Şimdi Ara

Lys Fizik Kitap Önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Lys bütün kitaplarımı Fem simetriden edindim. Fizik simetri yi önermedi forumda kimse memnun değil. Yarın bir daha fizik kitabı bakmaya gidicem, adam akıllı bir kitap önerisi olan yokmudur fizikten

• esen ara sınıfları 9. sınıf hariç hepsini al.
  • Up.
  • Bir dersane arkadaşımın tavsiyesi üzerine uğur ygs lys konu anlatımlı aldım.forumda benden başka kullanan kimse yok sanırım ama ben memnunum.konu anlatımı çok ayrıntılı değil ama yeterli.bugün elektrik akımı çalıştım toplam 37 çözümlü örnek var.şimdi açıp baktım örnek olsun diye söylüyorum dalgalar ve girişimden 46 çözümlü örnek var.her konunun sonunda 2 test var ve orjinal sorular mevcut.Sen yine incelersin zaten
  • Konu anlatimli: sari zafer lys konu anlatimli soru bankasi 2 kitap

Soru bankasi: palme lys fizik 3 kitap

Bunlari coz is bitmistir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biksann

Bir dersane arkadaşımın tavsiyesi üzerine uğur ygs lys konu anlatımlı aldım.forumda benden başka kullanan kimse yok sanırım ama ben memnunum.konu anlatımı çok ayrıntılı değil ama yeterli.bugün elektrik akımı çalıştım toplam 37 çözümlü örnek var.şimdi açıp baktım örnek olsun diye söylüyorum dalgalar ve girişimden 46 çözümlü örnek var.her konunun sonunda 2 test var ve orjinal sorular mevcut.Sen yine incelersin zaten

kırmızı üzerindekızyada erkek profilden yüzü olan yüzün içinde farklı renklerde konular yazan bir kitap mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

quote:

Bir dersane arkadaşımın tavsiyesi üzerine uğur ygs lys konu anlatımlı aldım.forumda benden başka kullanan kimse yok sanırım ama ben memnunum.konu anlatımı çok ayrıntılı değil ama yeterli.bugün elektrik akımı çalıştım toplam 37 çözümlü örnek var.şimdi açıp baktım örnek olsun diye söylüyorum dalgalar ve girişimden 46 çözümlü örnek var.her konunun sonunda 2 test var ve orjinal sorular mevcut.Sen yine incelersin zaten

kırmızı üzerindekızyada erkek profilden yüzü olan yüzün içinde farklı renklerde konular yazan bir kitap mı?

kitap bu  Lys Fizik Kitap Önerisi.

• quote:

Hocam bahsettiğin kitap bu mudur ?
    http://www.kitapisler.com/Ugur-Ygs-Lys-Fizik-Konu-Anlatimli_3815.html#0

quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

Konu anlatimli: sari zafer lys konu anlatimli soru bankasi 2 kitap

Soru bankasi: palme lys fizik 3 kitap

Bunlari coz is bitmistir

Hocam senin bahsettiklerin ise bunlar mıdır.?
    http://www.ucuzkitapal.com/zafer-lys-fizik-konu-anlatimli.html
    http://www.ucuzkitapal.com/zafer-yayinlari-lys-fizik-konu-anlatimli-2-kitap-.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.