Şimdi Ara

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.093
Cevap
33
Favori
150.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaza bakarız da oynamam herhalde kaç yıl olmuş
  • kursat1167 kullanıcısına yanıt
    online durumu gayet iyi kendinizi kolaylıkla kasabilirsiz söylediğim gibi 1 hafta butun ozellikler hediye. Drop falanda açık oldugu ıcın bır hafta guzel ıtemlerde dusebılır.
  • Şu ygs-lys bir geçsinde ben de başlarım artık. Hep beraber başlarız lise son arkadaşlar
  • Arkadaşlar bu server bi PVP server değil Officcial Serversa mükemmel, droplar açık, para iyi düşüyor exp mükemmel geliyor. Ben başladım herkese tavsiye ederim :)

Mavi Bayrak MrPLuS
  • Hocam bu da wolfteamdaki gibi dil dosyasını atıp Türkçe yapma varmı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bektash67 kullanıcısına yanıt
    hiç b fikrim yok ama bunu araştırmakta fayda var çok çok iyi olur
  • eskiden oynardım singapurda lonca anlasmazliklari yüzünden bırakmıştım 65 heal mage güzel server ama işin sonunda yine para harcamak gerekiyor yani ne kadar para kasarsan kas efsuna yetmiyor.ben şu anda world of metin2 diye bir serverde oynuyorum eski singapur oyuncusu kurucusu herşey aynı gibi farkları dropları biraz daha yüksek ve boss sandıklarından ep itemi çıkıyor haliyle hiç para harcamadan item yapabiliyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • suanda event de yapildi ve dediginiz sorun yok yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucanoflu

suanda event de yapildi ve dediginiz sorun yok yani

ne eventi ?
  • arkadaslar konuyu sansa gordum yeni üyelik actim Vaktim varken serverla ilgili detayli bilgi yazmak istiyorum.
    Uzun uzun yazicam umarm kaliteli türk oyunculari bu servera cekebiliriz cimbizla ufak tefek olsada.

TR de hic oynamadm , 8 9 aydir bu serverdayim sifirdan basladm , real para hic yatirmadim.
    Yani kafaniz cok az calisiyosa online sürenizde iyi ise bu serverda yapamicaniz bi halt yok.

Cunku oyunda acayip bi denge var , farm olayi cok iyi Eventler Süper , Ks yok , Hile Yok
    Eventler neden iyi , cikan mall item droplarini ticarette satabiliosunuz.
    Yani sirf kendinize efsunleri harcamiyorsunuz , efsunlari pazarda satip item yapmak daha cazip.
    Örnek her ay moonlight(ayısıgı) eventi var (change-add-marble cikiyor drop olarak)
    Keza Diğer eventlerde öyle baya cömerlet o konuda.

Yeni baslayanlara yol gösterici olarak ben aynen su yolu izledm
    demeden once ufak bi tavsiye tecrübemce , hizlica real parayla item char alip giris yaparsaniz gidisinizde hizli olur. Emek verip biseyler yapmaya calisin derim.

-35 Mentalle basladm(sura daha iyi olur) rahat 3 4 ay map2de takildim ,( bu süre boyunca piyasa dengesinide net kavrarsınız)
    -Skilleri kule ve kat icin itemleri hallettikten sonra 61 yapip kulede ve V3 de (örümcek 3.kat) her eventte cok iyi para kastim halen kasiyorum o charla.(Bu tarz bi kac tane farm charm var)
    -Yani ilk farm yapacagim charlari hallettim , ondan sonra isiniz kolay artk.
    Cok detay var tabi kabaca böyle yaparak cok iyi item yaptim oyunda iyi konumdayim suan(pvp olarak) , acikcasi deli gibi real para basip bendeki itemlerin yarisini yapamayanlar var.
    TR deki gibi her dalga real parayla deil.

dediğim sekil güzel bi denge var oyunda hersey dengeli Server sahibi oyundan anlıyor.
    Siktiriboktan GameForge hatalarini düzeltmisler hep.

Oyunda ileri seviye olan arkadaslar icin daha cok detaya iniyim.

