Şimdi Ara

LYS Matematik (Acil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> LYS Matematik (Acil)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1610 Mesaj
    Arkadaşlar üniversitemden ve bölümümden memnun olmadığım için tekrar gireceğim sınava. Matematikten 20 net yapmam lazım. Yanlış hatırlamıyorsam Mat1'den 10 civarında soru çıkıyordu. Onları yaparım. Geriye 10 soru kalıyor. Sınava da fazla uzun süre kalmadı. Hangi konulardan genelde kaçar soru çıktığını unuttum. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz ?

|
    |

Yiğidim,aslanım burda yatıyor...
    İzmir kurtuldu, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler. Trene binerler, kompartımana çekilirler. Ertesi gün kompartımanın kapısını çalar yaveri. Açar; yorgun, bitkin.Kravatını yıkamaktadır Atatürk. Yaveri: "Paşam bu ne hâl? Hiç uyumadınız herhalde? Niye böylesiniz?" der. Atatürk: "Ya çocuk kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz. Kolumu yastık yaptım ağrıdı, setremi yastık yaptım üşüdüm. Ben de uyumadım kalktım" der.Yaveri; "Aman paşam! Birimize haber vereydiniz, hemen size bir yastıkla battaniye getirirdik" der. Ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutandan tarihi bir cevap. Der ki; "Geç farkettim. Hepiniz en az benim kadar yorgundunuz. Hiçbirinize kıyamadım. Zaten önemli olan benim uyumam değil, milletimin rahat uyumasıdır."
    M.K.Atatürk (1881-193∞)
  • Yüzbaşı
    801 Mesaj
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
üniversite
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.