Şimdi Ara

M.E.B 'DAN OKULLARA TUHAF TALEP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Milli Eğitim Müdürlüğü’nden tuhaf talep: ‘Mümkün olan her güne bir 15 temmuz anması!..’

eni müfredat tartışmaları devam ederken, milli eğitim müdürlükleri okullara gönderdikleri yazıyla "mümkün olan her günün" 15 Temmuz anmasıyla geçmesini talep etti.

Sol’da yer alan habere göre; Ankara’da Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaöğretim kurumlarına gönderdiği bir yazıyla “yıl boyunca, yeri ve zamanı geldikçe” 15 Temmuz etkinliği yapılmasını istedi.
    “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Etkinliği” konulu olarak gönderilen genelge şöyle;

M.E.B 'DAN  OKULLARA TUHAF TALEP

http://www.sozcu.com.tr/2017/egitim/mumkun-olan-her-gune-bir-15-temmuz-anmasi-2020025/

• ne 15 temmuzmuş beee
  • yani kısaca 29 ekim 10 kasım gibi günlerde 15 temmuzu anın diyorlar.
  • Bu ne len böyle ? Her gün anma !

Yarın yaz tatiline denk geldiği için okulda törenlerı de zorunlu yaparlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle 27 martta kutlama bekliyorum yoksa darılırım.
  • Çocukların zihnine iyice kazıyıp şirki damarlarına kadar hissettirmek istiyolar başka bir izahı yok. Ulan 80 sene yapılmak istenipte yapılamayanı adamlar 15 senede yaptı üstelik milyonlar tarafından alkışlanarak. Bu makarna nasıl bi etki oluşturuyoki beyinde bu kadar işlevsiz bir organ haline gelmiş bizim millette. Bundan 10 yıl sonra bu neslin bebelerinin arkadaşları arasında tartıştığı şey 15 temmuz olucak. Kimse bu 15 temmuz niye araştırılmıyo. Ben müslümanım demokrasiyle ne işim var yada 15 temmuzda tatbikat yapan amcalarla tayyip amca neden daha önce kankaydı felan diye tartışmaz. Bunun için biraz et yemeleri gerekiyo ama oda şükür zihniyetiyle biraz zor.
  • Birde sonuna Rica ederim yazmışlar, arzda etmiyorlar işe bak hele.Emir gibi yazı resmen şaka gibi
  • Yeri ve zamanı geldikçe

tytz.com

• Neyse kı her öğretmen kendılerı gıbı değil her aile kendılerı gibi değil
    Yalnız başka sıkıntı da sundan cıkar aile cocuğuna bunlar yanlıs der öğrenme der cucuğa ve aileye karsı eğer okul şakşakcı ıse yaptırım uygular.Öğrencı sınıftan gecemez vss..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün çıkan çizelgede 2. hafta uygulanır yazıyordu oysa ki. Her tarafımız 15 Temmuz oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

ne 15 temmuzmuş beee

155'i aradım, birazdan gelir alırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Birde sonuna Rica ederim yazmışlar, arzda etmiyorlar işe bak hele.Emir gibi yazı resmen şaka gibi

. Yazinin dili dogru. Burokraside ust astina rica eder. Asla arz etmez. Ast amirine (ustune) arz eder.

• Tamam, 15 temmuz önemli, öğrencilere darbe karşıtı olma, seçimin önemini kavrama gibi noktalar öğretilmeli.
    Ancak bu kadarı da abartı ve yanlış.
    Zaten her şeyden nem kapan, her olumsuzluğu iktidara mal eden sazan bir kitle var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.