Şimdi Ara

LYS GÜNLÜĞÜM - HEDEF BİLKENT ELEKTRİK ELEKTRONİK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
22
Favori
4.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Matematik Apotemi türevi (yazılıdan önce ilk yarısı bitmişti ama kayboldu) ve integrali aldım 20'şer sayfa ilerledim ikisinden de 1 haftam bunlarla geçecek tabi bu bir haftaya trigonometri de dahil cuma günü dershanede trigonometri 3-4 kısımlarını anlattırıp hafta sonunu bunlarla geçireceğim şu 3 günde türevi bitirip integrali yarılamayı düşünüyorum üzücü olansa şu sıralar sadece düşünüyorum.
    Geometri her gün deneme diyorum kalıyor kenarda hep yarın başlayacağım artık yeter diyerek
    Fizik her gün 1 konu dedim 1 konu olmadı yarım konu oldu o da olumlu
    Kimya için cuma günü olan dersime müteakip oturup 11. sınıf konularından test çözeceğim
    Biyolojiyi çok ihmal ettim umarım küsmemiştir bu arkadaşın hakkı iki günde 1 deneme

--GÜNCEL--
  • Kamarad K kullanıcısına yanıt
    Hocam ben
    Sabah 7.30 da kalkıyorum okuldan 5 de gelip yattığımda saat 8 oluyor yemek yiyorum 9 gibi oturuyorum dersin basına 4 e kadar.

Senin calısman nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millikan kullanıcısına yanıt
    Kalkma saatimiz aynı okulda derslere girmiyorum odam var benim orada behzat-apotemi falan takılıyorum 5 gibi gelip uyuyorum falan 8'de uyanıp 1'e kadar çalışıyorum ama gece pek verimli geçmiyor açıkçası benim sabah daha iyi oluyor
    naber dostum nasıl gidiyor
  • LeonardoSnart kullanıcısına yanıt
    İyi diyelim iyi olsun hocam :D
    Matematik geo konular öyle böyle bitti deneme çözüyorum yarın son yazılım var artık kesintisiz giderim
    Biyoloji yolunda gidiyor 25ten aşağı düşmüyorum genelde
    Fizik varya berbat nasıl mühendis olacağım bilmiyorum tavsiyen varsa alırım :D
    Kimya çalışmadım ama yapılır bir şekilde o ama fizik gerçekten büyük sıkıntı
  • LeonardoSnart kullanıcısına yanıt
    Matematik geo konular öyle böyle bitti deneme çözüyorum yarın son yazılım var artık kesintisiz giderim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamarad

Fizikte neler eksik.
    Kimya bir şekilde hallolur deme işin içine girince çıkamazsın.
    Sen tıp yazacaksın gibime geliyor ya hadi hayırlısı.

MAT-2 konularını BR'den izliyorsun sanırım? Nasıl bir yol izliyorsun? Kafları çıkarıyor musun mesela? Bir de oradan bitirdikten sonra ekstra olarak ne yapıyorsun bazı konular için?
  • Merkez1234 kullanıcısına yanıt
    Hocam deme öyle tıp yazarsam ikinci sene bırakır hazırlanırım bir daha... Tabi hayırlısı diyelim
    Fizikte ygs'de olan konular tam da şu modern fizik ve 12 konuları eksik ama en baştan alacağım daha çok çalışmadım fiziğe uğraşacağım biraz.
  • chefarcher C kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, 1 gün sonra da hocalara geldik açıyorum 2'ye alıp hızını konuyu 1 saatte falan tekrar etmiş oluyorum üstüne de konu çok sıkıntıysa mesela türev integral trigonometri gibi apotemi çözüyorum diğerleri için denemeler yeterli geliyor.
  • quote:

Hocam deme öyle tıp yazarsam ikinci sene bırakır hazırlanırım bir daha... Tabi hayırlısı diyelim
    Fizikte ygs'de olan konular tam da şu modern fizik ve 12 konuları eksik ama en baştan alacağım daha çok çalışmadım fiziğe uğraşacağım biraz.

Pişman olacağın şeyler yapma yeterki.
    Daha zaman var fiziği halledersin inşallah.

• quote:

Evet hocam, 1 gün sonra da hocalara geldik açıyorum 2'ye alıp hızını konuyu 1 saatte falan tekrar etmiş oluyorum üstüne de konu çok sıkıntıysa mesela türev integral trigonometri gibi apotemi çözüyorum diğerleri için denemeler yeterli geliyor.

Anladim peki br den izlerken kaflari cikartiyor musunuz? Kendinize has notlar vs. Br den ve hocalara geldikten bitirdikten sonra hangi sb larindan cozuyorsunuz? Bir de o ikisinden izledikten sonra sb larindan cozerken sorun yasiyor musunuz yoksa direk cozup gidiyor mu?

• SA MEZUN KALDIM YİNE İYİSİNİZ :p

• Mat2de bitirdiğim konular:
    -polinom
    -ikinci dereceden denklemler
    -limit
    -türev

• SA HEDEFİ ISPARTA ELEKTRİK ELEKTRONİK OLARAK GÜNCELLİYORUM BURADAN EMRE DENEN AHLAKSIZA SELAM GÖNDERİYORUM
  • yine birinin hayalleri sönmüş..
  • HAYALLER YARINLARA KALDI
  • Noldu knk

• Troll mudur nedir arkadas

• Ins yaparsin basarilar kardesim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.