Şimdi Ara

LYS 2011 Kimya İptal Edilirse...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soru herkesin doğru mu sayılır (geçen seneki Matematik'te olduğu gibi) yoksa 29 soru üzerinden mi değerlendirilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: x--treme

Soru herkesin doğru mu sayılır (geçen seneki Matematik'te olduğu gibi) yoksa 29 soru üzerinden mi değerlendirilir?

herkese doğru sayılır
  • ne farkeder ki?
  • Evet herkesin doğru sayılır aktiflik sorusu büyük ihtimal öyle olur ösym bi şerefsizlik yapmazsa

Ne farkeder ki diyen arkadaş o soruyu yanlış yapan için çok farkeder
  • İptal olur değil mi arkadaşlar o soru en önemlisi soruya göre yapılınca cevabın çıkmaması. Geçen senelerde böyle hatralı soru vardı ama orda soruya göre çıkıyodu doğal olarak iptal etmediler
  • Şimdiye kadar bir duyuru gelmediğine göre iptal edilen soru yok.

2010 YGS Matematikteki gibi bariz hatalı soru olmadıkça sorular iptal edilmiyor, ki bu yıl hiç olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: welt91

Şimdiye kadar bir duyuru gelmediğine göre iptal edilen soru yok.

2010 YGS Matematikteki gibi bariz hatalı soru olmadıkça sorular iptal edilmiyor, ki bu yıl hiç olmadı.

İptal olan soru sınavın açıklandığı gün söylenir bu bir. İkincisi bu soru ygsdeki hatalı soru kadar bariz hatalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: welt91

Şimdiye kadar bir duyuru gelmediğine göre iptal edilen soru yok.

bu soruda da bariz bilgi hatası var,ösym bu sorunun hiçbir tarafını savunamaz bu yüzden iptal olmalı.

@soruyu soran arkadaş

soru 29 soru üzerinden değerlendirilse de ,herkesin doğru kabul edilse de değişen bir şey olmaz.ama herkesin doğru sayılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelenbevili172hhc -- 20 Temmuz 2011; 22:37:21 >
  • Hayır sonuçta 29 soru üzerinden değerlendirilsede herkesin doğru sayılsada sıralamalar oynamaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mamunda

Hayır sonuçta 29 soru üzerinden değerlendirilsede herkesin doğru sayılsada sıralamalar oynamaz bence

Haklısın ben yanlış anlamışım
  • Yanıt veren herkese teşekkürler. Şöyle ki 30'da 30 yapan kişi için sonuç değişmiyor ama 30'da 28 yapan kişi 29'da 28 yapınca alacağı puan artıyor. Bu bakımdan puan olarak kesinlikle bir değişiklik oluyor. Ayrıca kimyada 30 yapanlar var (nasıl yaptılar onu da anlamadım bu soruyu) ve 29 yapan bir kişi şimdi onlarla aynı seviyeye gelecek sıralamalar da değişir yani. Ama tabii onun dışında sıralamayı değiştirmez sonuçta herkese aynı puan eklenecek ama iptal olmazsa (ki olmazsa ÖSYM'nin belgeli en büyük skandalı olur, ygs'yi kimse anlamamış gibi saçma bir şekilde kıvırdılar ama bunun için söyleyebilecekleri hiçbir şey yok) sıralamalar çok oynayacak. Ben bu soruyu doğru yapmış kişilerin sadece doğru cevapları bulup yanlış olanı işaretleyerek doğru bulmasını mantıklı kabul edebiliyorum onun dışında yok kafamdaki bilgiye göre yaptım, yok yanlış anlayıp ters çevirdim falanla yapmış herkes konuyu anlamamış daha doğrusu ÖSS mantığını çözememiş demektir.

Tekrardan teşekkür ederim.

• Eger hetorojen denge sorusu iptal edilirse ya da iki şık da doğru sayılır ise kardeşim kimyada 29 yaptı onunla beraber full yapmış olur biyolojide de full yaptı zaten sizce biyo da full yapması mf 3 için bişeler kazandırır mı?Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: levi karakian

Eger hetorojen denge sorusu iptal edilirse ya da iki şık da doğru sayılır ise kardeşim kimyada 29 yaptı onunla beraber full yapmış olur biyolojide de full yaptı zaten sizce biyo da full yapması mf 3 için bişeler kazandırır mı?Teşekkürler

denge sorusunda hata yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.