Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

m&b warband'ın yapay zekasının saçmalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> m&b warband'ın yapay zekasının saçmalığı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      04 Aralık 2018 15:05:09 Konu Sahibi
      ulan allah sizi bildiği gibi yapsın
      bi krallık kurak dedik 2 kalemiz 3 de lordumuz var hepsinin 30 asker anca var oyundaki tüm krallıklar birden bize savaş açtı dakika başı kaleyi kuşatıyorlar bu ne lan durun da krallık kurak şurda

|
      |

See you in another life brotha
    • Yarbay
      2045 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:06:56
      Kangal alır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Steam ID: thetimelorddh | Social Club ID: AlperOZD | Atatürkçü. | English | PHP | Javascript | jQuery | C | Java | Android | İTÜ İnşaat Mühendisliği | SINCE 01.02.2012

I am The Doctor. I always will be. But times change, and so must I... we all change. When you think about it, we are all different people, all through our lives and that's okay, that's good! You've gotta keep moving, so long as you remember all the people that you used to be. I will not forget one line of this, not one day. I swear. I will always remember when the doctor was me.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      04 Aralık 2018 15:07:57 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

Kangal alır
      itü inşaat bitirmiş adamın attığı mesaja bak ders çalışmaktan beyni yanmış

• Yüzbaşı
      342 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:09:15
      Krallık kurma, kralın en büyük lordu ol şehir, kale versin sana al kiraları bak dalgana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      04 Aralık 2018 15:11:16 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Zatı Muhterem

Krallık kurma, kralın en büyük lordu ol şehir, kale versin sana al kiraları bak dalgana
      svadyanın lorduydum bana 2 toprak verdi de sıktı artık kendi krallığımı kurmam lazım ama olmuyor bi krallık kuruyoz daha ortada 2 kale var hemen hepsi savaş açıyor hile de kullanmam çoğu kişi hile yaparak kolayca bu kuruluş dönemini geçiriyor

• Yarbay
      6693 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:12:15
      Göçebe yaşa, bırak orada birbirlerini paralasınlar.
      |
      |

• Yüzbaşı
      342 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:15:58

En mantıklısı svadyadaki lordlarla ilişkini iyi seviyede tut, sonra kendi krallığını kur kendi krallığında savaşmaya ikna et. Kendi krallığınla diğerlerine kafa tutman çok zor hiç ummadığın krallık birden sana savaş açıyor. Kralın kızını ayarlamaya bak.

|
      |
      köy tavuğu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2045 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:26:29
      quote:

Orijinalden alıntı: köy tavuğu

itü inşaat bitirmiş adamın attığı mesaja bak ders çalışmaktan beyni yanmış

Dersteyim hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Steam ID: thetimelorddh | Social Club ID: AlperOZD | Atatürkçü. | English | PHP | Javascript | jQuery | C | Java | Android | İTÜ İnşaat Mühendisliği | SINCE 01.02.2012

I am The Doctor. I always will be. But times change, and so must I... we all change. When you think about it, we are all different people, all through our lives and that's okay, that's good! You've gotta keep moving, so long as you remember all the people that you used to be. I will not forget one line of this, not one day. I swear. I will always remember when the doctor was me.
    • 04 Aralık 2018 15:36:00
      Ctrl x yapcan heryerde okculari en sona dayadin mi zaten yarisi dokulur kuleyi ittirirken

|
      |

• Onbaşı
      38 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:37:48
      Bos ve cop bi oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      819 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:46:51
      Abicim dış güçler çünkü onlar. Başınıza reis getirmeniz lazım baş edebilmeniz için.

85 yaşındayım, herşeyin farkındayım.
    • Teğmen
      241 Mesaj
      06 Aralık 2018 00:11:58
      hiç unutmuyorum kayın pedere dhirimi vermişim yani düşünün, benim hanımda orda dünya fethine çıkmışım benimki mektup yolluyor gel sıkıldım diye falan bunun gönlünü yapayım dedim dhirime sürüyorum atı o da ne kayınpeder arkadan saplamış başka kralın eteklerini öpüyor.

Bari dedim kızı göreyim yok

yer misin yemez misin ondan sonra.

Birine köyü veriyorum diğeri küsüyor yahu rolf diye bir zenci vardı adamı hanların tuvaletini temizlerken yanıma aldım köpek gibi kokuyordu bizi iki parsele sattı.

Birde utanmadan benim verdiğim kılıçla bana el kaldırıyor perişan ettim adamı perişan.

Adam alırken böyle hedefleriniz varsa karakterli seçin ya da hiç seçmeyin jeremusu alın birde mühendis amca var keyfinize bakın.

benim ülke şampiyonlar ligi gibiydi karlaus var ne bileyim en taşşaklı adamlar bende ama nasıl bir ortam var anlatamam.Dengeyi tutturmak mümkün değil çok fazla adam almayın alırsanız karakterlerine ve birbirleriyle nasıl geçinecekler onu düşünün akrabalar birbirleriyle iyi anlaşır,bazı karakterlerin dünya umrunda değil onlara birer köy verin geçinip gideriz kafası, rolf gibi o.. çocukları da dünyaları verseniz gözü doymaz

sefer bitmiş kaleleri dağıtıyorum kime versem adam küsüyor kime versem ya böyle salak bir yok.

sadece o da değil o yüzden benim yaptığım hatayı yapmayın sonra aldığınız kaleleri tekrar almak zorunda kalırsınız.

Her ülkenin güçlü nufuslu adamları var onlardan bir tane alabiliyorsanız ya da karlausu alın ama çok güvenmeyin bazen kafasına göre gidiyo bir şeyde diyemiyorsun.

Nasıl ilişki kasarsanız; görev ve mesela adamı yendin kardeşim eline sağlık seni esir olarak almıyorum kolay gelsin diyorsun o da

taşşaklarına beton yetmez diyor mertlik kazanıyorsun

ilerdeki ilişkilerini yönetmende aşırı etkili oluyor o yüzden esir almayın adamları.
      |
      |

Barış getirdik
      Petrol götürdük

• Yarbay
      5392 Mesaj
      06 Aralık 2018 00:41:58
      Oyunda cidden yapay zeka saçmalığı oluyor krallık kurduğunda. Kendi kralına ihanet ediyorsun, topraklarını bağımsız ilan ediyorsun o yüzden bağlı olduğun ülke sana düşman oluyor onu anladık. Peki diğerlerine ne oluyor? Dünyanın ta öteki ucundaki krallık bize niye düşman oluyor? Toprağını aldığımız krallığa düşman olan diğer krallık bize arka çıkması gerekirken bize niye düşman oluyor? Oyun bir anda ben tek siz hepiniz moduna giriyor ve her ülkenin ordusu size saldırmaya başlıyor. Şu olayı fixlemeleri lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 6 Aralık 2018; 0:43:30 >

Kural Disi Konu Destroyer
      I am not a robot. That wasn't flesh maybe. It's 3:36

• Teğmen
      108 Mesaj
      06 Aralık 2018 20:54:06

Brocum acik ve net olay. Sendeki ayrilikcilarin basariya ulastigini goren diger ulke ayrilikcilari durumdan manevi destek almasin, ayrildiktan sonra ne oluyor herkes gorsun diye sana daliyorlar.

|
      |
      iamburak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
millenicom;internet;servis
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
SEO
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,421
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.