Şimdi Ara

M.İnce: ANKETLERDE YÜZDE 16.1 OYUMUZ VAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
2.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnceyi eleştirenler muhalefet şöyle kötü böyle kötü demesin. Şuan bu sorunu siyasette dile getiren tek kişi incedir onu da linç ediyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dış destekli olmadan yeni partiyle başarılı olması zor. o yüzden zaten hala chp'den ayrılamıyor. yanlışları oldu ama her türlü K.K'den iyidir. ha ondan da kurtulamıyoruz bir türlü orası ayrı. Chp'ye oy veren 10 kişiye sorsanız en fazla 1 ya da 2 kişi kendisinden memnunum der ama parti içinde nasıl teşkilatlanmışsa kimse gönderemiyor. 72 yaşındasın bırak artık yav

• Sürekli akepe reklamı yapan şahsın maarrem konusu açması da ne biliyim.

• Rte parayı basıyor buna ciddi ciddi bunu düşünüyorum artık. Chpyi düzeltmek nedir? Yapacaksın parti içindeki devrimini temizleyeceksin sülükleri geçeceksin başa o kadar basit.

• İnce çabuk gazlanan ve sönen biri gördük

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Rusher- kullanıcısına yanıt

Saray aynı seçimde %31 oy alanı mı destekler, yoksa partiye Cumhurbaşkanı adayından %9 daha düşük aldıran adamı mı CHP'nin başında ister :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Benim oturduğum ilçe CHP'nin %75 oy aldığı bir ilçe. Sokakta kiminle konuşsam CHP'den gına gelmiş. Muharrem İnce deyince gözlerinin içi parlıyor.

Muharrem İnce CHP kalesi olan yerlerde CHP'nin oylarını karpuz gibi ortadan ikiye böler, Anadolu'da ve taşrada da CHP'nin bütün oylarını alır. CHP sadece Kadıköy-Cihangir vs.'den oy alır. Göreceksiniz İnce'nin partisi CHP'den daha fazla oy alacak. Zaten %16,1 de bunu doğruluyor. İnce partiyi düzgün bir şekilde kurabilirse İnce'nin partisi 15 alır CHP 12 alır. Bir sonraki seçimde de CHP'nin başından KK gidip Oğuz Kaan Salıcı-Canan Kaftancıoğlu falan gelir, HDP'yle birleşirler Muharrem İnce'nin partisi 25'leri geçer, HDP+Kaftancıoğlu benzerleri de %13 falan alırlar. O durumda telif atıp o kansızlardan CHP adını almak gerekir... Bir Ecevit effect olacak. Bakın görün.

Biraz abartı olmuş. Canan Kaftancıoğlu partide seviliyor. İstanbul'u kazanan kadın sonuçta. Başarılı. İnce belki oy alabilir CHP'den ama bence CHP dışından daha çok oy alır. Yani totalde ne alır bilmem ama bunun en fazla Yuzde 30-40'ı CHP'den olur. AKP'den bıkıp, CHP'ye de vermeye utanan kişilerden oy alabilir.

• altai35 A kullanıcısına yanıt

Ben işim gereği (akademisyenim) birçok seçim anketi görüyorum. İnce'yle alakalı 11 adet anket gördüm bugüne kadar. Kırılımlara baktığımızda ortalama 3 CHP seçmeninden biri "Kesin veririm" diyor 1 tanesi ise verebilirim diyor. Yalnızca 30 civarı bir CHP seçmeni "Asla vermem" diyor. Onlar da şu anda CHP'nin HDP'leştiğinin farkında olmayanlar. Kaftancıoğlu CHP teşkilatı tarafından da sevilmiyor. Genel Merkez baskısıyla orada tutuluyor. Halk ise ateş püskürüyor. "Atatürk" diyemeyen kadının nesini sevecek CHP seçmeni allasen :)

• Adam bi kere aday gösterildi diye hep beni aday göstersinler istiyor, o zamandan bu zamana dereden çok sular aktı, o iş orada kaldı ama kime anlatacan.

Hırs yüzünden etrafını yakıp yıkıyor ve ittifaka büyük zarar veriyor, dönüp dolaşıp kendi partisine vuruyor!

Kemal Sunalın filmindeki gibi kendini kovsunlar diye mi uğraşıyor, anlamadım! Seviliyordu ama son çıkışlarıyla kendinden soğuttu artık...

https://www.youtube.com/watch?v=X-xYEOYsul0

• crashserkan kullanıcısına yanıt
    Bence Kılıçdaroğlu değil ,çevresindekiler, parti içindeki yakın adamlarında sorun.Yani 2 sene önceki kurultay muhbaetinde bu açıkça görüldü.CHP'nin Kılıçdaroğlundan önce bazı isimlerden alakasız isimlerden kurtulması lazım.Kurtulmadığı sürece bir şey olmaz.

• Kılıçdaroğlu ndan bir halt olmazsa İnce den de olmaz. İnce yi zamanında gördük seçim gecesi ortadan kayboldu. Çabuk gazı alıyor hemen sönüyor. İmamoğlu İstanbul da o gece nasıl savaştı. O gece savaşmasa zaten medyayı elinde tutan AKP yine İstanbul u ilk seçimde alırdı. O partide Mansur Yavaş dışında adam gibi adam yok. İmamoğlu HDP lileri ziyaret etmeseydi iki tane adam gibi adam var diyecektim. Yine de imamoğlu chp deki çoğu kişinin üstünde. İnce yi kimse sallamaz.