Devil Catacomb
    -Mesela TR deki Catacomb droplari bes para etmez. Burda ise cok farkli
    -Kutulardan cikan Kupe nin +9 u 15monster veriyor.
    -Cikan Kalkan ise +9 u %10 hit resisti , yani pvmye yönelik bi kalkan olmus.(Zins slotlari cok zor bu yuzden cok pahali bu itemler)
    -Yani Lordda iyi para var.

Epic Silahlar , Armorlar , Efsun Dengesi
    Takip ettigim kadariyla TR nin yeni hali gibi herkes birbirine öyle Tek atip 30 40kk damageler vuramiyor.
    Epic Silahlarin atacklari sabit ,

Mesela Forumdaki item sell kisminden bi foto atim "http://i.imgur.com/HlNGkOQ.jpg "

-Element bicagi(dierleride tabi) + bastikca ekstra dex bonus veriyor , Rune str ,class class değişiyor tabi.TR deki gibi 300 400 atackli silahlar yok.
    -Aqua lar ise tam bir pvp armoru , yeni zirhlar sadece pvm özellikli(def ve average resisti fazla) burda görüntü zevkini kacirmiyor insanin.Linkten bakin mesela +6 Aqua %10skill %10av resist veriyor ekstra.
    -İlaveten armorlar ve kolyelere Cift resist gelebiliyor. Yani 15warrior+15sword resist gibi.
    -Resimdeki helmet 99 lvlde gelmekte mesela.

Biologlar
    -Hersey aynı sadece +90 avantaji var.(92/94/96) biolari mevcut
    -Yani 90 dan sora ulan biz niye kastik bu lvli demiyoruz.
    -Bariz -90 lara üstünlüğünüz oluyor biologlarla birlikte.

Binekler
    -Tr deki durumu bilmiyorum ama dusuk lvlde burda binek falan yok , metindende düsmüyor.
    -75 80 85 lvle özel binekler var sadece.
    -Linkteki ilk 4 Binek sadecehttp://metin2.sg/ItemMall.php?category=6

Tec point (EP) transferi
    -Tp cekmeden oyun icinde EEK(3ktp) gibi ringler var , pazardan bunlari alip GM ile trade ederek karakterinize yükleyip istediniz mall itemi shoptan cekebiliyorsunuz.
    http://metin2.sg/ItemMall.php?category=23

Liquids (iksirler)
    -Bunlarinda yapimi kolay deil bitkilerin droplari az öyle önüne gelen luqid basamiyor.

Bonuslar
    -Seytan bonusu hl de(sürgün) geçmiyor. Hl bonusu olarak Demi human(yari insan) buda biraz isin rengini değiştiriyor.
    -Seytan bonusuda olmasi gerektigi gibi Devil Katacombunda gecerli.
    -Undead gene aynı sekil Kulede.

Petler
    -Bunlarda baya dengeli burdan bakabilirsinizhttp://metin2.sg/ItemMall.php?category=17

Hızlıca yazmaya calıstm yanlıslar olabilir
    Seviyeli belli süredir bu serverda ugrasan arkadaslara herturlu yardimci olurum biraz zaman gecirin.
    ama yok dk:1 abi beni kasarmsn item verirmisin gibi seylerle rica ediorm gelmeyn.

Oyunun forumunda türkçe bölüm var ordan yazarsaniz yardimci olurum burayi takip edemeyebilrm.

Kisaca verdiğiniz Emeğin Karşılıgını bu serverda fazlasiyla alıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KekoHunter -- 15 Şubat 2014; 23:49:06 >

• DarK BrotherS kullanıcısına yanıt
    medal of piee diye düsen bisi vardı 1. mapte düşmüyordu onlardan 5 tane yapıyodun falan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KekoHunter

arkadaslar konuyu sansa gordum yeni üyelik actim Vaktim varken serverla ilgili detayli bilgi yazmak istiyorum.
    Uzun uzun yazicam umarm kaliteli türk oyunculari bu servera cekebiliriz cimbizla ufak tefek olsada.

TR de hic oynamadm , 8 9 aydir bu serverdayim sifirdan basladm , real para hic yatirmadim.
    Yani kafaniz cok az calisiyosa online sürenizde iyi ise bu serverda yapamicaniz bi halt yok.

