Şimdi Ara

LYS Fizik,Kimya,Biyoloji

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
6
Favori
997
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> LYS Fizik,Kimya,Biyoloji
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    961 Mesaj
    Fizik 15 , Kimya 20 , Biyoloji 15 net çıkarmak istiyorum. Bütün konuların yetişmeyeceğinden ve temelimin pek iyi olmamasından dolayı bazı konuları ( özellikle zor anlaşılması vakit olacak konuları) elemek istiyorum.

Bana bu derslerden öğrenilmesi kolay çıkma ihtimali( tabi ki kimse hangi konudan çıkacağını bilemez ama risk almam lazım) olan konu başlıklarını yazarsanız bana yardımcı olursunuz. Teşekkür ederim.

|
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut.25 -- 14 Nisan 2013; 21:52:34 >
    |
    |
    139 Mesaj
    Hacı ygs ve lys ile ortak olan fen konuları büyük öneme sahip ve yapılması kolay en azından diğerlerine göre daha kolay.Onlardan başla bi sen zaman yeterse artanlara bakarsın.
    |
    |
    valla lysde de öyle çok basit konu yok ki o zaman mekanik çalışma derim fizikten yani elektrik optik magnetizma dalgalar yeterli sanırım kimyadan da sadece organiği bil bi de üstüne birkaç konu daha ekle yeterli biyoloji için de 12. sınıf konuları derim

Orijinalden alıntı: bayvendetta

valla lysde de öyle çok basit konu yok ki o zaman mekanik çalışma derim fizikten yani elektrik optik magnetizma dalgalar yeterli sanırım kimyadan da sadece organiği bil bi de üstüne birkaç konu daha ekle yeterli biyoloji için de 12. sınıf konuları derim

Dinamik o saydığın konuların hepsinden daha basit.Tek formul soru tarzları kalıp olmuş artık.Mekanik derken kuvvet ve bağlantılı olan konuları düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackerback -- 15 Nisan 2013; 8:21:16 >

Orijinalden alıntı: blackerback

quote:

Orijinalden alıntı: bayvendetta

Dinamik o saydığın konuların hepsinden daha basit.Tek formul soru tarzları kalıp olmuş artık.Mekanik derken kuvvet ve bağlantılı olan konuları düşündüm.

bence mekanik konuları görmekle alakalı fazlaca pratik lazım.dinamik atışlar iş güç enerji B.H.H dairesel hareket tamam bunların kolay soruları da var da işte alışkanlık olmayınca zor soruları dünyadan soğutur adamı
    |
    |

• Yüzbaşı
    961 Mesaj

Arkadaşlar teşekkür ederim.
    |
    |
    Bahsedilenler: blackerback , AbiyuGu
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj
    Buradaki arkadaşlar ne yaptılar merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
SEO
Bey Azura
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.