Şimdi Ara

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.092
Cevap
33
Favori
150.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ucanoflu

quote:

Orijinalden alıntı: Kurosaki Ichigo*

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kurosaki Ichigo*

Saçma sapan bir pvp server,bunu resmi server sananlar var.İşin içine drop girdi mi otomatikman pvp oluyor.Bunu oynayacağıza metin2 tr oyun veya hiç oynamayın.

USA serveri PvP ye ne ara aktarıldı hocam ? oyunda ne kadardır varsın ne kadardır serveri biliyosun ne kadar suredır bu serverde oynuyan arkadsın var ? bos yapmaktansa hiç yapma daha iyi TR serveri oynıcak olsak burda zaten oynamayız işin içine giren drop oranı ilk levellerdeki efsun nesneleri ile alakalı işin içine efsun nesnesi mi giriyo ? neyi hiç oynamayıp oynamıcagımız konusunda yorum yapıcak öz güven patlamanıda dısarda yasa...

Bilip bilmeden yorum yapan cahil insanlar böyle oluyor işte.Usa serveri ne zaman aktarıldı ? saçma sapan yorumlar yapmayın.Usa server şuan sapasağlam duruyor.Droplar tr ile aynı zaten.Metin2 sg ayrı bir pvp,usa ile alakası yok zaten usa pvp değildi.

ya tamam canım kardesim sen bildiginden devam et bırak bilenlerde bildigi gibi oynasın oynuyanlardan iyi biliyorsun ya oyunda 1-2 senedir aktif olanlardanda iyi biliyosun o yuzden ben seni tutmıyım hadi iyi forumlar..

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDE054007 -- 23 Ağustos 2014; 17:23:42 >

• Bende başlamayı düşünüyorum acaba benimle birlikte olucak,oyun içi yardımda bulunacak varsa pm'den ulaşsın

Hem Tr Loncası kurup skype'tan beraber hareket ederek oyunu daha güzel bi hale getirebiliriz

Şimdiden teşekkürler
  • Beyler tr ve pvpde şamanların farkı ortadaydı trde sadece destek amaçlı kullanılıyo şamanlar burda şamanların skillerindeki bug düzeltilmiş durumda mı ?
  • Su durumu bi aydinlatalim kafa karismasin

-Simdi 2 tane us serveri var , GF nin olan tek server toplasan 15 online belki cikar.
    Birde gecen sene kapanma karari alan z8gamesin US serveri.
    Bunuda metin2.ca olarak deistirdiler , yani tüm karakterler 2 serverdakide Ca ya tasindi.
    Ama alternatif olarak metin2.sg ye transferi actilar.Tüm iyi oyuncularda buraya geldi.
    http://ca.metin2.gameforge.com/ burdan 2 serverdaki oyuncu listesine bakarsan tüm oyuncularin Metin2.sg de oldugunu görürsün zaten.
    Ayrıca CA yıda kapatma kararı aldılar(dün son gündü kepengi indirmislerdir)
    nesi sapa saglam.

Yani ustan kala kala .sg deki oyuncular kaldi.

------------------

Şaman skill konusu ,

Magelerin skilleri olması gerektigi gibi , oyunda buga dair eser yok.
    GM ler online , yönetim sürekli oyunu geliştiriyor.
    Forumda sürekli yönemtimle fikir alisverisi oluyor serverin durumu hakkinda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KekoHunter -- 17 Şubat 2014; 22:53:34 >

• Varmı hala oynayanınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: You Rock Hussein Obama

Varmı hala oynayanınız?

hocam hala dedigin zaten yenı baslandı konuda yeni farkındaysan herkes nickleri verirse burda herkes birbirini tanıcakta yapan yok pek fazla
  • Sleepyhead benim nick, bu gün açtım charı 35 lvl'ım şuan eski arkadaşlar yardımcı oluyorlar. Birde 70lvl ninja var Nevizade nick'i onunda. Dün gece indirdim oyunu.

EDIT: Hatta 35 lvl'ı farmda kullancağım için exp bağışlamak için loncada kurdum, ona toplaşırız hepimiz. MILF loncanın adıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karıncayiyen Yiyen Adam -- 18 Şubat 2014; 17:48:46 >
  • Beyler hala oynayanlar varsa son düsüncelerini yazabilir mi ? Ben de TR baslıcakım saglamsa burda baslıyım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MILF olmazda loncanın adının türk oldugumuzu belli etmesı gerek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucanoflu -- 18 Şubat 2014; 23:26:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: megadenmen

Beyler hala oynayanlar varsa son düsüncelerini yazabilir mi ? Ben de TR baslıcakım saglamsa burda baslıyım :)

hala oynuyan varmı dediğin oyuna yeni başladık kardeş zaten
  • quote:

MILF olmazda loncanın adının türk oldugumuzu belli etmesı gerek...

Oyunda beni bütün eskiler tanıyor zaten, Türk olduğumuz belli olur merak etme.
  • Geldim ben de isim DaeWa. Mavi bayrak
  • Kimseden cevap yok mu?
  • Ben de gelmeyi düşünüyorum dostlar ancak oyunu bırakalı 4.5 yıl oldu şimdi nasıl yüklüyoruz falan biri anlatabilir mi?

• Ben de kayıt oldum bakalım nasıl. Asıl yazın başlayacağım oyuna.
  • LOKUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .PAINKILLER -- 4 Haziran 2014; 1:49:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Notreallyamcy

Ben de gelmeyi düşünüyorum dostlar ancak oyunu bırakalı 4.5 yıl oldu şimdi nasıl yüklüyoruz falan biri anlatabilir mi?

m2 sg .com a gir indir ordan yapcan 1.2 gb bu tr serveri gibi bi server singapur serveri
  • 1 haftaya indiricem hayirlisi

• Arkadaslar kayıt olmaya calısıyorum lakin forum nicki olmadan kayıt yapmıyor sanırsam.Foruma üye oldum, nickimi de yazdım ama hâlâ kayıt etmiyor.Yardımcı olabilir misiniz?Bu da ss'si:

http://img493.yukle.tc/image.php?id=5381A.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .PAINKILLER -- 22 Şubat 2014; 12:42:04 >
  • ben de başladım adım KryptonGG mavi bayrak
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.