Şimdi Ara

Lys fizik...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar lys fizik icin onerebilcegeniz konu anlatimli kitap varmi?? Biraz ayrintili ve bol ornekli olmasi iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PROKİNG00 kullanıcısına yanıt
    Güvender LYS Fizik konu anlatım kitabı hem detaylı hemde kolay olduğu için tavsiye ederim ayrıca sözel konularada ağırlık verdiği için faydalı olduğunu düşünüyorum

• ParmağınıSehbayaVuranAdam kullanıcısına yanıt
    Cozumlu ornek sayisi yeterlimi hocam lys simetriye gore kiyasla nasildir sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence guvender lys simetriye gore daha ayrintili anlatiyor ayrica cozumlu ornekleri simetriden daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyw hocam

• Baska onerisi olan varmi??
    *palmenin lys konu anlatimini kullanan varsa kitabi yorumlayabilirmi? Kac kitaptan olusuyor?

• PROKİNG00 kullanıcısına yanıt
    her konu içerisinde konunun uzunluğuna göre 5-20 adet çözümlü soru var kavratıcı bir anlatımı var o konuda sorun yok..

ayrıca Soru bankası olarak Palme çözersen bence gayet güzel olur. ben fiziğe çalışmadan önce 14-15 net yapıyordum mekanik konularına hakimdim ama elektrik optik dalgalar ve modern fizik eksikti elektrik optik ve dalgaları bugün itibariyle bitirdim bir tek modern fizik kaldı onu da finaller bitince bitireceğim ve şuanda denemelerde 22D-3Y-5B Şeklinde sonuç alıyorum modern fiziğide bitirince 25+ olacaktır

özetle palme ve güvender etkilidir hocam.. detaylar için günlüğüme bakabilirsinizhttp://forum.donanimhaber.com/m_109070963/tm.htm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.