Şimdi Ara

LYS 2015 sonuçları Ösym tarafından açıklandı.Sonuç haberimizin devamında. 22 Temmuz 2015 Çarşamba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gençler sakın saygısızlık yapmayın babanız yaşındayım ama bende bu sitenin yalancısıyım.

http://www.haberport.com/egitim/2015-lys-yerlestirme-sonuclari-aciklandi-lys-2015-sonuclari-osym-2015-lys-yerlestirme-kilavuzu-indir-h9320.html

2015-ÖSYS LYS Yerleştirme Sonuçları Tıklayın kısmına basınca

ÖSYM
    Böyle bir sonuç yoktur.
    Sonuç Açıklama Ana Sayfası diyor ama bu link i vermiyor hata veriyordu. Bilginize ,sanki sabaha açıklanacak gibi.

• Ya babamız yaşında isen bu durum seni niye ilgilendiriyor kızının tip okuduğunu söyledin ee burda ne isin var boyle garip konularla amaç ne ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok komiksin.

• Başka çocuğum girmiş olabilir mi sence, ayrıca nöbetçi olabilirmiyim bu gece , bunlarıda sizlere yardımcı olmak için yazıyor olabilirmiyim, ilave olarak sosyal paylaşımın insana keyif veren yanının lüksünü kullanıyor olabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkaymak

Başka çocuğum girmiş olabilir mi sence, ayrıca nöbetçi olabilirmiyim bu gece , bunlarıda sizlere yardımcı olmak için yazıyor olabilirmiyim, ilave olarak sosyal paylaşımın insana keyif veren yanının lüksünü kullanıyor olabilirmiyim ?

O lüksü burda kullanma ygs lys platformu çok mu haz alıyorsun bariz dalga geçiyorsun bir suru insan o haberi bekliyor yapma bunları .

• Beyler bu kişi burada size açıklandı demiyor sadece yardımcı olmak istiyor, bir şey görmüş paylaşıyor bunun altında artniyetli bir durum yok.
    Sinirlisiniz,streslisiniz ama yapmayın insanlardan çıkarmayın gerginliğinizi

Edit: Sizinde yanlış olduğunuz durum konu başlığınız gkaymak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoveG35 -- 22 Temmuz 2015; 5:05:17 >
  • Sen şu yazımı tam oku benim başka çocuğum yok mu? Ayrıca dalga geçmiyorum linke gir bak , orada yazan bu. Ben sizlerden çok üzülüyorum ve geriliyorum emin ol. Ama link cehennem kuyusu değil gir bak.
  • SİZİ MAHKEMEYE VERECEĞİM SİZ BİTTİNİZ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyin nihal atsız

SİZİ MAHKEMEYE VERECEĞİM SİZ BİTTİNİZ

Sonuçlar geldi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: gkaymak

Başka çocuğum girmiş olabilir mi sence, ayrıca nöbetçi olabilirmiyim bu gece , bunlarıda sizlere yardımcı olmak için yazıyor olabilirmiyim, ilave olarak sosyal paylaşımın insana keyif veren yanının lüksünü kullanıyor olabilirmiyim ?

Sosyal paylasimin insana keyif veren lüksünu nasil yasayabilirim hocam?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.