Şimdi Ara

Fear the Walking Dead (2015) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.644
Cevap
42
Favori
51.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

nick ile kadın lider erzak almaya gitmişlerdi bir çetenin kontrol ettiği depodan, ordan dönüşte kadın nick'e söyledi, eczacı ısırıldı ama bir şey olmadı diye.
    diğer sahne bölümün sonlarına doğru eczacının odasında geçti,
  • dizi batti seyirciler nicki sevdigi icin konu full nicke kaydi nerde babasi adam ortada yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nick cantasini kaybetmesi acayip sacmaydi ultra hemde

• quote:

Orijinalden alıntı: dnz20

nick ile kadın lider erzak almaya gitmişlerdi bir çetenin kontrol ettiği depodan, ordan dönüşte kadın nick'e söyledi, eczacı ısırıldı ama bir şey olmadı diye.
    diğer sahne bölümün sonlarına doğru eczacının odasında geçti,

9. Bölümü izlemedim hocam ben çıktığından şimdi haberim oldu

• Dizi berbat gidiyor ama başladık bir kere işte izliyoruz.

• 2x7'yi izledim az önce, başladıklarımı bitirme alışkanlığım olmasa şu diziyi 10 kez bırakırdım. Arkadaş ne boş bölümler yapıyorsunuz ya

Madison'ı oynayan oyuncu tüm diziyi 2 mimik, 2 bakışla tamamlıyor dümdüz bi oyuncu.

Chris denen uyuza değinmeye gerek yok.

Madison gidip Celia'ya "Bizi Strand kurtardı, yanlış yapıyorsun" falan diyor. Yav banane seni kurtarmışsa kardeşim. Sen de yürü git o zaman onunla. Bi de kadının evini, yemeğini alıp zombilerin yanına kilitliyor. "Biz zararsızız" modundadır sorsan.

Daniel'ın elinin bağını çözen arkadaş, o herif senin suratını çizmedi mi gözün çıkıyordu la. O adamın nesine güvendin de elinin bağını söküyorsun?

Nick'in Travis'i bulması 5 dakika sürüyor geri dönüşü gece yarısı. Ne varsa Strand'da var g*tünü kurtardı yine gruptakilerin.

• İzliyoruz ama baya baya sıkıcı bölümler sırf twdnin bir parçası diye izleniyor dizi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @Kaçak Mazot Çizgi roman da bile belli değil diye biliyorum ben tabi bu aylar önce deniliyordu şimdi durum nedir bilemem ama zannetmiyorum ilacının bulabileceğini ve havadan bulaştığını değişik bağışıklık sistemlerine göre her insanı zombi yapmadığını hepimiz biliyoruz diye düşünüyorum.

@Ted1Getir Çantasını kaybetmedi kadın orada dövdüğü için çantasını bırakmak zorunda kaldı.

Mesajlar spoiler içermiyor bu arada olayların nasıl olduğunu izleyen kişinin anlayacağı şekilde anlattım.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    kadinin elinden sopayi alabilirdi demek istedim bilerek adama aci cektirmek icin aldirmamislar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ted1Getir

kadinin elinden sopayi alabilirdi demek istedim bilerek adama aci cektirmek icin aldirmamislar

Orada bende şaşırdım saldırıp sopayı alabilirdi ama galiba çocuğu var diye yapmadı üstüne dayak yedi.
  • Madison Clark'ın Lost'da oynadığını da konuya ekleseniz iyi olacak Diziye gelince TLC de baktım az önce 30 dakika kadar. Sebepsiz yere izliyorum arkadaş sürükleyicilik 0. Güya bize Devletin çöküş sürecini vs. anlatacaklardı normal TWD Oldu bu resmen.

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    O adamın sesi efsane hocam ya. Aslında başka birşey daha diyor orda ama bende sadece Eyyemseeyysss Dı Volking Deed dediğini anlıyorum.
    Tam olarak cümlesini aktarabilecek koca yürekli arkadaşlar varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: lite fear

O adamın sesi efsane hocam ya. Aslında başka birşey daha diyor orda ama bende sadece Eyyemseeyysss Dı Volking Deed dediğini anlıyorum.
    Tam olarak cümlesini aktarabilecek koca yürekli arkadaşlar varmı

Previously on AMC's The Walking Dead

Ama harbiden adamın sesi efsane. Amc dizilerine ayrı bir hava katıyor.

• aynen hocam bu arada teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: lite fear

aynen hocam bu arada teşekkürler

Rica ederim

• Nickin gecmisteki hayatini keske daha cok gosterseler

• alicia var diye sardırarak ızlıyorum onuda mal gibi gosterıyorlar aynı tam karın agrısı dizi beyler :)
  • Sürekli kötüye gidiyor dizi, 2x8 ile oldukça tırt bir giriş yaptılar. Gerçi diziyi kurtaracak biri varsa o da yine Nick.
  • 2 bölümdür Chris yoktu güzel gidiyordu ama bu bölüm gelmiş yine

Nick ve Alicia için izliyorum gerisi çöp. Hele Chris, Arrow dizisinde felicity neyse bu dizide de chris o. Felicity sayesinde arrow'u bıraktım chris bu sezon diziyi bırakmazsa bu diziyi de bırakırım. Acayip itici bir karakter

• 2x10

Travis ve Chris biraz da Alicia üzerine bir bölümdü ve genel anlamda hoş bir bölümdü.Travis in Chris'e araba kullanmayı öğretmesi falan hoştu yeni tanıştıkları elemanlar hakkında fikir ayrılığı yaşamaları da güzeldi aslında ki bence Travis haklı yani böyle bir ortamda yabancılara zart diye güvenemessin sonda ev sahibi adamı vurması ile Chris iyice manyağa bağladı artık Travis ile büyük sorunlar yaşayacak belli.Alicia beyaz gömlekli otelci abla ile küçük bir maceradan sonra sonunda kavuştu annesine bakalım ne zaman çıkacaklar bu otelden. Dizi genel anlamda Walking dead yokluğunda çerez niyetine gidiyor işte

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.