• Git parti mi kuruyorsun ne koruyorsan kur artık kardeşim.Chp'yi düzeltmekten önce sen kendini düzelt.Yandaş kanal yandaş kanal geze geze chp'ye millet ittifakına zarar vermekten bir hal oldun.Nah %17 oy alırsın sen.Alsan alsan üçün birini alırsın ancak.Senin adın bundan sonra partisini millet iitifakını muhalfetei satan adam olarak tarihe geçecek.

İDEOLOJİSİNİ,SİYASİ İDEALLERİNİ KENDİ SEÇMEN GURUBUNU SATAN TARİHİN GÖRMÜŞ OLDUĞU EN BÜYÜK HAİNLER

DEVLET BAHÇELİ

NUMAN KURTULMUŞ

MUSTAFA DESTİCİ

METİN FEYZİOĞLU

SÜLEYMAN SOYLU

ÜMİT ÖZDAĞ

MUHARREM İNCE

• quote:

Ben işim gereği (akademisyenim) birçok seçim anketi görüyorum. İnce'yle alakalı 11 adet anket gördüm bugüne kadar. Kırılımlara baktığımızda ortalama 3 CHP seçmeninden biri "Kesin veririm" diyor 1 tanesi ise verebilirim diyor. Yalnızca 30 civarı bir CHP seçmeni "Asla vermem" diyor. Onlar da şu anda CHP'nin HDP'leştiğinin farkında olmayanlar. Kaftancıoğlu CHP teşkilatı tarafından da sevilmiyor. Genel Merkez baskısıyla orada tutuluyor. Halk ise ateş püskürüyor. "Atatürk" diyemeyen kadının nesini sevecek CHP seçmeni allasen :)

Valla ince üzerinden anket yaparsınız, dediğiniz gibidir. Ama seçim dönemi insanlar merkez partilerde konsolide oluyor.

Anketler yönlendirici oluyor.

• ykaya1983 Y kullanıcısına yanıt

10 gün önce Pironuz Kılıçdaroğlu aynı programa çıkarken yandaş olmuyor da, İNCE çıkınca mı yandaş oluyor?

Burada bir yandaş varsa o da sizin gibi kayıtsız şartsız CHP Yönetiminin paralı askerliğini yapanlar.

• quote:

Saray aynı seçimde %31 oy alanı mı destekler, yoksa partiye Cumhurbaşkanı adayından %9 daha düşük aldıran adamı mı CHP'nin başında ister :)

Dogrı söylisinn.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    İnsanın kendisini tanıması çok güzel bence.

• Ince parti kurarsa CHP oylari bolunmez, ancak DEVA ve Gelecek partilerinin AKP oylarini boldugu de kesin. Bir tarafta 18 yillik curumus bir iktidar, diger tarafta onlarca sene iktidar hasreti ceken bir parti. Secmenler tabi ki CHP ye oy atmaktan vazgecmeyecektir. Fakat aynisini AKP secmeni icin soyleyemeyiz. Sag kanattan kopmak istemeyip, ama ayni zamanda tepki gostermek isteyenler bu partilere kayacak diye dusunuyorum. Her halukarda BENCE, 2023 de yeni bir iktidar gorecegiz. Tabi insallah o zamana kadar bu ulkeden gitmis olurum :)

• ykaya1983 Y kullanıcısına yanıt

en basa erdogan yazmanizi beklerdim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

Şu mesaj ülkenin halı. Resmen

Biri seçmenine tıpış tıpış gideceksiniz der

Seçmen diğer seçmenleri koyun aktroll vs diye aşağılar

Kendileri atam da atam diye nutuk şallar

Şu ülke duzelecekse. Partiden tarafsız olmak gerektiğini anladıklarında. Düzelir başka türlü ne bir adım ileri ne bir adım geri hep olduğu yerde kalacağız

Alıntıları Göster

birebir katılıyorum.

1000 ce açık çok büyük hatası olan adamı ve kadrosunu yermezler neymiş seçim geçesi ortaya çıkmamış bir kaç saat aman ne büyük hata  bunlar bekledi hile vaaaarrr hadi dışarı yakıp dökmeyeee anarşiye demeyince tüh kaka pis ince oldu,aradaki milyonlarca oyu açık ara farkı nasıl rte çalıcak acaba kafalarıda bir güzel  adam zaten kendi seçmenine en güzel tanımı koydu , inceye oy vermesemde kalıplı vatansever bir insan duruyor ince yerine bu çürümüş chp yi savunmak nedir resmen tabelacılar başına çöp kutusunu bile koysan bunlar gider oy atar sorgulamazlar bile sonrada giderler akp lillere koyun derler nasıl bir paradox evrende yaşıyorsalar artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Kasım 2020; 14:54:54 >

• kangaetemo kullanıcısına yanıt

Aynen dış destek sağcısı solcusu herkesin aradığı bir şey ve maalesef gerçeklik olmuş. KK yı da dış destek getirdi ve KK nun ilk zamanlar yaptığı tasfiyede kimsenin gıkını çıkarmaması beni çok şaşırtmıştı. Halk çok bilmese de siyasiler biliyor mevzuyu o yüzden ona göre oynuyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.