Şimdi Ara

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.093
Cevap
33
Favori
150.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cazoria

Valla bu servera 70-80 kişi kazandırmıştım zamanında ama serverda süreklilik olmadığından herkes bıraktı gitti. Süreklilikten kastım event vakti server aşırı canlı fakat event bitince bildiğin ölüyor, insanın oynayası gelmiyor. Facebook grubu açmıştık, türk loncası kurmuştuk. Baya kalabalık ve aktiftik. Facebook grubu bir ara 80 kişiyi görmüştü ama dediğim gibi kimse tutunamadı :)

Evet duymuştum facebookda grup kurmuş bir topluluk vardı.Neden tutunamadılar?Yönetici bazında haklarınız korunmadı mı? Oyunda birlik beraberlik sağlanamadı mı?Çok farklı sebebleri olabilir. Oyunda event zamanı dışında oyuncu aktifliği bazında hissedilir derecede bir azalma var.Bu aktifliği arttıracak olan bizleriz. Bu yüzden sağlam oyuncular lazım.

Admine bir mail atıcam. Oynabilirliği arttıracak birkaç öneride bulunucam. Yönetici kadrosunda bizden biri olsa çok daha iyi olur bizim açımızdan
    Önerisi olan arkadaşlar yazsın. Bakarsınız oyunu yeniden eski canlı haline getirebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lodz -- 5 Aralık 2017; 17:11:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cazoria kullanıcısına yanıt
    Tr serverlarinda sorunlar bu kadar cokken bence yeni oyuncular bulabiliriz :)

• Peki arkadaşlar 0dan başlayan bir grup için rubinum, wom2, sg arasından hangisini önerirsiniz? PVP kadar kolay olsun istemiyoruz ve diger oyunculara kafa tutmak gibi bir amacımız da yok zamanın çogunlugunda pvm yapıcaz
  • the real komp T kullanıcısına yanıt
    Singapore serverı özel pvp server değildir.Küçük bir şirket tarafından yönetilen ulusal bir serverdır. Hesap veya char silinmesi söz konusu degildir.Gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz.

Metin2 forumlarında biraz reklam yapmakta fayda var. Ne kadar oyuncu çekersek o kadar iyi. Oyuncu sayısını bir an önce arttırmak lazım

🆙 🆙 🆙 🆙 🆙

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lodz -- 5 Aralık 2017; 17:25:7 >
  • Yönetimin pek ilgili olduğunu söyleyemem. Ben oynamayı düşünmüyorum çünkü tr oynuyorum

• the real komp T kullanıcısına yanıt
    Rubinum pvp kadar çok kolay. Wom2de ise gelecek göremiyorum ben, her geçen gün kan kaybediyor, bir ara ırkçılık yapan gmleri vardı.

Bu üçü arasından singapuru seçerdim ben olsam.
  • ARALIK AYI EVENT TAKVİMİ
    M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server
    Yeni başlayacak olan arkadaşların Perşembe günü başlamalarını tavsiye ederim Moonlight Box (Ayışığı Sandığı Eventi) var. Perşembe - Pazartesi günleri arası hexgonal box eventi olucak.Kısa zamanda iyi kazançlar sağlanabilir. Bugün (Çarşamba) ise Metin Spawn eventi var ch2 çölde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lodz -- 6 Aralık 2017; 10:24:42 >

• Metin spawn eventinde 2 saat oynamama rağmen 20 M'e yakın para kastım.

Bugün ayışığı eventi var. Başlamak için en iyi zaman. Bikaç saatlik farm ile milyonlar kasabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lodz -- 7 Aralık 2017; 9:48:4 >
  • Lodz L kullanıcısına yanıt
    Sizin konuşmalar üzerine oyuna girdim baktım ama oyun cidden bomboş , 20 - 25 pazar harici ve 2-3 de oyuncu harici oyun hayalete dönmüş ayrıcı bağırmadan oyuncular bir saatte bir yazıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sa ve as

Sizin konuşmalar üzerine oyuna girdim baktım ama oyun cidden bomboş , 20 - 25 pazar harici ve 2-3 de oyuncu harici oyun hayalete dönmüş ayrıcı bağırmadan oyuncular bir saatte bir yazıyor :D

