Şimdi Ara

Lys-5 2013-2014 Bölüm Bölüm Soru Seviyesi Yorumlarım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki sınava da girdim. kelimeler 1 derece daha kolaydı. phrasal verb kelime kökünün tam oturması açısından 1 derece daha kolaydı. tense soruları eşit sayılabilir. gerund 1 derece daha zordu. bağlaçlar ya aynı idi ya da 1 derece daha zordu. cümle tamamlamalar eşitti. tek paragrafı bir derece daha zor olabilir fakat diğer paragraflar eşitti. firmly sorusundan kararlı anlamını çıkarma kapasitenize bağlı olarak durum soruları 1 derece daha zordu diyebilirim. paragraf tamamlama eşitti. anlamca yakın tek sorudan ötürü 1 derece daha zordu denilebilir. çeviri sorularından bir kaçı kısa ve şıklar arasında minik farklar olan sorulardı bu da dikkatli insanlar için o bölümü kolaylaştırırken sıradan bir okuyucu için zorlaştırdı. anlam bozanlar 2 veya 3 derece daha zordu ve seçici sorulardı. 2 veya 3 tanesi geçen senenin en zor anlam bozanıyla eşitti. 1 tanesi ise lys 5 düzeyinin açıkça üzerindeydi. yorum, mantık ve dikkat istedi. çevrenizdeki insanlara sonuçlar açıklandıgında sorarsanız 70-79 arası yapan insanların büyük çoğunlugu son beş sorudan 1 yanlış çıkarmış olacaktır diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizp -- 21 Haziran 2014; 3:58:40 >

• başlığı düzenledim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.