Şimdi Ara

Lys ile başarı sırasını yükseltenler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
22
Favori
97.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    obp nasıl hesaplanıyor bilmiyorum(9.sınıf 79,06-10,sınıf 89,31-11.sıınıf 93,01 12,sınıf 95 civarı gelcek)
    tm3 de 20bine çekmek için kaç net yapmam gerekiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: masa70

benım arkadasım 11 bınden ılk bıne mat 79 1y fendende 78 net yaptıda gırdı bı oran orantı olsun pek ınandırıcı gelmedı yazdıgın :)

Yalan söylemem için sebep var mı? Beynini kullanıp yaklaşık bir ygs yazıp hesaplasan anlardın kimin daha inandırıcı olduğunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen bizim okula bi kız geldi özel üniversite kazanmıs (tam burslu) Diyoki Ygs 28 binden Lysde bine çekmiş söyliyim dedim
    Buda Böyle bir anımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

quote:

Orijinalden alıntı: masa70

benım arkadasım 11 bınden ılk bıne mat 79 1y fendende 78 net yaptıda gırdı bı oran orantı olsun pek ınandırıcı gelmedı yazdıgın :)

Yalan söylemem için sebep var mı? Beynini kullanıp yaklaşık bir ygs yazıp hesaplasan anlardın kimin daha inandırıcı olduğunu.

dostum fen dagilimi nasildi acba

• vallahi benim hedefim 230k dan mf4 ilk 100k icine girmek herkes kolay olursun diyor ama benim nedense suan aldigim puanlarla olmuyor bu ins yapabilirim son 25 gunde aslinda sirf mat calissam sadece mattan +45 yapsam ilk 100 e giriyorum ama bunun garantisi olmadigi icin yapamiyom boyle bise :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbabuş

Buralarda bir laf vardır bilirsiniz...

Benim arkadaşım da barajı geçemedi ama full çektiği için ösym başkanı bi güzellik yaptı ve onu istediği yere yerleştirme sözü verdi.

Sallamak ne güzel değ mi ?

Lys ile başarı sırasını yükseltenler

ne diyon kardes

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

quote:

Orijinalden alıntı: Akbabuş

Buralarda bir laf vardır bilirsiniz...

Benim arkadaşım da barajı geçemedi ama full çektiği için ösym başkanı bi güzellik yaptı ve onu istediği yere yerleştirme sözü verdi.

Sallamak ne güzel değ mi ?

Lys ile başarı sırasını yükseltenler

ne diyon kardes

öyle 43534634634 binden 5 bine çekti diye sallamayın diyorum. ss koyun.

• eet zaten bı taraflarımdan uyduruom su an odtu elektronıkte okuo o dedıgım cocuk ve hala beyınden bahsedıosun sen :) gecen sene lysde 170de 170 yapan yok senın dedıgın netı yapanda ya türkiyede 500 kısı vardır belkıde yoktur bile o cocuk o netlerı yapsaydı 17den bırak 3 ılk 2bın garantı olurdu ha yapmısmıdır yapmıstır ama sneın dedıgın netlerle yapmadıgından her turlu emınım
  • Arkadaşlar ygs de heyecan yapıp sıçmamdan sonra lysde de aynı boku yemiş bulanmaktayım sınav başlamadan 5 soru çözdüm 5 ide doğru kalem kullanmadan sınav başladı dediklerini anda bokuy yiyorum şunu anladım benden bir bok olmaz mat 28-29 net geo 15-16
  • quote:

Orijinalden alıntı: simson

Arkadaşlar ygs de heyecan yapıp sıçmamdan sonra lysde de aynı boku yemiş bulanmaktayım sınav başlamadan 5 soru çözdüm 5 ide doğru kalem kullanmadan sınav başladı dediklerini anda bokuy yiyorum şunu anladım benden bir bok olmaz mat 28-29 net geo 15-16

İyi yapsaydın belkide başkalarının hakkına girdiğin için, için rahat etmeyecekti. Fazla üzülme o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black milk

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Hkmt

quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

quote:

Galiba beni tarif ettin. Gecen sene bazi talihsizliklerden dolayi mattan 20 soruya hic bakamadim. 355 puan geldi.55.000 siralama geldi. Lys de nasil olsa seneye kalcam diye rahat girdim. Bu rahatlik sayesinde benim bile inanamadigim netler cikardim. Ve mf3 ham 427 ye yukseldi. 66 da okul verdi. 493 puan aldim. 16.000 e yukseldim. Ama tip 13.000 le kapatti.

