Şimdi Ara

\m/ Thrash Metal Severler \m/ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
6
Favori
4.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rahatsız olmadım ama hoşuma gitmedi. Zevkler ve renkler diyelim.

• Canlandıralım biraz konuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio7 -- 28 Haziran 2013; 15:38:57 >

• Fena değilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Fena değilmiş

Aynen az önce keşfettim, The Evolution of Chaos albümüne bakıyorum hiç fena değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buried Alive

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Fena değilmiş

Aynen az önce keşfettim, The Evolution of Chaos albümüne bakıyorum hiç fena değil.

Bence ortalama üstü ama çok iyide değil.

Buradan güncel albümleri takip edip, indirebilirsin.

http://psychocydd.co.uk/torrents.php?category=19

• Bitirdim şimdi albümü, bence hayvan gibi bi Thrash albümü olmuş hiçbir eksiği yok.

Başka bi grup önerim;

Killing Peace albümünden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio7 -- 28 Haziran 2013; 15:40:40 >

• Aslında sabah karar versem iyi olur. Gece sesi açamıyorum. Bazı şeyler anlaşılmıyor
  • quote:

Bitirdim şimdi albümü, bence hayvan gibi bi Thrash albümü olmuş hiçbir eksiği yok.

Başka bi grup önerim;

Killing Peace albümünden..

Bu fenaymış.

• @Buried Alive

Şimdi dinledim güzelmiş şarkı

@hceltikci

Mekanik' i bilmeyen mi varmış Türkiye' de en iyi thrash metal grubu Mekanik zaten. Fakat riffleri çoğu yerden çalıntı oluyor.

• Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio7 -- 28 Haziran 2013; 15:41:12 >

• Selam yine ben ve yine Havok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Philosopher -- 28 Haziran 2013; 18:26:14 >

• HAVOK adlı grupta çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 28 Haziran 2013; 15:59:10 >

• Havok candır can.

Bu arada rica etsem parçaları spoiler içine alabilir miyiz? Az önce 5 dakika giremedim konuya çok kastı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio7 -- 28 Haziran 2013; 15:41:55 >

• Hoşuma gitti baya.

• ekle

• Kesin dinleyin.

• quote:

Hoşuma gitti baya.

• Evile hayranı oldum ben Bence çok iyiler. Sanki Metallica' nın V2 sürümü gibiler

• Evile benim için biraz hayal kırıklığı olan bir grup. Kendini aşan o ilk albümden sonra çıkardıkları albümler beni pek tatmin etmedi Ama cidden ilk albüm efsane benim için...

En sevdiğim parçası;

• Evet doğru söylüyorsun. All Hallows Eve EP' yi dinledim. Resmen efsane olmuş bana göre. Riffler falan muazzam ama diğer albümleri böyle değil. Keşke aynı çizgide gitselerdi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.