Şimdi Ara

LYS GÜNLÜĞÜM - HEDEF BİLKENT ELEKTRİK ELEKTRONİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
22
Favori
4.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 47
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 54
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 17 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 32
  • Favoriye Eklediklerim 23
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kamarad (54 mesaj) zsealie (7 mesaj) revolution1907 (6 mesaj) haimsdall08 (4 mesaj) chefarcher (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21 mesaj) Mobil (41 mesaj) Tablet (15 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> LYS GÜNLÜĞÜM - HEDEF BİLKENT ELEKTRİK ELEKTRONİK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Üzerine palmeden konuya çalışacağım ama ayrıntılı olan hoca kim var biliyor musun?
    |
    |
    kancan2087 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Lan nasıl siliyoruz mesajları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamarad -- 30 Mart 2016; 18:34:42 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    Kardeş bende gecelemek istiyorum fakat saat 11.30-12 den sonra mal gibi bakıyorum kitaba bunu engellemek için tavsiyen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    66 Mesaj
    Geo için hangi yayin cozuyorsun hocam sb olarak

• Teğmen
    140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Çözmüyorum Daha başladım sayılmaz geometriye ama temelim var yapıyorum YGS'de hiç geometri kitabı açmadım sadece denemelerde çözdüm. Fem YGS-LYS konu anlatımlı var ondan konuları 1 tur atıp deneme çözmeyi düşünüyorum
    |
    |
    mstamst kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam ben yeni başladım bu işe YGS zamanı bende öyle oluyordum Tavsiyem seviyorsanız ağır bir filtre kahve ile bütün geceyi geçirebilirsiniz sıkılmazsanız 1-2 gün içinde alışırsınız bence benim öyle oldu, bugün de durursam 2 ye kadar 4 gün olacak umarım istikrar sürer
    |
    |
    zsealie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    Bakalım hocam arkadaşlarla bizim klasik.sabah muhabbeti kaçta yattin oluyor ki böylelikle nekadar çalıştığını anlayalım millet 1-2 diyince canım sıkılıyor konularınız nasıl gidiyor?

|
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    Bi de kahvede bi öneriniz var mi marka model

• Yüzbaşı
    348 Mesaj
    Geçen sene bilkent ee kazananların ygs / lys sonuçları var mıdır hiç elinde veya ilk 100 e girenlerin ?
  • Teğmen
    140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam aynı şeyi ben de yaşadım benim de moralim bozuluyordu inanmayacaksınız ama ben YGS'ye ciddi bir emek vermedim ama iyiydim YGS konularında biraz da yetenek işiydi artık iş farklı ama güven özveri tecrübe istiyor LYS bunun için başladım umarım başarırım.
    Kahve için ise tavsiyem filtre kahve içmeniz illa makineye gerek yok ben french presste yapıyorum makine kadar olmasa da güzel bence. Marka olarak starbucks uzak biraz tchibo yok yaşadığım şehirde diğer gurme işleride pahalı geliyor coffeemania diye bir kafe tarzı yerden alıyorum kendi harmanları var güzel o. Eğer hazır istiyorsanız jacobs ekstra kahve ideal okulda falan bundan içiyorum.
    Konular yolunda değil yazılılar var ama olsun bunlar da LYS.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamarad -- 31 Mart 2016; 19:34:44 >
    |
    |
  • Teğmen
    140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: hikmet548

Geçen sene bilkent ee kazananların ygs / lys sonuçları var mıdır hiç elinde veya ilk 100 e girenlerin ?

Üzgünüm, yok.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    Hocam kahve kültürümün ne kadar kötü oldugunu görmüş oldum dediklerinizi tabiri caizse trene bakar gibi okudum valla ben normalde nescafe extra içiyorum ama baktım evde jacobs monarch var akşam bakıcam bakalım ilk defa sert kahve icicem

• Teğmen
    140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Monarch denediğim en güzel granül kahveydi tavsiye ederim afiyet olsun

Edit: Markette satılanlardan yurtdışından gelen daha güzel kahveler var da bulunmuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamarad -- 31 Mart 2016; 20:17:51 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    Hocam şimdi kahvenin son yudumunu aldım süt şeker vs. Koymadım yanına sütlü çikolata aldım serçe parmak boyutunda. Yorumlarım: hocam tat konusunda nescafe gibi yumuşakları içince sürekli açıkçası duvara çarpmış gibi oldum bi kaç kez türk kahvesi icmistim şekerli icmistim onları da . ama böyle bir göz açma yok geometri testi çözerken içtim ve inanın 1-2 yudumdan sonra zorlandigim testi takır takır çözdüm maglum görme soruları inşallah bu gaz gece boyu beni götürür olmadı 1 bardak daha ama bu sefer şeker koycam =D

• Teğmen
    140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Şeker koymayın hocam yanında kuru üzüm yiyin :D
    |
    |
  • Binbaşı
    1117 Mesaj

------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 22:7:46 >
    |
    |
    Kamarad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1810 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kamarad

Şeker koymayın hocam yanında kuru üzüm yiyin :D

Hem sağlıklı hem kültürlü hem de başarılıııı ovvvv sevgilin var mı senin :D

• Teğmen
    140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Okuldaki sayısal derslerin yazılılarına çalışıyorum hem lysye yönelikte olmuş oluyor ek olarak normal vakitte bu kadar ağır çalışmaya gelemem tavuk yumurta misali çalışmak zorunda kalıyorum iyi oluyor aslında.
    |
    |
    dumprep kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yok
    |
    |
    hamamtellagi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    Hocam suana kadar performansta kayıp yok :D sizde durumlar nasıl hangi konuya bakıyorsunuz suan

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.