Şimdi Ara

LYS coğrafya HATALI sorular itiraz geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.egitimajansi.com/haber/lys-3-cografya-testinde-hatali-soru-iddiasi-haberi-52716h.html

arkadaşlar linkten okursunuz haberin detaylarını bir hocamız itiraz etmiş sorulara umarım öncelikli olarak doğal afet sorusu iptal edilir ama bence ösym iptal etmez en fazla cevap şıkkını değiştirir bu huylarıda yeni çıktı zaten diğer sorular hakkında herhangi bir yorum getircek durumda değilim ama açıklamalar bana oldukça mantıklı geldi

• hicbi sey iptal olmaz bu sorular hidrografya sorusunun yarisi kadar bile yanlis degilken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karma afet kesinlikle iptal edilmeli etmezlerse hidrografya'dan daha büyük skandal çünkü iklim de gerçekten düşündürücüydü o soruda ama bu karma afet sorusunda seçeneklerin hepsi karma afet ki ben görünce şaşırdım zaten.
  • Rezil hidrografyayı iptal etmeyen bunlari hic etmez malesef

• Hidrografik yapı sorusunda kelime oyunu yaptıklarını düşünüyorum ancak doğal afet sorusu kesinlikle iptal olmalı. Tüm şıklar hem doğal hem insan faktörü taşıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O mantıkla o zaman ygsde fen sorularını iptal etti cevap değiştirdi burda mfcilerde iptal bekliyor bakalım

• Kaflip K kullanıcısına yanıt
    Hmo soru iklim olacak çok net simetri lysde aynısı var açıklamıştım burda önceden (hidrografik yapı yapmıştım) doğal afet sorusunun ise %100 iptal olacağını duydum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.