Şimdi Ara

M7 ÇİP NASILDIR??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arklar m7 çipe 130 ytl ıstıyo bıyer ps için sizce bu fıyat nasıl ve alırsam mennun kalır mıyım?

• fiyat çok kazık benimki yanlış hatırlamıyosam m7 idi 3 aydır kullanıyom sorun yok ben 70 e taktırdım ama başka çipte olabilir yanlış hatırşıyo olabilirim
  • sizin önerebilicegınız bı cıp var mı sorunsuz?ve fıyatınıda solersenız cok ıı olur.
  • herkez matrix i öneriyo yanlış hatırlamıyosam 140 ytl.ben okadar para vermem çipe m7 var işte 3 ay oldu takalı hiç sorum çıkarmadı işallahta çıkarmaz
  • banada bırı matrıx pro 2 onerdı ama nası bı cıptır bılmıyorum,60 ytl fıyatı.
  • ark lar bıde duyduguma gore ps2 her tv de calısmıyomus eger tv eskıyse falan.ne kadar eskı mesela bılen var mı?
  • tvde scart girişi olması lazım av gerekiyo yoksada anten girişine takmak için bişey alıyomuşun görüntü kalitesi düşüyomuş bu konuda bi bilgim yok
  • m7 çipine çok pazla fiyat çekmiş okadar verilmez o çipe 130ytl vericeğine 10 - 15 ytl fazlasına matrix infinity çip ve dms4 çipleri varki şuan en iyi çipler bunlardır sakın kazıklanma normalde 60-70 arasındaki bi çipe verilmez okadar iyi araştır doğubank veya tahtakalede bu olayı ucuza mal edersin veya iyisini ucuza taktırırsın neyse bol şanslar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.