Cunku oyunda acayip bi denge var , farm olayi cok iyi Eventler Süper , Ks yok , Hile Yok
    Eventler neden iyi , cikan mall item droplarini ticarette satabiliosunuz.
    Yani sirf kendinize efsunleri harcamiyorsunuz , efsunlari pazarda satip item yapmak daha cazip.
    Örnek her ay moonlight(ayısıgı) eventi var (change-add-marble cikiyor drop olarak)
    Keza Diğer eventlerde öyle baya cömerlet o konuda.

Yeni baslayanlara yol gösterici olarak ben aynen su yolu izledm
    demeden once ufak bi tavsiye tecrübemce , hizlica real parayla item char alip giris yaparsaniz gidisinizde hizli olur. Emek verip biseyler yapmaya calisin derim.

-35 Mentalle basladm(sura daha iyi olur) rahat 3 4 ay map2de takildim ,( bu süre boyunca piyasa dengesinide net kavrarsınız)
    -Skilleri kule ve kat icin itemleri hallettikten sonra 61 yapip kulede ve V3 de (örümcek 3.kat) her eventte cok iyi para kastim halen kasiyorum o charla.(Bu tarz bi kac tane farm charm var)
    -Yani ilk farm yapacagim charlari hallettim , ondan sonra isiniz kolay artk.
    Cok detay var tabi kabaca böyle yaparak cok iyi item yaptim oyunda iyi konumdayim suan(pvp olarak) , acikcasi deli gibi real para basip bendeki itemlerin yarisini yapamayanlar var.
    TR deki gibi her dalga real parayla deil.

dediğim sekil güzel bi denge var oyunda hersey dengeli Server sahibi oyundan anlıyor.
    Siktiriboktan GameForge hatalarini düzeltmisler hep.

Oyunda ileri seviye olan arkadaslar icin daha cok detaya iniyim.

Devil Catacomb
    -Mesela TR deki Catacomb droplari bes para etmez. Burda ise cok farkli
    -Kutulardan cikan Kupe nin +9 u 15monster veriyor.
    -Cikan Kalkan ise +9 u %10 hit resisti , yani pvmye yönelik bi kalkan olmus.(Zins slotlari cok zor bu yuzden cok pahali bu itemler)
    -Yani Lordda iyi para var.

Epic Silahlar , Armorlar , Efsun Dengesi
    Takip ettigim kadariyla TR nin yeni hali gibi herkes birbirine öyle Tek atip 30 40kk damageler vuramiyor.
    Epic Silahlarin atacklari sabit ,

Mesela Forumdaki item sell kisminden bi foto atim "http://i.imgur.com/HlNGkOQ.jpg "

-Element bicagi(dierleride tabi) + bastikca ekstra dex bonus veriyor , Rune str ,class class değişiyor tabi.TR deki gibi 300 400 atackli silahlar yok.
    -Aqua lar ise tam bir pvp armoru , yeni zirhlar sadece pvm özellikli(def ve average resisti fazla) burda görüntü zevkini kacirmiyor insanin.Linkten bakin mesela +6 Aqua %10skill %10av resist veriyor ekstra.
    -İlaveten armorlar ve kolyelere Cift resist gelebiliyor. Yani 15warrior+15sword resist gibi.
    -Resimdeki helmet 99 lvlde gelmekte mesela.

Biologlar
    -Hersey aynı sadece +90 avantaji var.(92/94/96) biolari mevcut
    -Yani 90 dan sora ulan biz niye kastik bu lvli demiyoruz.
    -Bariz -90 lara üstünlüğünüz oluyor biologlarla birlikte.

Binekler
    -Tr deki durumu bilmiyorum ama dusuk lvlde burda binek falan yok , metindende düsmüyor.
    -75 80 85 lvle özel binekler var sadece.
    -Linkteki ilk 4 Binek sadecehttp://metin2.sg/ItemMall.php?category=6

Tec point (EP) transferi
    -Tp cekmeden oyun icinde EEK(3ktp) gibi ringler var , pazardan bunlari alip GM ile trade ederek karakterinize yükleyip istediniz mall itemi shoptan cekebiliyorsunuz.
    http://metin2.sg/ItemMall.php?category=23

Liquids (iksirler)
    -Bunlarinda yapimi kolay deil bitkilerin droplari az öyle önüne gelen luqid basamiyor.

