Şimdi Ara

Lys sonavına geç kaldım / 3 seçeneğim var (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim komsu var cevre muhendisi isuya girdi bi tane barajda calisti simdi isin de yukseldi 6.000tl aliyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 sene daha hazırlan derim ama bu sefer sorumluluğun çok büyük olucak çünkü son şansın.babana iyiki 1 sene daha hazırlandırtmışım dedirtebilmen lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: intenseLight

Yurtdışında üniversite dusunmelisin okul puanına bakıyorlar genelde türkiyede okumak için gereken masraftan cok az fazla bence yurtdışı düşün hem dilin olur

Bahsettiklerin ABnin nacizane ülkeleri bile olsa TR'den biraz daha fazla masrafı oluyor.En kıytırık ülkelerinin bile 3000 -4000 € harçları var.Ki yaşam masrafı dahil değil.En azından bir o kadarda yaşam için gerekiyor.TR'de devlette veya özelde tam burslu okursan bu masrafın üzerine çıkman imkansız.
  • Geçmiş olsun . Bence önümüzdeki sınava hazırlan. Baban bir şey demez sonuçta gerekçen var .
  • Bir şans daha istiycem.

• Hocam oraya giden tek senin bindiğin minibüs mü vardı? Öyle bir şey olmaz bence sınav günü. Hatta sınav günleri minibüsler ve otobüsler ekstra seferler yaparlar. Sen nasıl yetişemedin tuhaf geldi orası. Taksi çağırsaydın en kötü. Bi şekilde yetişilirdi bence o sınava. Ki sınav yerine 1 saat önceden gitmen gerekirdi. Demekki işi yokuşa sürmüşsün. Kendi düşen ağlamaz.
  • o değilde çok kötü durum harbi ama bence bu sefer lys bilgilerin var. işi ygs de sağlam tut ve ygsden hedefine odaklan lys bilgilerinin de silinmesine izin verme ayrıca evde 1 yıl hazırlanmak 10 yıl yorumuna kesinlikle katılıyorum valla abudik gubudik de olsa bir dersaneye git ha sen yine evde çalşcm dersin o ayrı ama kalman gerekir sonraki seneye
  • Hedef neydi kardeş ulaşabileceğini düşünüyorsan bir sene daha bekle

• Allah yardımcın olsun hocam.Söylendiği gibi 2 yıllık bir yere girip okurken tekrar hazırlanman daha iyi olur sanki.
  • 2 senelik bölümü 4 e tamamla

• quote:

Orijinalden alıntı: xAsilKurtx

Yaşadığın olay zor, sinir bozucu ama hemen pes etmeni gerektirecek birşey değil.

Pederden çekiniyorsan, idareten 2 yıllık bir bölüm yaz ve seneye tekrar girmek için vakit kazanmış ol. Tabii, 2 yıllık deyip geçmemekte fayda var. Gayet iyi 2 yıllık bölümler var eğer puanın tutuyorsa.

anestezi uzmanlığı bi dene derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfoxlr

quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

Orijinalden alıntı: Wolfoxlr

quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Targaryen

başkasının arabasına binemedinmi , yoldaki bütün arabalar üniversiteye gidiyodu sonuçta. Geçmiş olsun ayrıca , tekrar hazırlanmak için babana yalvar yakar.

Hocam 3 araba durdurdum hepsi ters ters yerlere gidiyordu girdiğim okul utanmasa şehir dışına kurulucakmış.

olsun 10-15 dk gec olsada sinava giderdin. sen istememissin.

Hocam dalgamı geçiyosun?

Sınav'a 10.00 dan sonra giriş yok, bilmediğin konularda yorum yapmazsan hayatında büyük fark yaratır.

ilk 15 dk için müsade ediyolar

ayrıca bi daha hazırlan, işinize yaramayacak bölümleri boş yere okumanın anlamı yok. seneye üniversite sınavına girerken polisliği de dene ki böyle bi aksilikte ona gidersin

• quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

Hocam oraya giden tek senin bindiğin minibüs mü vardı? Öyle bir şey olmaz bence sınav günü. Hatta sınav günleri minibüsler ve otobüsler ekstra seferler yaparlar. Sen nasıl yetişemedin tuhaf geldi orası. Taksi çağırsaydın en kötü. Bi şekilde yetişilirdi bence o sınava. Ki sınav yerine 1 saat önceden gitmen gerekirdi. Demekki işi yokuşa sürmüşsün. Kendi düşen ağlamaz.

Sınav ilde yapılıyor otobanda kaldık dostum 75 km yol var arada.

• hocam kesinlikle tekrar hazırlan benim bu sene 3. girişim oldu iyikide tekrar hazırlanmışım diyorum hakkında hayırlısı olsun
  • Geçmiş olsun hocam zor durum gerçekten. Ayrıca sınava 10dan sonra alınıyordu yani benim girdiğim yerde 10:20 gibi gelen birisini aldılar.
  • yazın 3 ay çalış alık 600 alsan 3 ayda 1800 yapar, 1senelik dershane parasını çıkartırsın
  • Hocam aslinda tekrar hazirlanman senin icin daha iyi.olur ama dayanabilir misin bilmem. Ben olsam 2yillik yazarim giderim acikogretimden de bi seyler okurum yoluma devam ederim. Hicbir sey senden ve geleceginden onemli degil ne yapacagina kendin karar ver ve yap gerekirse evden ayril sorun yasarim diyosan ama yap.
    Gecmis olsun

• En iyisi tekrar hazırlanman ama ticari kafan varsa ve hırslıysan okumasan bile güzel yerlere gelirsin sonuçta uni=kesin iş değil sadece öncelik sağlar
  • Taksi çevirip ehliyet kimliği yada kredi kartı o an para varsa yeteri kadar taksiyle gitseydin keske 1 sene cokta önemli değil tekrar çalış bence başarıcam diyorsan

• 2 yıllıklara yazıl dgs ile geçersin dersleri saydırırsın bazı üniversiteler kabul ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.