Şimdi Ara

lys yi 3 aya sığdırırım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 lerden böyle düşünenler varmı? (tmciler için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanyildirim21 -- 5 Ocak 2016; 0:40:57 >

• Ben bunu geçen sene mezunken denedim ve yetistiremedim.Ygs düşük gelirse eğer min.1-2 hafta bunalima giriyorsun bunun icin mi calıştım diye.ardindan kendine geliyosun ve lys calismaya basliyosun.ama soru bankasiydi konulardi derken deneme cozmene vakit bile kalmayabilir.tabi temelin varsa birak ama yoksa sakın bırakma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ygs den önce lys çalışan kaybeder. Geçen sene son 2 ay full lys çalıştım ygs den önce , sonuç mezun . Yatın kalkın ygs çalışın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyin çok güzel olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla şimdi mantıken lys yi 3 aya bırakacağına önce lys yi çalışıp ygs yi son 2 aya bırakmak daha mantıklı geliyor. Allah korusun mezuna kalmak gibi bir şey başıma gelirse ygs ye son 2 ay kalana kadar lys kasarım.
  • Mat2 yi ygsden önce bitir gerisini 1 aydada bitirirsn

• o zaman full ygs gideyim.
  • Ygs den sonraya integral organik ve dalgalari birakmak sizce nasil olur(digerlerinden temel az cok var sistemleride ygs kadar halletmeye caliscam)

• jeanbay3 J kullanıcısına yanıt
    dalgaların bi numarası yok sonraya bırakabilirsin türevi bitir integrali bırakabilirsin organiğin de yarısına gelmiş ol en azından,

• quote:

Orijinalden alıntı: bereket tanrısı

dalgaların bi numarası yok sonraya bırakabilirsin türevi bitir integrali bırakabilirsin organiğin de yarısına gelmiş ol en azından,

Sistemler ful bitmese olurmu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bager1222

Mat2 yi ygsden önce bitir gerisini 1 aydada bitirirsn

yav he he

• jeanbay3 J kullanıcısına yanıt
    hedef nedir

• quote:

hedef nedir

Ygsde 40-50 lysde 15 k

• Mat2 polinom parabol denklem eşitsizlik limit türev bitti organik bitti sayılır haftada 2 gün lys yapıyorum yetişir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SpecialForcesS

Mat2 polinom parabol denklem eşitsizlik limit türev bitti organik bitti sayılır haftada 2 gün lys yapıyorum yetişir mi ?

Trigoyu en kısa zamanda bitir rahatla

• furkanyildirim21 F kullanıcısına yanıt
    Rakip elemeye çalışıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyimli ve 3.kez hazirlanan bu sure zarfinda gozlemlerimi yazacagim. Ygsye kadar ygs kasanda lys kasanda kafadan gidiyor. Peki nasil olmali bu is? Su anlik gec ama bunu okuyup 2017 senesi icin hazirlananlara belki yol gosterici olur. Son iki ay kalana kadar yga-lys gidenler ciddi derece yapanlardir. Neden? Cunku adam ciddi anlamda lys alt yapisi olusturur, tekrarlik seyler kalmistir artik. Lys hooop cepte. Ygsde de bayagi bir seyler halletmistir. Son iki ay kala artik son tekrarlar ve denemelere baslanir. Ygs biter, iyi de gecse kotu de gecse bu adama koymaz. Cunku lysden emindir, ciddi emek vermistir. Millet hocalara "hocaaaaam yetisiir mii" diye aslinda cevabini bildigi sorular sorup motivasyon saglamaya calisirken o adam sinavdan cikar stresi atar hop o aksam bile lysye odaklanir. Sonuc; mutlu ve guzel gunler gelsin. Sana gelirsek, ygsyi birakma ama lysye de basla. Ufak ufak. Ufak ufak nasil dersen tm misin mf misin bilmiyorum yorumlari da okumadim lakin tm icin konusayim siir bilgisi so sanatlari vs vs bir kere calissan birkac kere ygs sonrasi tekrar et, cepte. Lys mat mesela trigonometriye kadar gelsen bile kardir. Ekstrem bir soru degilse matris det bile bitirilebilir. Bunlar basit gozukur oyledir de ama lysyi son 3 aya yetistirmek isteyen birisi icin sozcukte anlam konusu bile ayak bagidir. Haydi bakalim, basarilar dileyerekten kaciyorum. Ciao..

• Dostum durumuna bağlı mezunsan konulara hakimsen kendine de güveniyorsan tamam sınavdan sonraya bırak;yok iki arada bir deredeysen eşit git derim mezun olarak . Gerçekten sıkı bir iradeniz varsa aklınızı çok uzun süre meşgul eden derdiniz yoksa deneyebilirsiniz yine de.; size olur mu bilmem de ygs den sonra bir rehavet çökmüştü 12 iken onu atıp çalışamamıştım. integral ve türevsiz girdim diyebilirim mat sınavına.20 k ygs yi 40 a düşürdüm, (ayrıca belirtmek isterim ki ygs de biraz şans işi ve doğru soruları çözmek doğru konuyu öğrenmek önemli,çalıştığınızın karşılığını %100 veren bir sınav değil lys gibi )benim tecrübem böyle gerisi size kalmış arkadaşlar umarım faydalı olabilmişimdir.
  • Guzel eleme taktıgıymıs :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeanbay3

quote:

hedef nedir

Ygsde 40-50 lysde 15 k

eger tıp,diş istiyorsan sistemlere mutlaka gömülmelisin

Mf4 ten tercih yapacaksan şöyle ilginç bi durum var puanları incelediysen. mf4 puan türünde ygs sosyalde yaptığın bir soru lys biyolojide yaptığın bir sorudan daha fazla puan getiriyor. yani 15k için yine önemlidir biyoloji fakat çok da değil sonraya da bırakılabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.