Bonuslar
    -Seytan bonusu hl de(sürgün) geçmiyor. Hl bonusu olarak Demi human(yari insan) buda biraz isin rengini değiştiriyor.
    -Seytan bonusuda olmasi gerektigi gibi Devil Katacombunda gecerli.
    -Undead gene aynı sekil Kulede.

Petler
    -Bunlarda baya dengeli burdan bakabilirsinizhttp://metin2.sg/ItemMall.php?category=17

Hızlıca yazmaya calıstm yanlıslar olabilir
    Seviyeli belli süredir bu serverda ugrasan arkadaslara herturlu yardimci olurum biraz zaman gecirin.
    ama yok dk:1 abi beni kasarmsn item verirmisin gibi seylerle rica ediorm gelmeyn.

Oyunun forumunda türkçe bölüm var ordan yazarsaniz yardimci olurum burayi takip edemeyebilrm.

Kisaca verdiğiniz Emeğin Karşılıgını bu serverda fazlasiyla alıyorsunuz.

Hocam elime emeğine sağlık yani daha ne diyim bu kadar anlatmısın pm atıcam cevap verirsen sevinirim.

• quote:

medal of piee diye düsen bisi vardı 1. mapte düşmüyordu onlardan 5 tane yapıyodun falan...

Peki devam ediyormu hala event ?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDE054007 -- 23 Ağustos 2014; 16:53:57 >
  • hocam şu an indiriyorum az önce googleden metin 2 sg yaptığım için gameforcenin sgsini indirmiş :( inallah iyidir çünkü türk ü en fazla 20 ye kdr kastım sonra sıktı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurosaki Ichigo*

Saçma sapan bir pvp server,bunu resmi server sananlar var.İşin içine drop girdi mi otomatikman pvp oluyor.Bunu oynayacağıza metin2 tr oyun veya hiç oynamayın.

USA serveri PvP ye ne ara aktarıldı hocam ? oyunda ne kadardır varsın ne kadardır serveri biliyosun ne kadar suredır bu serverde oynuyan arkadsın var ? bos yapmaktansa hiç yapma daha iyi TR serveri oynıcak olsak burda zaten oynamayız işin içine giren drop oranı ilk levellerdeki efsun nesneleri ile alakalı işin içine efsun nesnesi mi giriyo ? neyi hiç oynamayıp oynamıcagımız konusunda yorum yapıcak öz güven patlamanıda dısarda yasa...
  • DarK BrotherS kullanıcısına yanıt
    hayır hocam oyundan takip edebilirsin.
  • quote:

Saçma sapan bir pvp server,bunu resmi server sananlar var.İşin içine drop girdi mi otomatikman pvp oluyor.Bunu oynayacağıza metin2 tr oyun veya hiç oynamayın.

harbiden acayip bi Türk oyuncu kitlesi var ,

tüm farklari yukarda yazdim ,
    oyundan anlayan ve skine takip okuyan farklari görür zaten.
    GameForge serverlerinin bes para etmez oldugunu rahat bi sekilde kavrayabilir.
  • quote:

quote:

USA serveri PvP ye ne ara aktarıldı hocam ? oyunda ne kadardır varsın ne kadardır serveri biliyosun ne kadar suredır bu serverde oynuyan arkadsın var ? bos yapmaktansa hiç yapma daha iyi TR serveri oynıcak olsak burda zaten oynamayız işin içine giren drop oranı ilk levellerdeki efsun nesneleri ile alakalı işin içine efsun nesnesi mi giriyo ? neyi hiç oynamayıp oynamıcagımız konusunda yorum yapıcak öz güven patlamanıda dısarda yasa...

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDE054007 -- 23 Ağustos 2014; 17:22:51 >

• quote:

quote:

quote:

Bilip bilmeden yorum yapan cahil insanlar böyle oluyor işte.Usa serveri ne zaman aktarıldı ? saçma sapan yorumlar yapmayın.Usa server şuan sapasağlam duruyor.Droplar tr ile aynı zaten.Metin2 sg ayrı bir pvp,usa ile alakası yok zaten usa pvp değildi.

ya tamam canım kardesim sen bildiginden devam et bırak bilenlerde bildigi gibi oynasın oynuyanlardan iyi biliyorsun ya oyunda 1-2 senedir aktif olanlardanda iyi biliyosun o yuzden ben seni tutmıyım hadi iyi forumlar..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.