Şimdi Ara

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.093
Cevap
33
Favori
150.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dun aksam yeni char acip 24e kastim, 1me yakin para kastim hepsi skill sifirlamaya gitti 17de acamadim olmuyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 18XET01 -- 25 Şubat 2014; 13:52:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18XET01

Dun aksam yeni char acip 24e kastim, 1me yakin para kastim hepsi skill sifirlamaya gitti 17de acamadim olmuyor :(

1m parayı nasıl kastın arkadaş ben 100 k kastım pot aldım oda bitti
  • Hemen geliyorum savaşçı mavi bayrak Singapur bekleyin lennnn :D
  • Hocam eventler ne sklikla yapiliyor ?

• TheSaffron kullanıcısına yanıt
    Köpekler metindir pazar kurdum falan zaten slotlardan 1k 1k düşmeye başlıyor 2. köyde hatta bazı slotlarda böyle para patlıyor yerlere saçılıyor resmen aha o benim bayramım işte

Bu arada 17de Hava Master'ı açtım öfkeyle ilerliyoruz
  • O nası oldu çok merak ettim harbiden..
  • Adam balli theres nothing what to do

• Oyunu indirdim ama arsiv hasarlı diyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LOKUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .PAINKILLER -- 4 Haziran 2014; 1:51:12 >
  • Şimdi oyun başında verdiği 6 günlük bufflsr gidince bildiğin normal server'a dönecek oyun
    Mesela 2.kat için de bilet almak gerekecek mi internetten

• quote:

Orijinalden alıntı: Notreallyamcy

Şimdi oyun başında verdiği 6 günlük bufflsr gidince bildiğin normal server'a dönecek oyun
    Mesela 2.kat için de bilet almak gerekecek mi internetten

Biletler pazarda 500k heralde 400kya bulunur.

• turk bir loncaya katildim pmden nicki atin sizide aliyim beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Solkol

turk bir loncaya katildim pmden nicki atin sizide aliyim beyler

DHnin MILF diye bir loncasi var

• MILF loncası DH nin falan değil beyler sasırmayın sadece bi oyunuyanın loncasıydı en basta söylediğim gibi bi toplanalım birleşelim lonca kurulucak yakındır...
  • Gameforge serverinda oynayin mesela us servernda sebebi ise ciragn sandigi firsati ve us svsnde boy olmayisi

• quote:

Orijinalden alıntı: ucanoflu

Metin 2 Singapur herkes PvP mi diye geliyor buraya ama değil bildiniz metin2 ama tek farkı tr dekinden sıkılıp kendini iyi bi server olan Singapur serverinde oynaması gelelim oyuna oyun bu sefer türkçe değil ama zaten ezberlemişiz artık... iyi tek kötü tarafı bu diyebiliriz. Gelelim iyi taraflarına %30 luk bi türk kıısım var , bk lar acayip fiyatlara satılıp insanları oyundan soğutmuyor, farm sistemi yani para kasmak kolay pazarlar çok iyi ve inanılmaz ama GM ler 24 saat aktif bırakın hileyi küfür bile yok aurıca chatten yazın cevap veriyorlar Gelin biraz zevk alın oyunda donanım haber loncası olalım bi fark yaratalım konuyu tek başlık yapmak istedim herkes gelince burd güncel item fiyatları paylaşılır oyunda herkesin bi yorumu vardır o paylaşılır diye düşündüm.

Birde Hoşgeldin hediyesi var bütün özellikler ilk bir hafta açık kasmak falan kolay yani istenilen şu başlayıp 10 da 20 de kalıp oyundan sıkılma zevk alabiliceğin levellarda vakit geçir o luzumsuz levelleri geç anlamında item düşürmeden para + düşürmeden exp iyi şans ne ararsan en az 10 tane özellik günlerce hediye...

Bi gelin görün öyle yorum yapın beğenmezseniz bu lonca işindende vazgeçicem ama sizi boşa yormuyorum...

www.metin2.sg

Herkese iyi Forumlar!

Bende gelsem alır mısınız yanınıza uzun zamandır metin2 oynamıyorum.Eskilerdenim 4-5 sene oynadım sonra oyunda hileler başlayınca bırakmak zorunda kaldım
    çünkü baya bir sıkıldım.Dediğiniz gibi bana indirme linkini atar mısınız?
    Bende sizle birlikte oynamak istiyorum...

• Şimdi indiriyorum açıcam bi mavi bayrak. Adım iSKenDeRPasa.
  • Herkese kapımız açık beyler buyurun gelin oyunda çok aktif olmasamda aktif olan arkadaşlar ile iletişim kurun mutlaka iyi oyunlar..
  • Arkadaslar yarın bir deneyeceğim sarı varmı hiç.Eğer yok ise kırmızı (bence vardı) o da yoksa mavi açıcam.Nickmi yarın editlerim.
  • Beyler nickleri yazında iletişim kuralım. Benim nick DARYAL
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.