Şimdi Ara

m2 note ekran alacam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar telefonumun ekranı kırıldı. dokunmatik ve lcd ayrı ayrı mı yoksa tek paket mi bunların anlamadım ben?
    Bu iki ürün arasında ne fark var bilen biri yazabilir mi?

1) 1.ürün

2) 2.Ürün

• Biri sadece ekran camı, diğeri ekran+cam+orta kasa paketi.

Piyasada çok fazla düşük kaliteli ekran var. Kendim 3-4 tane farklı ekran almış biri olarak EBOND ve ALLPARTS mağazalarının dışındakilerden uzak dur derim.

Şunu alabilirsin;
    https://tr.aliexpress.com/item/LCD-For-MeiZu-M2-Meilan-Note-2-Display-Touch-Screen-Glass-Digitizer-Parts-ORIGINAL-NEW-with/32599423740.html?spm=2114.13010608.0.0.LCKUCU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 6 Mart 2017; 0:43:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EXcom_Zkko

Biri sadece ekran camı, diğeri ekran+cam+orta kasa paketi.

Piyasada çok fazla düşük kaliteli ekran var. Kendim 3-4 tane farklı ekran almış biri olarak EBOND ve ALLPARTS mağazalarının dışındakilerden uzak dur derim.

Şunu alabilirsin;
    https://tr.aliexpress.com/item/LCD-For-MeiZu-M2-Meilan-Note-2-Display-Touch-Screen-Glass-Digitizer-Parts-ORIGINAL-NEW-with/32599423740.html?spm=2114.13010608.0.0.LCKUCU

öncelikle teşekkür ederim. bu satici kaldirmis urunu :(

This item is currently not available for purchasing.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı ilanda orijinal ekranla sahte olanı karşılaştıran fotoğraflar var. Oradan hareketle ekran ilanlarının feedback kısımlarında ürünü satın alanların koydukları fotoğrafları inceleyin. Gerçek olanlarla uyuşanlardan birini satın alın.

Malesef verebileceğim yegane tavsiye bu.
  • EXcom_Zkko kullanıcısına yanıt
    Slm,m2 mini için ekran lazım kimi önerirsiniz acaba?

Söylediğiniz satıcıları bulamadım da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.