Lys yi fullmu cektin hocam

Bide mf4 siralaman kacti

Matematik: 44 D 4 Y

Geometri: 26 D 1 Y

Fizik: 24 D 4 Y

Kimya: 29 D 1 Y (pKa sorusu oda )

Biyoloji: 28 D 2 Y

Bu arada ygs puanımı yanlış hatırlamışım şimdi bir daha baktım.

YGS-1 374,773 0055441

YGS-2 387,347 0043169

Y-MF-3 493,920 0016441

Y-MF-4 485,519 0021573

Ygs'yi de yazayım.

Türkçe 36 D 4Y

Sosyal 30 D 5Y

Matematik 20 D 4Y

Fen 33 D 4Y

Ama tekrar söylüyorum nasıl olsa seneye kaldım diye rahat girdim. Bu yüzden bu kadar güzel çıktı sonuçlar. Aslında güzel değil ama çalışmama göre güzel. Çünkü LYS ye neredeyse hiç çalışmadan girdim.

Size tek tavsiyem SAKIN HEYECAN YAPMAYIN. Heyecan yapmazsınız en az 2-3.000 daha yukarıda olursunuz. Garantisi var

acayip morel oldun bana kardeş yiki gördüm bu yorumu

hocam okuldan nasıl 66 geldi,gecen sene max obp 60 degil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum acaba?

• geçen sene ygs-5 de 60k olan bir abimiz bu sene için hazırlanmaya başlamıştı nerdeyse , hocalar ikna etti lys çalıştı 1.5 ay , 3k ile Ankara Hukuk geldi.Garip ve gerçek , bayağı bir zorlanmıştı,sıkıntı çekmişti ama başardı.Bizzat şahidim.

not:abimiz TM ciydi.
  • ichigo85 kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var arkadaşım böyle bir sınav sisteminde 1 dk ka önce bakmışım geri kalan 75 dakikada bir bok yapamadım benim hakkımı kim ödicek sanki birisinden geçirdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: ichigo85

quote:

Orijinalden alıntı: simson

Arkadaşlar ygs de heyecan yapıp sıçmamdan sonra lysde de aynı boku yemiş bulanmaktayım sınav başlamadan 5 soru çözdüm 5 ide doğru kalem kullanmadan sınav başladı dediklerini anda bokuy yiyorum şunu anladım benden bir bok olmaz mat 28-29 net geo 15-16

İyi yapsaydın belkide başkalarının hakkına girdiğin için, için rahat etmeyecekti. Fazla üzülme o yüzden.

Ayrıca şöyle bişey var kitapçıkları kontrol edin dendiğinde kitapçıktan hiçmi soruya bakmıyosun
  • @simson

Sayfa numaralarına baktım eksik sayfa var mı diye, bunun için kontrol izni veriliyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ichigo85

@simson

Sayfa numaralarına baktım eksik sayfa var mı diye, bunun için kontrol izni veriliyor zaten.

Eminim gözüne hiçbir soru takılmamıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakanasit

2010 da
    75k dan 17k ya cikmistim tm-2den

lys netlerini hatırlıyor musun hocam ?
  • quote:

Galiba beni tarif ettin. Gecen sene bazi talihsizliklerden dolayi mattan 20 soruya hic bakamadim. 355 puan geldi.55.000 siralama geldi. Lys de nasil olsa seneye kalcam diye rahat girdim. Bu rahatlik sayesinde benim bile inanamadigim netler cikardim. Ve mf3 ham 427 ye yukseldi. 66 da okul verdi. 493 puan aldim. 16.000 e yukseldim. Ama tip 13.000 le kapatti.

Gercekten calismamismiydiniz lys ye

Ve neden 20 soruya bakamadiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iloplacebo -- 25 Ekim 2014; 4:18:26 >
  • 154 binden 20 k ya çekebilir miyim ?sayısalciyim LYS de daha iyiyim mf 3 puan türünden yerleşmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tivibik -- 30 Mart 2014; 11:58:13 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.