Şimdi Ara

2016 G30 BMW 5 SERİSİ İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ - ARAÇ SIZDI (ANA KONU) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
756
Cevap
4
Favori
34.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet dedigim gibi koyabilecegim birşey yok bu yüzden yazmadım.
  • MB-CLS kullanıcısına yanıt
    O zaman millete kolpa yapmayacaksın burada benzinlik işletiyorum yok cayennem var diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle. Millet yeni E Serisi'nde otonom sürüş cart curt var diye havasını yapıyor da o sistemlere istenen paraları söylemiyor.

Piyasada gezen E200, E180 vs alayı düz bildiğimiz W212 FL ayarında arabalar olacak teknoloji anlamında.

Yeni 5 Serisi tasarım, prestij, kalite, sürüş ve verimlilik konularında kesinlikle W213 'den iyi olacaktır. W213 satışa çıkalı kaç zaman oldu, yolda daha fazla yeni XC90 gördüm. Bu kadar mükemmel bir aracı kimsenin almaması ilginç.

Sebeplerden birisi de büyük boy C gibi durması olabilir. Ben de istemem şahsen o kadar para istenen arabanın C Serisi ile ayırt edilememesini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adam 4 ay uzaklaştırıldı.. 4 ay troll mercedesçi yok forumda rahatız.. Ama bu @MB-CLS ne olacak ? adam benzinlik işletip range roverlara,cayennlere sahip olduğunu iddia ediyor. Arabayı alçaltıp tutacaktan tutup viraja girmekten filan bahsediyor.. Çokmu film izlemiş yoksa çokmu bilgisayar oyunu oynamış.. Bilemedim..
  • allstar34 kullanıcısına yanıt
    Yav ben 50 kere yazmışım davet etmişim ben niye kolpa yapayım neysem onu yazdım bu foruma her zaman. Yeri geldi 3 bin tl lik araba aldım onun konusu açtım yeri geldi işimi gücümü yazdım şimdi de onu yapıyorum. Yani niye bişeyleri ispat etmek için ugraşıyım ki. Ben o arkadaşıda 50 kere davet ettim gelme zahmetinde bulunmadı. Kendisi bilir. Ben bişeyleri göz önüne serecek olsam konunun başında belirtirdim ama arkadaş beni haddinden fazla zorladıgı için yazmak durumunda kaldım. Evet yaşım 24 yukarıdaki arkadaşada foto felan gönderdim. Oda gördü beni. Benim saklayacak birşeyim yok. Biz uzak akrabaların petrolünü bir kısmını aldık işletiyoruz. Sana şimdi aile sırlarımı mı dökeyim bütün herşeyi sadece seni inandırmak için buna gerek dahi yok. İşinize bakın bu saatten sonra

• Arkadaşlar yetmedi mi. 100 post varsa 40ı aranızda lise ağzında atışma. Derdiniz varda özelde halledin lütfen. Bu aracı bekleyenlerden birisiyim her konu üste çıktığında lansman vb hakkında bilgi mi var diye bakıyorum. Eminim benim gibi onlarca arkadaş vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ciko1984

Arkadaşlar yetmedi mi. 100 post varsa 40ı aranızda lise ağzında atışma. Derdiniz varda özelde halledin lütfen. Bu aracı bekleyenlerden birisiyim her konu üste çıktığında lansman vb hakkında bilgi mi var diye bakıyorum. Eminim benim gibi onlarca arkadaş vardır.

+1905

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su ana kadarki resimlerden tahmin ettigim kadariyla ic mekanda E serisi dis tasarimda 5 serisi onde olacak gibi.

• F30 konusunda da seviye yerlerde G30 da da yerlerde.Forumun suyu çıktı iyice.

Bir tane faydali yorum yok herkes idrar yarışına girmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

adam 4 ay uzaklaştırıldı.. 4 ay troll mercedesçi yok forumda rahatız.. Ama bu @MB-CLS ne olacak ? adam benzinlik işletip range roverlara,cayennlere sahip olduğunu iddia ediyor. Arabayı alçaltıp tutacaktan tutup viraja girmekten filan bahsediyor.. Çokmu film izlemiş yoksa çokmu bilgisayar oyunu oynamış.. Bilemedim..

Bu adamdan şüphelenmeye başladım arabayı alçaltıp viraja giremez ki alçakken kilitte olsa bile araç hızlanınca 3 uyarı sesi verip normal yüksekliğine geliyor

• darkboyy D kullanıcısına yanıt
    Servisten halledebilirsiniz bu sorunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

Sebeplerden birisi de büyük boy C gibi durması olabilir. Ben de istemem şahsen o kadar para istenen arabanın C Serisi ile ayırt edilememesini.

millet 360 bin tl verip neden büyük boy C alsın ki.Alacaksa bekler biraz daha e 180i alır.Burdaki birkaç yıldızı yeterciye satacağını satmış mercedes,e adamların da zoruna gidiyor o kadar para verip C serisiyle aynı görünen arabayı almak.Desibel jaguar da aynı falan diye kendilerini avutmaya çalışıyorlar gariplerim.5 serisi bu E nin yanına park edip merso da erken makyaj yiyince anlayacaklar anyayı konyayı ama,çok geç olacak.
    Gerçi bak,şöyle bir avantajlari var.5 serisi 1.5 turboyla gelecek deniyor,zaten piyasaya girer girmez sıra yazar,bunlar da büyük boy C leriyle trafikte yalnızım benim arabadan çok yok premiumum triplerine girerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 15 Eylül 2016; 14:47:56 >

