Şimdi Ara

M2[singapur] ana konu || SG2 Global || 4 Eylül'de açıldı || 5318 gerçek oyuncu ve her gün artıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6.028
Cevap
35
Favori
129.805
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Metin 2 >> Metin 2 PvP Tanıtımları >> M2[singapur] ana konu || SG2 Global || 4 Eylül'de açıldı || 5318 gerçek oyuncu ve her gün artıyor!
Giriş
    249 Mesaj

ingilizce dil desteği var mı ?
    |
    |
    alfamavikurt99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

artık metin2 de istediğiniz dili seçebiliyorsunuz
    |
    |
    mhmmd.ozkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bi ara bende singapur da oynamıştım ama pek devam etmedim. Şu an oynanabilirlik nasıl para harcanmadan keyif alınır mı yoksa çok şeyler değişti hiç kafa yormaya değmez mi dersiniz? Hangi ülke hangi serverda şu an güzel ortam var acaba..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj

1 haftadır oynuyorum Yeni başlayanlar için çok cazip hale gelmiş sv eskisine göre, bu tarafını çok beğendim. O derece ki bildiğin seve seve level görevi yapar oldum Lâkin Sg nin en sevilmeyen tarafı online sayısı... Online sayısı yerlerde geziyor hâlâ, 6 yılda hiçbir şey değişmemiş Rarity sistem almış başını yürümüş, bizim zamanımızda hiç pahaya satılan 8 avg mystic abanoz küpe şimdi birkaç won değerinde satılır olmuş vs. Dikkatimi çeken başka bir nokta da haritalardaki metin spawn sayısının artması, rahatlıkla farma olanak sağlıyor. Gözlemlediklerim bu kadar şimdilik. Sg şu an akşam işten gelip birkaç saat farm yapayım rahatlarım kafasındaki biri için çok ideal, aksi hâlde insan olmadığından dolayı birlikte bir şeyler yapmanın zor olduğu bir sv... Ah ah, eskiden orc maze, kule vs yapardık, güzel günlerdi vesselam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    canoner17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kontrollieren | Palmen aus Plastik

• Onbaşı
    33 Mesaj

Vay be seni görünce hüzünlendim reis. Tüm dh'lileri bu servere sen başlatmıştın, çok nezih çok eğlenceli ortam vardı. İtemlerimi ve hesabımı karşılıksız olarak sana devretmek isterdim ama ıd şifre mail adresini hiç hatırlamıyorum maalesef. Çok uzun süre girmeyince akılda kalmıyor doğal olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celay -- 15 Şubat 2020; 21:45:26 >
    |
    |
    .PAINKILLER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Haha eyvallah Maziyi unutmak, bundan mütevellit iç çekmemek mümkün mü? Kurduğumuz dostluklar baki kalsın yeter ki :) Bu arada oynamaya hâlâ devam ediyorum, Wom2'de kaotik bir durum var gibi gözüküyor, buradan devam edeyim dedim
    |
    |
    Celay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kontrollieren | Palmen aus Plastik

• Binbaşı
    1722 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .PAINKILLER

Haha eyvallah Maziyi unutmak, bundan mütevellit iç çekmemek mümkün mü? Kurduğumuz dostluklar baki kalsın yeter ki :) Bu arada oynamaya hâlâ devam ediyorum, Wom2'de kaotik bir durum var gibi gözüküyor, buradan devam edeyim dedim
    Burda sakin sakin oynayın bencede. İyi seçim yapmışsın. Womdaki dramalar çekilmez. Yıllardır herkes şikayetçi ve adamlar koltuklarında oturabiliyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: .PAINKILLER

1 haftadır oynuyorum Yeni başlayanlar için çok cazip hale gelmiş sv eskisine göre, bu tarafını çok beğendim. O derece ki bildiğin seve seve level görevi yapar oldum Lâkin Sg nin en sevilmeyen tarafı online sayısı... Online sayısı yerlerde geziyor hâlâ, 6 yılda hiçbir şey değişmemiş Rarity sistem almış başını yürümüş, bizim zamanımızda hiç pahaya satılan 8 avg mystic abanoz küpe şimdi birkaç won değerinde satılır olmuş vs. Dikkatimi çeken başka bir nokta da haritalardaki metin spawn sayısının artması, rahatlıkla farma olanak sağlıyor. Gözlemlediklerim bu kadar şimdilik. Sg şu an akşam işten gelip birkaç saat farm yapayım rahatlarım kafasındaki biri için çok ideal, aksi hâlde insan olmadığından dolayı birlikte bir şeyler yapmanın zor olduğu bir sv... Ah ah, eskiden orc maze, kule vs yapardık, güzel günlerdi vesselam
    Reyisi unutur muyuz yaa :) Hocam swye tekrar başlatacaksın az daha yazarsan
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.