Şimdi Ara

ARTES QD1002

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbero -- 18 Mayıs 2015; 18:14:40 >

• -------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbero -- 18 Mayıs 2015; 18:15:17 >
  • Merhaba, Artes QD1002 modelini 3 aydır kullanıyorum şu ana kadar herhangi bir sıkıntısını görmedim. Kingo Android Root kullanarak tableti 5 dk içinde kolay bir şekilde rootladım. Sistem sürümü olarak 1.0.8'i kullanıyorum ve ekran hassaslığı optimum seviyede. Tabletin en kötü yanı ses seviyesinin düşük olması bunu da rootladıktan sonra DSP Manager veya BeatsAudio yükleyerek normal bir seviyeye getirebildim. Tabletin ekran kalitesi ve hızı oldukça güzel, pili 4-5 saat gidiyor rahatlıkla. Özellikle PimpMyROM programını kullanarak superuser yetkisiyle kernel tweakleri değiştirip performansı oldukça yükseltebilirsiniz. Normal halde 17000 civarı Antutu puanı alan tabletime overclock yapmadan sadece governor ve schedulerları değiştirerek 22000 puan aldırabildim. Wifi çekim gücü piyasadaki mobil cihazlar içinde en başarılı olanlardan bence. Bluetooth eşleştirmede problem çıkabiliyor ama bluetooth hoparlor kullanımı vs. sorunsuz benim kullandığım kadarıyla. Ön kamerası video görüşme için yeterli seviyede, çin malı tabletlerin aşırı kalitesiz ön kameralarından değil. Wild Tanks Online gibi sürekli internet bağlantısı gerektiren oyunlar oynuyorm herhangi bir kesilme ping zıplaması vs. sözkonusu değil. Almak isteyen aklında soru işareti olan arkadaşlar bana sorularını yöneltebilirler.

ARTES QD1002

ARTES QD1002

ARTES QD1002

ARTES QD1002

ARTES QD1002

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.