• MB-CLS kullanıcısına yanıt
    Yalnız o sorun değil yoldaki bozuklukları sönümlemek için otomatik ayarlama benim aracıma has bir şey değil autobiography pakette de böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: falken34

quote:

Orijinalden alıntı: MB-CLS

Hocam benim range rover kitliydi. Fotosunu bulursam eklerim birazdan. Tipi güzeldi ama sagından solundan ses geliyordu. Nefret ettigim yanlarından birisi ben ufak yerde yaşıyorum burada usta yok yakıtı fazla birde yüksek. İnişi binişi daha iyi olsun isterdim. Yetkili servisi çok dikkatli. Ellerinden geldigince aracı açmamaya çalışıyorlar. Mesela gittiniz motordan ıslık sesi duyuyorum deyin bir usta gelip calıstırıyor abi kendine gel porsche bu ne sesi demeye başlayabilir. Uzun süre bende kalmadı amcam biniyor genelde. Yani genel olarak söyleyebilecegim birşey yok. Porshce markası gerçekten üst.

Fotoyu buldum bu arac 140 bin tl satıldı range rover. özel mesaj gönderdim. (Beni dikkate almayın )

Hocam o range rover kötüleyen benim

Mb cls arkdaş kullanmis. Anlat hocam anlat da bu Jay Jay justifield dinlesin.

Range rover kronik masraflı araba diyorum anlatanıyorum.fazla yakar. Basarsin gitmez. Her yerinden ses gelir.
    Ama porşe öyle mi.canavar gibi.
    Memnun musun hocam. Kaç model senin porşe. Benimde aklımı kurcaliyor.bi test Sürüşü yapacak bi yer arıyorum.

Range Rover ile Porsche SUV'ler çok farklı araçlar. Range Rover'lar gerçek arazi araçlarıdır. Her türlü araziye girebilirsiniz. Diğer yandan Porsche SUV'lar ise tamamen asfalt için üretilmiş araçlardır. Asfaltta en iyi yol tutan SUV'lardır. Bir nevi yükseltilmiş Panamera olarak düşünebilirsiniz. Araziye çıkacak olan adama Cayenne önerilmez. Yine asfalttan çıkmayacak adama da Range Rover önerilmez. Birbiriyle tamamen zıt araçlardır.

• Barış26 kullanıcısına yanıt
    MB-CLS kullanıcısına yanıt
    Siz yanlış araçları karşılaştırmışsınız
    Aracımı almadan önce cayenne de test ettim sportu da test ettim sport bariz daha atak bir araç
    Eski sportla güncel cayenne arasında kıyaslama yaparsanız cayenne asfaltta bir adım öndedir
    Eski sport ile güncel sport arasında 50 hp 100 tork ve 400 kg fark var
    Güncel cayenne ve sportu karşılaştırırsanız sport asfaltta da arazide de porsche yi öper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkboyy -- 15 Eylül 2016; 16:38:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkboyy

Siz yanlış araçları karşılaştırmışsınız
    Aracımı almadan önce cayenne de test ettim sportu da test ettim sport bariz daha atak bir araç
    Eski sportla güncel cayenne arasında kıyaslama yaparsanız cayenne asfaltta bir adım öndedir
    Eski sport ile güncel sport arasında 50 hp 100 tork ve 400 kg fark var
    Güncel cayenne ve sportu karşılaştırırsanız sport asfaltta da arazide de porsche yi öper

Cayenne kadar gozume cirkin gelen suv yok yeni kasa 2017 panamera ve macan gibi olursa o zaman sahane olur suan alacak olsam sport u alirdim

• carbon core olucak mi bu 5 kasada bu 1 2.si yeni gelecek 1.5 motor i8deki gibi 231 hp mi olacak yoksa bilerek kisacaklarmi ayrica hangi guvenlik donanimlari standart gelecek konu sahibi arkadas bilgilendirirse sevinirim

• dodomoco kullanıcısına yanıt
    3 silindirli motorla üretilmeyecekmiş.

520i 184 PS

520d 190 PS

• shadowgeist kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın büyük boy Xe de alınmamalı. Ya da 7 serisine de para vermemek lazım. En iyisimi biz arabaları satıp 1.6 dizel bişeyler bakalım. Herkes gerizekalı bi sen akıllısın.

Dizel E serisi piyasasından haberin yok. 2.0 dizel Mercedes in değerinin düşeceğine inanıyosan sana yazacak bişey yok. 1.6 E kasa E 250 cdi piyasasını yerle bir etmişti dimi.

• Yildizi yeter dedik aldik eblegi
    Opsiyon dedik verdik 60i 70i
    Olm bu C mi E mi lan diyenlere de
    Ama desibelle olctuk dedik iyimi

Motor calisiyor kucakta
    Bakarsin makyaji cakarlar ocakta
    1.6 motorlusu da geliyormus
    Artik satarsin eblegini icrada kaçakta

S90 geldi ezdi gecti
    Lac senelik A6 geldi eblegi bicti
    Jaguar diyor birde haddinizi bilin
    5serisi cikinca hele eblek tam bitti

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.