Şimdi Ara

LYS GÜNLÜĞÜM - HEDEF BİLKENT ELEKTRİK ELEKTRONİK (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
22
Favori
4.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Parabol br video izliyorum üstüne kafları çözerim onun üstüne de karmaşık biter belki kaflara ek olarak kolay bir soru bankam var ondan çözeceğim biraz test hedef 2'ye kadar ders çalışmak :D Kolay gelsin.
  • Eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamarad

Yok

Ovvv süperrr deyip pm e saldırıyormuşum 😁😁

• Pazatesi, pazartesiydi galiba matematik yazılım var bu nedenle türev çalışmalıyım türev alma kuralları sonrası bende yok çünkü 2 hafta okula gitmedim acilen bunları öğrenmeliyim bu konuda malum adam videoları yetecek galiba umarım türev işi erken biter de fizik açığımı azar azar da olsa kapatırım.

--GÜNCEL--
  • nasıl gidiyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

forumda odtu ee için başlık açan ve kazanan biri vardı tavsiyeleriyle falan efsane olmuştu nedense bu başlık onu hatırlattı umarım hedefine ulaşırsın.

Link var mı aradım bulamadım

• çok oldu ya hatırlamıyorum bende bulamadım seni bi boğaziçiliye yönlendireyim https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=115719608&p=9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elonardo -- 7 Nisan 2016; 22:09:16 >
  • LeonardoSnart kullanıcısına yanıt
    Yazılı haftamdı hep 12 konularıyla geçti yarın geometri var uzay falan çıkacak bilmiyordum konuyu aradan çıkardım iyi oldu. Yarın çembersel hareket ve basit harmonik hareketi karaağaç fasikülünden bitirmeyi düşünüyorum üstüne bir de gazlardan eksik olan kısma bakarım

• Kamarad K kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin dostum, güzel gidiyorsun
    Teşekkürler

Naptın dostum yazmıyor musun artık
    Şu sıralar yazmaya değecek bir şey yapmadım sayılır ancak tekrar başlıyorum yarın

Hedefler yarından itibaren:
    Her gün 1 geometri ve biyoloji denemesi
    Fizik: Günde 1 konu
    Biyoloji: Günde 1 sistem
    Kimya: 11. sınıf bomboş geçti ona başlayacağım yarın dershanede hocayla birebir anlatacak 3 haftada biter 11. sınıf kimyadan onun harici pek konu eksiğim yok ama soru çözmedim
    Matematik: Türevi bitiriyorum artık yeter :( br 3. dersteyim 3 bugün biter yarın 4'le akarım sonra apotemi çözeceğim 1 hafta parça parça, Trigonometride ise sudan çıkmış balığım bildiğin konudan korkuyorum yaklaşasım gelmiyor fasiküle
    Geometri: Konu eksiğim yok sayılır şu cins konular hariç (elips,parabol vs.) belki bunlara bakarım bir ara

OF ULAN OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
  • HER ŞEY YENİ BAŞLIYOR!

ARTIK DERSLERE GİRMİYORUM VE OKULDA BANA TAHSİS EDİLEN ODAMDA BEHZAT RASULİ - HASAN MERCAN GİBİ HOCALARLA BAŞ BAŞA VAKİT GEÇİRECEĞİM LOL

Dersi boş olan hocalara istediğim konuları anlattıracağım sorularımı soracağım

Apotemiyi iliklerime kadar hissedecek olmam üzücü olsa da gereken bu...

Bu arada trigonometriyi tokatlıyorum apotemiden 1-2 bitti 3-4 hoca işledikten sonra bitecek

Fizik canımı sıkıyor umarım halledeceğim fdd soru bankası moral bozucu ve soru tipleri berbat sakın almayın

2 haftaya konuları bitirip deneme coşturacağım

Dediklerimi yaparsam herkese benden çay

--GÜNCEL--
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamamtellagi

quote:

Yok

Jinda'nın ağzının suyu akarkene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    2 haftaya konu bitmiyor canım kardeşim ben de az denemedim. Organik en hızlı 4-5 gün alır. Sen az daha süre ver de...

• JequeL J kullanıcısına yanıt
    Hocam organik adlandırma falan sonrasında alkan alken tam gerisi de 2 günlük iş dersleri yarım da olsa dinledim biliyorum konuyu okulda organik haftaya tamamen bitiyor zaten 3 haftada bitse de olur da biter 2 haftaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Banner

quote:

Orijinalden alıntı: hamamtellagi

quote:

Yok

Jinda'nın ağzının suyu akarkene

İsim kullanma len

• dandanakandamla D kullanıcısına yanıt
    Aslında YGS puanın LYS' ye etkisi açısından baktığında çok doğru bir tespit YGS6' ya bakmak. Ancak Matematik bilen kişinin LYS' de de aynı şekilde cevaplandıracağı varsayımı ile LYS puanının genel dağılımını anlayabilmek adına yine de YGS1' e bakmak yanlış değil hocam.
  • hocam nasıl yani ygs6 ?

• Fleur-de-lys kullanıcısına yanıt
    Şöyle;
    YGS bölümlerinin YGS Puanlarına göre dağılım şu şekilde;
    Puan Türü Türkçe Matematik Fen Bilimleri Sosyal
    YGS1 20 40 30 10
    YGS2 20 30 40 10
    YGS3 40 20 10 30
    YGS4 30 20 10 40
    YGS5 37 33 10 20
    YGS6 33 37 20 10

YGS Bölümlerinini LYS' ye 40 puan üzerinden dağılımı ise aşağıdaki gibi;

Puan Türü Türkçe Matematik Fen Bilimleri Sosyal
    MF1 11 16 8 5
    MF2 11 11 13 5
    MF3 11 11 11 7
    MF4 11 14 9 6

LYS dağılımını YGS' ye benzetmek için 40 üzerinden dağıtılan bu oranları 100' e uyarladığında
    Türkçe Matematik Fen Bilimleri Sosyal
    27.5 40 20 12.5
    27.5 27.5 32.5 12.5
    27.5 27.5 27.5 17.5
    27.5 35 22.5 15
    şeklinde bir dağılım oluyor.

Bu dağılımın birbir benzediği dağılım yok. Ancak en çok benzediği YGS puanı aslında YGS 6. Ancak dediğim gibi YGS' deki beceri LYS' ye de benzer şekilde aktarılacağı için aslında yine de YGS 1 daha mantıklı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kordon68 -- 19 Nisan 2016; 15:47:25 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.