Şimdi Ara

M8 Alayım mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
4
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • M8 alarak iyi bir tercih yaptınız. Hayırlı olsun
    Snapdragon 801 hala üst seviye bir anakart ve diğer Snap801 içeren cihazlara nazaran daha tümleşik bir anakart olduğu için aynı anakarta sahip rakiplerinden daha hızlı çalışıyor.

Epic Citadel adında unreal engine grafik motoru bulunan bir uygulamada LG G3 ve M8' i maksimum grafikte benchmark yaptim

M8 ortalama: 58
    G3 ortalama: 35 civarı FPS verdi.

Oysa ki ikisi de aynı anakarta sahip. ama G3'ün ve M8'in anakarti farklı şekilde. M8'de 1080p G3'te 2K ekran var Snapdragon 801 full hd ekran için üstün performans sunar. LG G3 için kartı 2K acabilse bile performans konusunda geride kalabiliyor. Aynı anakarta sahip Sony xperia Z3 compact 720p ekran olduğu için favorim diyebilirim. Tabi ki Yazilimsal optimizasyonlarda önemlidir ve sense arayuzu yazılım konusunda brnce bu iki firmanın yazilimsal ara yuzunden daha iyi.

Sense arayuzu kullanisli ve stabil. Malzeme kalitesi de ideal. Kamera lensi degistirilmemisse kolay cizilebilir ve bir süre sonra buğu oluşabilir onu engellemek için kulak pamuğunu kolonyaya bandirip lensi dikkatli şekilde silin ekranda gicirdama sesi gelecek lensin çizilen tabakasi cikacak bunu yapmak zorunda degilsiniz ama yapacaksaniz dikkatli davranin. bundan sonra lens tekrar cizilebilir ama fotoğraf cekimini etkilemiyor.Buğu vs. Şeyler oluşmuyor. Kendi cihazimda bir çok çizik mevcut ama normal kullanimi hiç etkilemiyor.

Android kitkat 4.4.4 kullaniyorum bence M8 için en stabil ve en iyi sürümü kitkat diye düşünüyorum. Hata yok ve sonra ki surunlerde bulunnayan interaktif uygulamalar KitKat sürümünde bulunuyor. Zoe otomatik fotoğraf albümü editleme gibi yaratıcı şeyler cikabiliyor= Müzikleri ve efektleri farklı bir hava katıyor. Bu özellik albümde çıkıyor ama maalesef android lollipop ve marshmalloe sürümünde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heydudee -- 11 Haziran 2016; 21:48:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Htc one m8 android 6.0 da kasıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: spedee2003

Htc one m8 android 6.0 da kasıyor mu?

Ben de 2 yıllık m8 vardı marshmallow yükledikten sonra hafif de olsa kasmalar olmuştu ama rahatsız edecek düzey de değildi bir de kamera flu çekmeye başlamıştı ama sonradan düzeldi lens falan temizleyince.Htc üzmez samsung vs gibi içiniz rahat olsun kasma falan yoktu çok hor kullanmama rağmen sadece güç tasarrufu modundayken can sıkıcı kasmalar oluyordu marsmallow sürümünde

• satıcı imei sordu verdim demişsiniz.eski bir telefonun imeisini mi veriyorsunuz?
  • imei dışında bir şey daha sormak istiyorum.
    eu 16gb mı usa 32 gb mi sipariş ettiniz?
  • Evet eski bozuk olan bir telefonumun imeinş verdim ve eu 16 gb aldım

• Benim hesabım vs yok alacak olsam yardımcı olur musun kardesim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler dostum.Ben de düşünüyorum siparişi bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spedee2003

türkiyeden alan arkadaşlar var o yüzden güvendim hatta cihazın aynısından aynı satıcının başka ilanı var ona da bakın isterseniz baya bi türk alan arkadaş var.

hocam iki ürün arasında fark var mı?
  • Merak etmeyin yardımcı olurum özelden mesaj atabilirsiniz

• Şarj aletinde ve cihazın voltaj değerinde farklar var amerika 100 volt kullandığı için o cihazı alırsanız burada şarj edemeyebilirsiniz

• Satıcıya sordum ürünler arasında bir fark yok dedi

• teşekkürler.
    bu telefonda gri mi gümüş mü daha güzel duruyor sizce?
  • bana göre grinin bu telefonda bir karızması var daha güzel duruyor.

• haklısınız.bu arada telefonda 4g uyumu yok değil mi?
  • bbildiğim kadarıyla var. ama kulanmak isterseniz ve operatörünüz imei üzerinden sorgulama yaparsa ve imei eski 4g uyumsuz bir telefon ise kullanamayabilirsiniz. ama benim verdiğim imei numarası 4g destekli bir telefona ait

• Kasmiyorda kitkat kadar hizli degil kitkat isik hizi resmen yav

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu hafta sonuna kadar kullandigim bir telefondu. Kesinlikle alinir.
    Ben 2 sene boyunca kullandigim için pili artik erken bitmeye baslamisti, siz sıfır alacaksaniz bu sorunu da yasamazsiniz
    Bana göre HTC'nin en efsane modellerinden biriydi. Yaninda Dot View kilif da almanizi öneririm. (Orijinal kilifa gerek yok, Hepsiburada.com'da baska bir firma daha bu kiliflari üretiyor, gayet kullanisli hatta kapagi orijinalinden daha iyi bükülüyor tek eksigi arkasinda htc yazmamasi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEK1907 -- 15 Haziran 2016; 10:48:32 >
  • ben de bugün paylaştığınız linkteki satıcıdan sipariş verdim.bakalım hayırlısı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.