Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

LYS Eşit Ağırlıkçıya Kitap Tavsiyesi

8
Cevap
1
Favori
435
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> LYS Eşit Ağırlıkçıya Kitap Tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      344 Mesaj
      09 Nisan 2012 15:00:43 Konu Sahibi
      Niye böyle bir gereksinim duydum ? - Soran tavsiye isteyen insanların sayısını arttığını görünce
      Tavsiye ettiklerin en iyileri mi ? - Herkesin anlama ve algılaması farklıdır ben ortalamanın üstünde gördüğüm bir kaç öneride bulunacağım
      Sizde önerilerinizi bu başlık altından sürdürüp genişletebilirsiniz.

EDEBİYAT :http://forum.donanimhaber.com/m_59583906/tm.htm
      Mat 2 : Fem Mat 2 soru b. / Birey B ygs-lys Soru b. Konu anlatım için en iyisi Esen 10 11 12. sınıf konu anlatımları ama 3 kitap biraz pahalı gelebileceğinden diğer alternatif http://shop.final.com.tr/product_detail.asp?SKU=828#
      Coğrafya : Lys Güvender Konu A. hele bir de ygs güvender konu a. çalışmışsanız önceden sizi kimse tutamaz coğrafyada Coğrafya soru bankası güvender kolay gelebilir hem konu anlatımı ile aynı onu farklı yayın almakta fayfa var Fem Coğrafya soru b. güzel kitap
      Geometri: 2 seviye olarak değerlendirmek gerebilir 1- temeli çok zayıf olanlar : Karekök geometri + güvender kolay geometri 2-normal düzey Uğur geometri soru b. güzel bir tercih olur diye düşünüyorum.

NOT: Sadece kişisel görüşümdür. Yorumlar saygı çerçevesi içinde gelirse memnun olurum.

|
      |

• Binbaşı
      1069 Mesaj
      09 Nisan 2012 16:14:24
      Yani ygs cografya konulari; iklim, ic ve dis kuvvetler tm icin cografya-1 de cikiyor o zaman?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      344 Mesaj
      09 Nisan 2012 16:25:20 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: wampirrr

Yani ygs cografya konulari; iklim, ic ve dis kuvvetler tm icin cografya-1 de cikiyor o zaman?

kuvvetler ve dünya şekli zaten ygs de çıkmadı lys de çok büyük ihtimal gelmesi hem lys de ygs nin hepsi vardır. edebiyatta türkçe mat2 de mat1 sorusu da çıkar
      09 Nisan 2012 16:27:43
      Güvender kolay geometri,temeli olmayanlar için gerçekten iyi mi? Bu sene o kadar para harcadım ki kitaplara boşuna almak için almayayım.

• Yüzbaşı
      344 Mesaj
      09 Nisan 2012 16:31:13 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Lusidream

Güvender kolay geometri,temeli olmayanlar için gerçekten iyi mi? Bu sene o kadar para harcadım ki kitaplara boşuna almak için almayayım.

konu anlatımından şüphe duyulmayacak kitap güvenderdir. Geometriyi en alttan güzel anlatmış iyi olacağı görüşündeyim .
      |
      |
      09 Nisan 2012 16:50:09
      Teşekkürler,listeye eklendi :)

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      09 Nisan 2012 19:19:31
      takip edelim
      |
      |
      09 Nisan 2012 20:35:35 Konu Sahibi
      sizlerde görüş öneri belirtin.
      |
      |
      09 Nisan 2012 20:50:27
      quote:

Orijinalden alıntı: MyBuZz

quote:

Orijinalden alıntı: wampirrr

kuvvetler ve dünya şekli zaten ygs de çıkmadı lys de çok büyük ihtimal gelmesi hem lys de ygs nin hepsi vardır. edebiyatta türkçe mat2 de mat1 sorusu da çıkar

Tesekkurler

|
      |
sohbet
haberler
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.