Şimdi Ara

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.093
Cevap
33
Favori
150.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cazoria

Oyundaki türk sayısı geçen seneye göre dahada artmış gibi gözüküyor. Bazı türk arkadaşlarla karşılaştık, her akşam skypedayız oyun artık daha eğlenceli bir hal almaya başladı :) Bir de konu ölü olmasa keşke eskiden çok canlıydı buralar :D

Bi biz bulamadık galiba o türk ortamını kardeşim , ne zaman biraraya gelsek millet birbirini banlatıyodu watssapp grubunda bile :D
    Buarada uygun fiyatlı hesap ve gold satayım sizlere, oynamıyorum swyi bari bir işi yarasın,bana ulaşın her türlü yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

quote:

Oyundaki türk sayısı geçen seneye göre dahada artmış gibi gözüküyor. Bazı türk arkadaşlarla karşılaştık, her akşam skypedayız oyun artık daha eğlenceli bir hal almaya başladı :) Bir de konu ölü olmasa keşke eskiden çok canlıydı buralar :D

Bi biz bulamadık galiba o türk ortamını kardeşim , ne zaman biraraya gelsek millet birbirini banlatıyodu watssapp grubunda bile :D
    Buarada uygun fiyatlı hesap ve gold satayım sizlere, oynamıyorum swyi bari bir işi yarasın,bana ulaşın her türlü yardımcı olurum.

MadeInTurkey loncası şuan gayet iyi durumda :) Evet benide wom2ye yeni başladığımda bir türk banlatmıştı hesap alım satımını sorduğum için :D Şuan metin2sgde satıcı çok eğer uygun fiyata bişeyler satabilirim diyosan özelden mesaj at itemleri yangı vs yaz konuşalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

quote:

MadeInTurkey loncası şuan gayet iyi durumda :) Evet benide wom2ye yeni başladığımda bir türk banlatmıştı hesap alım satımını sorduğum için :D Şuan metin2sgde satıcı çok eğer uygun fiyata bişeyler satabilirim diyosan özelden mesaj at itemleri yangı vs yaz konuşalım

nerde bu satıcılar hocam itemcide sadece benim açtığım 2 tane hesap ve 1 başkasının açtığı hesap var :) özelden linkini atayım bak hesapta var yang da

• Geçen sene oynamıştım sarıyodu sv.
    Çarı unuttum 0 dan yeniden başlıyorum :)
  • Hortlatayım. Hala oynayan var mı?
  • Tekrar başlamaya karar verdim. Ara sıra girip takılıyorum. Boss etkinliğine denk geldim, biriktirdiğim sandıklar genellikle Şeytan Kral, Alev Kral, Sarı Kaplan Hayaleti ve Dokuz Kuyruk sandıkları. Tamamını açtım, değerli olarak iki adet kutsama çıktı, bir tane 200 defans veren küpelerden çıktı. Değeri 16kk'ymış piyasada.M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server
  • Atsız Kovboy kullanıcısına yanıt
    Bende başlamayı düşünüyorum hocam yardımcı olabilirmisin biraz :D
    Online sayisi ne alemde eskisi gibi var mi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu 5-6 yıl önce felan bıraktım(lol yayınlanınca) ama yorumları okuyunca başlayasım geldi valla
    oyunu bu akşam indirip kurarım oyun nickim forum nickim ile aynı olur
    İyi Oyunlar
  • sozman1 S kullanıcısına yanıt
    Hocam ne tur bir yardimdan bahsediyoruz :)
  • Cok az bence. Multiplayer oyunu singleplayer gibi oynuyorum, ama mutluyum (:
    Maddi manevi farketmez hocam😀
    Finallerden dolayı yoğunum az bakıyorum oyuna da foruma da kusura bakmayın. Maddi yardım edebileceğimi sanmıyorum ama manevi soru falan cevaplamaya çalışırım malum 1.5 yıldır oynamıyordum :D
  • Finaller dolayısıyla pek oynayamıyorum, gireyim dedim ve boss etkinliğine denk geldim bugün. 35 tane sandık kastım. Alev Kral, Dokuz Kuyruk, Sarı Kaplan Hayaleti, Şeytan kral vs. fakat sandıklardan çıkanlar hiç tatmin etmedi. Şanssızlık mı bilemiyorum, bence sandık dropları yeniden ayarlanmalı.

Kutsama ve hırsızın eldiveni değerli sayılabilirler. Kutsama 1.85kk, eldiven 600k şu an. İçinden çıkanları markete sattım, yang olarak 2.5kk ya yakın para etti. Bir de 150000 exp çıktı 1 level olan PazarciAmca 12 level oluverdi

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global ServerM2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server

Server güzellesmiste user kalmamış hocam serverda ya
    Evet. Benim rekabetle işim yok, kendi halimde takılıyorum multiplayer oyunu singleplayer oynuyorum resmen :D
    O zaman sıkıntı yok senin açından hocam
  • Wom2 ile Singapur arasındaki farklar hakkında bilgilendirebilecek birisi var mı? Wom2'ye göre zorluğu ne seviyede?
  • Wom2 ye göre çok kolay ama oyuncu sayısı az bu yüzden sıkıntı çekebilirsin aradigin itemi wom2 de kolay bulursun ama orada da daha kolay kendin yapabilirsin
  • Oyunu an itibariyle bıraktım. 1.5-2 yıl önce bırakma sebebim zırhımda 13-14 adet +5 savunma taşı patlatmış olmamdı. Şimdi de aynı sebep. Piyasa uçmuş, +4 canavar taşı 12.5kk civarından satılıyor ama beceri kitapları 100k-150k. 27 adet +0 kdp kasmıştım, +4'e kadar normal demircide, +5-+9 arasını lonca demircisinde denedim. Bir tane bile +9 olmadı. Tamam şans etkili fakat olasılık diye bir şey var. Böyle saçmalık olmaz. 15 tane +3 canavar ve kritik taşını +5 denemesi yaptım, +4 için %40, +5 için %25 şans veriyor, bir tane bile +5 olmadı. Üzgünüm fakat zaman kaybı olmaktan kaçamamış singapur. İlgisiz yöneticilerle beraber uzamış gitmiş problemler.
  • 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.