Şimdi Ara

LYS-2 İptal olan sorularla ilgili dönüt video geldi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
1.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kusura bakma da konuya "Bilgi eksiğiniz var,ben bildiğim için yaptım sen de baksaydın yapsaydın,bilmediğin için yapamadın,eleyici soruydu yanlış yaptınız doğru çıkarmak için uğraşıyorsunuz" diye giriş yapan adama ben de sorarım sen ne biliyorsun sen kimsin diye? Onun üzerine gelip de 18'in de ss atalım bakalım diyen adama da egoist,ne oldum delisi derim. En başından beri her şeyi ben bilirim modundasın neye güveniyorsun ygs sıralamana mı? Ben de ygs 2k içindeyim senle aramızda çok fark olduğunu sanmıyorum ama fark olsaydı bile 100k da biri olsaydım bile burada gelip kendi doğrumu savunduğumda sen bana karışamazsın,ben biliyorum sen bilmiyorsun diyemezsin. Dersen de işte böyle cevabını alırsın. Soru iptal olur olmaz umrumda değil ama bu soru ve biraz da senin sayende bir şey öğrendim. "Cahil ile girme münakaşaya ya sinirini zıplatır tavana ya da yazık olur adabına"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilmemkikiki B kullanıcısına yanıt
    "Cahil ile girme münakaşaya ya sinirini zıplatır tavana ya da yazık olur adabına" kısmında yerden göğe kadar haklısın işte...
  • gomango G kullanıcısına yanıt
    2 cevap var. zaten sorunun cevabının değişmesini istemedim a ninda doğru sayılmasını istedim.

• JequeL J kullanıcısına yanıt
    Soru do?rudur sizin verdi?iniz cevap da do?rudur. Ösym'nin her yyl yapty?y genellikle Ygs yanly? soru cevaby çeli?kili eksik soru gibi sordu?u sorularla ö?renci eleme çaly?maktadyr bu da o sorulardan biriymi? gibi geldi bana.
  • Beyler Alf3 sorusuna itiraz edildi mi bilginiz var mı? Son gün oldugunu bilsem bugün gider ederdim 20 lira için önünüze 2000 kişi almanın lüzumu yok

• Kutuplara çekilen her kromatit kromozom olarak adlandırılır. Soruda hata yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet çoğu okul dershane alf3 ve kan basıncı rna sorusuna itiraz etti

• bu soru iptal olursa yazık olur. çok kolay bir soruydu

• bklmn B kullanıcısına yanıt
    iyi bari sevindim

• Bence soruda hata yok.
    Kelime oyunu olduguna da katilmiyorum.
    Yalniz her sinav sonrasinda oldugu gibi yine tartismali sorular var, benim donemimde de vardi.

Genelde iptal olmuyor zaten ama birakin en azindan insanlarin kafasi rahat olsun.
    Kimse kirmasin lutfen birbirini :)
  • SON GÜN BİTTİ Mİ

Ya tüuh

MİTOTİK EVRE YAZMASI GEREKMİYOR MU BİZ HEP ÖYLE ÖĞRENDİK

• Ben son gün olduğunu bilmiyodum mesela bizde populasyon frekansı diye bir şey de gelecek senenin içinde yer alıyor ona da itiraz edilmeliydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Tipa5kala

Ben son gün olduğunu bilmiyodum mesela bizde populasyon frekansı diye bir şey de gelecek senenin içinde yer alıyor ona da itiraz edilmeliydi

• itiraz etmek herkesin hakkıdır engellenemez soruda kelime oyunu var bence konuyu bilen biri direk olarak dna şıkkını işaretler öğrendiğime göre genel olarak kan basıncı ve rna sorusuna itiraz edilmiş birde alf3 sorusuna kan basıncı şık değişir alf3 şık değişir rna iptal olur müfredat dışı diye bu kadar
  • up
  • 14.sofu henuz cogu yerde konusulmadi fakat soruda bir bozukluk var okumanizi ve bakmanizi tavsiye ediyorum soruda acik tohumlu bitki olabilir demis ama tohumlarinda endosperm bulunur secenegini yanlış saymis ama acik tohumlularda endosperm bulunur ayni zamanda acik tohumluysa da cifte dollenme gozukmez tek dollenme gozukur cogu kisi sorudan e sıkkında olabilir ibaresinin gecmediginde cevap o diyebilir ama c sıkkındada olabilir ibaresi gecmiyor eger bize verilen acik tohumluysa c şıkkıda yanlış kabul edilmeli 2 tane cevap şıkkı var kisaca verilen soruda c şıkkında olabilir ibaresi olsaydı soru dogru olacaktı
    Kaynakhttps://biyolojiolimpiy...-ec59feyli-c3bcreme.pdf

3 .sayfada acik tohumlularda tek dollenme oldugu söyleniyor cifte dollenme gozukmez bu nedenle olabir denmediginden yanlis

Bu soru incelenmeli

• Kardes doğru yaptigimdan demiyorum sahiden kan basıncı doğru bence ya starling hipotezi gereği öyle olmalı bence RNA anlamlı iplik sorusu itiraz edilmeli müfredat dışı

• Şu gen frekanslı soruya da itiraz etsinler la
  • Şansımızı denedik olmadı. Tartışan arkadaşlar bu konuya destek veren arkadaşlar konuyu güncel tutan arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. En azından bundan sonra sorulara nasıl itiraz edicez herkese gösterdik.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.