Oyuncu populasyonu az.Ticaret yapılıyor ama Her ürün satılmıyor. Uzun süreli ucuza ürün koymalısın pazara yogun saatlerde o zaman satabilirsin. Oyuncuların çoğu yüksek lvl olduğundan düşük lvl itemlere pek rağbet yok.Ama hırsız eldivenı ile çok güzel farm yapılabiliyor. Kolay lvl alınır. Kolay char dizilir. TRnin yarısı kadar bile zorlanmazsın. Tek eksiği oyuncu sayısı az. İyi bir event zamanı farm yaparak inanılmaz kazançlar sağlanabilir.Akşam 8 den sonra yoğunluk artıyor. Pazar daha canlı.

• Lodz L kullanıcısına yanıt
    Benim için en önemlisi oyuncu sayısı, bir rekabet olmadıktan sonra köpeklerle mi vs atacağız :D Bayağıdır arıyorum şöyle güzel bir global server ama hem global server sayısı az , bulsam da oyuncusu az oluyor. Bu arada oynadığın global server varsa yada önerebileceğin söylersen sevinirim .
  • Arkadaşlar server baya iyi ama işiniz olmayacak,rahat rahat kasıp oyunun kralı olmak zor değil.
    Bende 90 üstü full p bedensel ve 76 keskinlik sura var + olarak 10 t lik event itemleriyle dolu hesaplar var ama artık zaman bulamıyorum , bunları oyunu oynamak istyen bir arkadaşa fiyatını çok öldürmemek şartıyla uygun bir fiyattan verebilirim.buradan İletişime geçebilirsiniz.
  • "Xmas 2017" yani Noel Eventi başladı. Para kasmak isteyen arkaşlar için tam başlama zamanı.

Oyundaki Karakterimin adı QuantumBreak.

Yeni başlayacak arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım.

• yok mu oynayan ?
  • Yanlış hatırlamıyorsam en son 70-80m ve 35lvl atı zırhlı bir b.silah vardı. Aylar önce kısa bir süreliğine oynadığım için hangi itemler eşyalar vardı hiç hatırlamıyorum. Eğer isteyen varsa verebilirim, boş boş durmasın.
  • Lodz benim forum hesabım banlı olduğu için uyduruktan hesap açmıştım. Onaylama işlemi yapmadığım için pmne cevap veremiyorum. İstersen özel mesaj yoluyla telefon numaranı ver sana whatsapptan yollayım, çara girip ne varsa alırsın.
  • Celay C kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim teşekkür ederim. Mesajı gönderdim bilgiler orda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lodz -- 3 Ocak 2018; 0:54:29 >
  • İtemler ve hesaplar İTEMCİ ye eklenmiştir.
  • Oyun oynamayi biraktim bu yuzden hirs yapmayacagim bir oyunda bos zamanlarimi oldurmek istiyorum, aklima hirs yapmadan zaman oldurebilecegim tek oyun Metin2 geldi. Eskiden SG'de oynamistim, yeniden baslasam mi acaba ara sira girip takilmak icin diye ama kararsizim. Sizce deger mi? Oynayan var mi hala?

Bir de basladigimda exp bagislamak icin guild lazim olacak, guilde alabilecek var mi exp bagisi icin?
    Sindire sindire, zaman oldurmek icin oynamak istiyorum hic acele etmeden, bu yuzden 15-20 levellarda da uzun bir sure kalip soyle 45-50 avg FMS falan dusurmek istiyorum.

Ayrica eskiden oyunda ortam cok iyiydi. Herkes birbirine yardim ediyordu. Daha yeni tanistigim adam hic karsiliksiz 1 gunde ninjami 0'dan 80 e kasmisti sohbet ede ede. Hala boyle mi oyun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calal Arabi Bin Abdullah -- 12 Ocak 2018; 6:30:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celay

npcde +8 itemler satılıyor, metinler efsun nesnesi atıyor. Sadece 1 hafta oynasan çarı dizersin. Sen en son ne zaman oynadın bilmiyorum ama şuan oldukça kolay sv.

Nasil +8 item satiliyor? Oyuna baslamayi dusunuyordum ben de tam ama SG'de sacmalamis demek artik.
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.