Şimdi Ara

M1 çipli yeni iPad Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
5.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3000₺ ye Ipad 8. nesil var ve donanım olarak Samsung'un Tab s6 lite'ından çok daha üstün

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • celeroni kullanıcısına yanıt
    bu dileğin sanal alemde gerçekleşebilir.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    umarım almaz

• SeniorGrandMaster kullanıcısına yanıt

ya nasip...

• bistüri_ucu kullanıcısına yanıt
    Ben de zamanında -yani tablet piyasası yeni yeni canlandığında- babama Samsung galaxy tablet almıştık tabi fiyatın biraz daha uygun olmasından ötürü. Benim de deneyimlediğim ilk tabletti. Aman allahım o dokunmatiği rezaletti. O zamanlarda iPhone kullandıktan sonra hele bana daha bi rezalet geldi. Zar zor 2 sene götürdü. Sonra uygulamalar güncelleme almamaya başladı, en son android yazılımı da öyle çöp oldu gitti. Bu kötü deneyimden sonra 2017’de ipad’in ikinci pro sürümünü almıştım. Hâlâ akıcı çalışıyor. Bi 4 sene daha götürür herhalde. O yüzden tablet piyasası Apple ve diğerleri olarak ikiye ayrılır.
  • Acaba ilerde jailbreak ile yada Samsung dex gibi klavye baglandiginda macos çalıştırabilir mi? Donanım olarak eksiği yok. Apple böyle bir şey yapsa efsane cihaz olur.

• salman_of S kullanıcısına yanıt

Yapmaz. Neden yapsın. Adamlar Mac satamaz o zaman. Aslında Telefonları TV veya monitöre bagliyarak PC veya Bulut üzerinden oyun konsolu olarak kullanmak mümkün olabilir ama sistemin işine gelmez bu tür yenilikler. Kendi ayaklarına sikmazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 inçe IPS koyup 12.9 inçe miniLED koyan koca yürekli Apple.

Ayrıca 4:3 aspek ratio ile film, video, oyun, TV kanalları, fotoğraf için kullanışlı değil.

Bu daha çok. Çizim ve dik kullanım için. Yatay kullanma standartı 16:9dur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cosmos2999 kullanıcısına yanıt
    M1 ne kadar kuvvetli olursa olsun Mac Os olmazsa iPad sadece bir tablet yani macbook gibi kullanılması mümkün olmaz.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    İşlemci açısından iPad Pro artık bilgisayar haline geldi ama iPad OS yüzünden macbook gibi kullanılması mümkün değil. iPad OS hala Adobe Photoshop gibi profesyonel grafik programlarını desteklemiyor.

• TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt
    Platformlar arası veri paylaşımını hala desteklemiyor iPad OS, mesela bilgisayardan iTunes'a yüklemiş olduğum müzikleri Spotify üzerinden açamıyorum. Şahsen M1 ne kadar güçlü olursa olsun Mac OS olmazsa iPad'in bilgisayarın yerini alması mümkün olmayacak kadar zor, buna rağmen iPad yine de dünyanın en iyi tabletidir. Microsoft'a gelince ben artık ona hiç hayal beslemiyorum. Win 10 sayesinde Surface Pro tamamen çöp oldu...

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Aynen iPad OS Adobe Photoshop gibi profesyonel grafik programlarına destek vermiyor.

• sizce ipados15 de bazı mac uygulamalarına yer verme ihtimali var mı

• geçen haftalar da alacaktım iyi ki almadım bunu bekledim

• Beklediğim özellikler 1 tanesi hariç hepsi olmuş. Böyle bir cihaz yapıyorsun pili bitti mi 5 saat şarj etmeye bekleriz artık. Adam akıllı bir hızlı şarj gelmeli artık hem ipad'e hem iphone'a. Biraz daha kalın yap şu batarya seviyesinide artırsaydın ne güzel olurdu.

Şimdi ipad ekranı oled kalitesine yaklaştı sanırım, bakalım çıksın nasıl olacak(12.9 için söylüyorum.)

Sıra macbook pro ekran kalitesini iyileştirmede birde hızlı şarj gerekiyor. (kötü değil ama daha iyi olabilir oled yada ipad 12.9 gibi ekranı hak ediyor.)

16 macbook ve yeni beklenen 14 macbook ile bunu yakalayabilirler.

Diğer firmalardan apple en büyük eksiği bu şarj süresi olarak görünüyor.

• Tablete klavye mouse takıyorsun sonra bak tablet Notebook kadar işlevsel oldu diyorsun. Klavye mouse takınca zaten tablet tabletlikten çıkıyor o da bir Notebook oluyor.

Haber konusuna gelirsek M1 işlemcili bir tablet canavar bir performansı olsa da AMOLED ekran yoksa o para asla verilmez.

• 10 bit Mini LED 120 Hz efso olmus.

• ne güzel yaw. düşünsene sadece 799 lira olduğunu. çocuğa eba için tablet :)

• TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt
    Hızlı veri aktarmak için iTunes kullanmanız baştan hata olmuş zaten. iTunes’in Windows sürümü berbat zaten. Veri aktarmak istiyorsanız 3UTools kullanmanızı tavsiye ediyorum. iTunes’in yazılım güncellerken verdiği saçma sapan hata kodlarını asla vermeden güncelledi 3UTools telefonumu. Güvenilir ayrıca bu program. Verilerimi de iTunes gibi kabızlık çektirtmeden bilgisayara aktardı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.