Şimdi Ara

lys matematik +48

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
3
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hedefim max 2 yanlış simetri 4 kitap bilfen çözdüm karekök çözüyorum üste ne önerirsiniz yada denemeyemi geçiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şuan netler kaç matematikte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mezunum bu sene hiç deneme yapmadım henüz ama 42 43 yaparım gibi integralde soru çözmem lazım

• O kadar kitabin ustune soru kacirmaman gerek kitapla vakit kaybetme denemelere gec haftada 2-3coz gitsin .

• artik denemelere gec derim fem fen bilimleri palme bu setlere guzel diyolar

• Daha hiç kitap bitirmedim 42 yaptım bugün final özel denemede eğer o dediğin kitapları bitirdiysen min 45-46 yapman lazım yoksa boşa çözmüşsün verim alamamışsın demektir deneme çoz bırak konu anlatımı

• Bendr su simetri bitsinde kare koke gecicem hedeg 45+tavsiyrn varsa alabilirim ben 12.sinifim esen 12yi cozdum bireyi cozdum simetriyide suan cozuyorum 3kitab bitti 1tane kaldi

• integralde yeteri soru çözmediğim için 42 43 dedim karekök çözüyorum hem hala mayıs 1 kadar bitcek inşallah

• Fem ve Karekök soru bankalarım var. Bunları bitirirsem +40 olur mu? Şimdi Türev fasikülleri çözüyorum. Sınavlar bitsin geceyi gündüze katar yine bitiririm bu kitapları.
  • pek türev için apotemi bitirdim elimde celal aydın çks ve karekök var hangisini çözmeliyim sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: kdryzc

O kadar kitabin ustune soru kacirmaman gerek kitapla vakit kaybetme denemelere gec haftada 2-3coz gitsin .

isterse 80 tane kitap bitirsin, lys'de 45 net üstü yapmak çok zor.

• şimdiden konuları bitirip 47 üstü yapmayan sınavda 48 üstü zor yapar, gelsin eksiler.
  • deneme yapmadım daha kaç defa demem gerekiyo ve integralde eksiğim 5-6 sorusu zaten sadece integralin var

• Wheel kullanıcısına yanıt
    yapan yapıyor be usta çok zor olmasa gerek imkansız olsa bin kişi fullemez ki (2013 haric) full çekmek baya kasar ama 45 46 oyle ucuk değil oluru vardır 12.sınıf sağlam olsun yeter ki. şimdi böyle diyorum ama benim genelde ilk 30 soruda çıkıyor yanlışlar o da ayri birşey :D
  • İlk dönem lys mat sadece dinledim diyebilirim elimde fem limit karekok esen matematik vadisi soru bankalari var nasıl gideyim sizce şu anda işlediğim yerlerde dikkatsizlik hariç sıkıntı yok gibi napmaliyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.