4 kullanım oranıyla sürünüyor. Uygulama muhabbetide aynı, eleştirilerde aynı. Geliştiriciler heves edip 4-5 uygulamayı getirdi, kimisi baştan yazdı baktı gelir yok, kullanan yok, platform ölmüş güncellemeleri yavaşlattılar, umursamamaya başladılar ve 8.1de yaptıkları gibi bırakacaklar (Wp7 içinde benzer bi tablo geçerli adamlar daha en başından bu işi beceremedi).

Bitti bence bu saatten sonra debelenme sureci başladı,aylar once burda e militarist arkadaşın dışında kimler deli gibi savunuyordu,şimdi kimse kalmadı :) bende hangi platforma geçsem diye kendimle mutabakata varmaya çalışıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

https://m.youtube.com/watch?v=YyGkOdP-JyM

Ben bu videoyu izledim, videonun açıklamasındaki vcReg file dosyasını indirdim. CustomPDF yerine de interop tools kullandım. İlk kurduğum sırada Lumia 635 bilgilerini kullandım, son build ile 950XL deniyim dedim, bi sorun çıkmadı. Bi kaç dakkaya bu mesajı editleyip linkleri de paylaşırım

Edit:
    Interop Tools

Lumia 635
    PhoneManufacturer: MicrosoftMDG
    PhoneManufacturerModelName: RM-974_1193
    PhoneModelName: Lumia 635
    PhoneHardwareVariant: RM-974

Lumia 950XL
    PhoneManufacturerModelName: RM-1085_11302
    PhoneModelName: Lumia 950 XL
    PhoneHardwareVariant: RM-1085

Lumia 950XL Dual Sim
    PhoneManufacturerModelName: RM-1116_11258
    PhoneModelName: Lumia 950 XL Dual Sim
    PhoneHardwareVariant: RM-1085

HKLM-->SYSTEM-->Platform-->DeviceTargetingInfo
    Interop Tools ile "Registry Browser"dan bu yolu izleyip cihaz bilgilerini değiştirin. Çift sim modeller için 950XL Dual Sim kullanın diyorlar. Kendi cihazınızın bilgilerini de bir yere kaydedin.

Edit 2: Interop Tools ayarlarda ek özellikler altına kuruluyor, uygulama listesinde görünmüyor.

• Enable TCP Fast Open aktif edilince sayfaların yüklenme süresi % 10 ila % 40 arası azalıyor deniliyor. ( Microsoft EdgeHTML 14.14361 ve yukarısı için )

about:flags

http://blogs.windows.com/msedgedev/2016/06/15/building-a-faster-and-more-secure-web-with-tcp-fast-open-tls-false-start-and-tls-1-3/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 28 Temmuz 2016; 22:56:29 >

• 14393.5 slow ve release için aktif durumda.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Resmi olarak eski model telefonlara Windows 10 desteği bitti mi artık
  • windows mobile 10 kullanıyordum lumia 820de. Telefonu resetledim ve başladığında settings buttonu çalışmıyor menüde de settings edge falan yok. Recovery Toolla 8.1e dönersem tekrar windows 10 yükleyebilir miyim?
  • cagatyercan kullanıcısına yanıt
    Benim bilgim yok ama resmi olmayan yollardan yüklenebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 29 Temmuz 2016; 9:30:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lumia 925 wp 10 yükleyemiyorum yardımlarınızı bekliyorum

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsylkn

lumia 925 wp 10 yükleyemiyorum yardımlarınızı bekliyorum

+1
  • 
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.