Şimdi Ara

LYONESS Cashback Card

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir akrabamız almış bu karttan. Bize de aldırmak istiyor nedir ne değildir bilen var mı? Nasıl üye olunur? Üye olmak paralı mıdır? Akraba 330 lira diyor netten bakıyorum ücretsizdir yazıyor. Anlamadım.

Hiç bilmeyenler için özet: Bu kartı alıyosunuz sonra üye yapıyorsunuz bir kaç kişi sonra onlarda üye yapmaya çalışıyor. Yeni bir saadet zinciri kıvamında ilerliyor. Para kazanma olayı ise anlaşmalı işyerlerinden -ki şu sıralar sitesinde teknosa vs gibi yerler de var- alışveriş yaptığınızda paranızın bir kısmı geri dönüyormuş size. Galiba %0.15 gibi bir şey. Yaptığınız üyelerin alışverişlerinden de kazanıyormuşsunuz.

• Dostum bulaşma sakın saadet zinciriymiş fln kanıpda paranı verme elin yabacılarına, saadet zincirinden biri arkadaşlarını üye yapamzsa hiç biriniz para neyi alamazsınız o yüzden yüzüne baktığın insanlarıda bulaştırma ve her 330 tl verenin 110 tl si sana gelecek gerisi lyoness'e ve gidip teknosa boynere flnda sorabilirsin lyoness ilk defa duyuyorlar bunları bil de sonra boşuna gidip verme 330 440 ları
  • quote:

Orijinalden alıntı: wafwaf

Dostum bulaşma sakın saadet zinciriymiş fln kanıpda paranı verme elin yabacılarına, saadet zincirinden biri arkadaşlarını üye yapamzsa hiç biriniz para neyi alamazsınız o yüzden yüzüne baktığın insanlarıda bulaştırma ve her 330 tl verenin 110 tl si sana gelecek gerisi lyoness'e ve gidip teknosa boynere flnda sorabilirsin lyoness ilk defa duyuyorlar bunları bil de sonra boşuna gidip verme 330 440 ları

Benim anlamadığım kendi internet sitesinde üyelik ücretsiz yazıyor bu para olayı nerden çıkıyor? Bir bilgin var mı?
  • Sen 330 veriyorsun birinci nesil gibi oluyorsun sonra üstüne para ekleyerek yada üye kazandırarak puan tarzı bir şey kazanıyorsun Teknosa vs yerlerde alışveriş yapınca sana % bilmem kaç indirim sunuyorlar adam kazandırdıkça senin biriktirdiğin paranın üstüne ekliyorlar.Bizim matbaacı 330 ile başladı şuan kazandırdığı üyeler sayesinde 5000 lira gibi bir seviyeye ulaşmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don Fanucci

Sen 330 veriyorsun birinci nesil gibi oluyorsun sonra üstüne para ekleyerek yada üye kazandırarak puan tarzı bir şey kazanıyorsun Teknosa vs yerlerde alışveriş yapınca sana % bilmem kaç indirim sunuyorlar adam kazandırdıkça senin biriktirdiğin paranın üstüne ekliyorlar.Bizim matbaacı 330 ile başladı şuan kazandırdığı üyeler sayesinde 5000 lira gibi bir seviyeye ulaşmıştı

Aman ya çok saçma birde milleti üye yapma peşinde mi koşturucaz. Zamanı olan varsa denesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

quote:

Sen 330 veriyorsun birinci nesil gibi oluyorsun sonra üstüne para ekleyerek yada üye kazandırarak puan tarzı bir şey kazanıyorsun Teknosa vs yerlerde alışveriş yapınca sana % bilmem kaç indirim sunuyorlar adam kazandırdıkça senin biriktirdiğin paranın üstüne ekliyorlar.Bizim matbaacı 330 ile başladı şuan kazandırdığı üyeler sayesinde 5000 lira gibi bir seviyeye ulaşmıştı

Aman ya çok saçma birde milleti üye yapma peşinde mi koşturucaz. Zamanı olan varsa denesin.

E yani anca işsiz falan olacaksın çevren olacak bence uğraşmaya değmez.

• quote:

quote:

quote:

sadece kartı alıp indirimlerinden yararlansak? Başkalarını üye yapmaya filan uğraşmadan. Bi fayda sağlar mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

sadece kartı alıp indirimlerinden yararlansak? Başkalarını üye yapmaya filan uğraşmadan. Bi fayda sağlar mı?

Sen bir şey koymazsan oda sana yardım edermi?Ya kendin para yatıracaksın yada yatırcak birini bulucaksın.Tam olarak bilmiyorum ama.

• anlaşmalı deniyor ya. Mesela migros kartın var ve bazı özel indirimlerden yararlanabiliyosun migrosda. Bunda da böyle bir kaç mağaza var. Ondan sormuştum.
  • Ücretsiz kart sahibide olabılıyorsun doğrudur fakat bunların bi hedefi var işte reklam yapabılmek ıcın fln belli bi üye sayısına ulaşması lazım ee tabi sana gelip bunu anlatan arkadaşta 330 440 fln yatır diyo çunku cıkarı var senın yatırdıgın paradan pay kazanacak umarım çaktın köfteyi
    Ondan sonrada seninde bu yatırdıgın parayı geri kazanabılmek için 990 olarak işte altda 35 üstde 35 üye olayını doldurman lazım alt üye sayısını 35 doldurabılırsın fakat üst üye sayısı şimdiye kadar 35 dolduran görmedim yamulursun yani
    Facebook da bi arkadaş hesabını 1000 tl ye satıyor alt üye 75 üst üye 6 adam üye bulmuş fakat onun buldugu üyeler yetmiyor onun üst üyelerininde çalışması lazım ee üst üyeler çalışmayıncada sen kalıyon ortada onlar kaymayıgını yiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wafwaf -- 17 Ocak 2012; 11:11:54 >

• O facebookta satan arkadaş benim.

http://www.www.www.facebook.com/lyonessdevir.satis

.Ücretsiz üyeliği soran arkadaşımıza şöyle açıklayalım. Şu anda ülkede 240 civarı market, kasap, kuaför, gözlükçü vb var. Onlardan en yakın birine gidip kart almak istiyorum deyin ve ücretsiz üye olun. Lyoness üyesi yerlerden alışverilerinizin %1 veya %2 si belirlediğiniz banka hesabına aktarılır. Bu ücrtetsizsir. Eğer 330 veya 770 veya 4400 ile girersen üye yapma hakkına kavuşuyorsun, onların alışverişlerinden de senin hesabına para akıyor. ayrıca 10 farklı kazanç sağlıyor.

Benim satma nedenim kişisel, sıfırdan üye olacaklar için. 770 le girmiştim İNDİRİM yaptım. Hiç kârsız 770 e satacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 18 Ocak 2012; 10:57:03 >

• Arkadaşlar, öncelikle işin içinde ve kazançlarım başladığı için size bu işi anlatmak istiyorum.Sırf bu konu için bu foruma üye oldum ve size cevap yazıyorum.
    Lyoness bir tüketici topluluğudur.İnsanları bir araya getirerek yüksek sayıda indirimler alır.Bu indirimler sonucunda bir işlem sonrasında hesabınıza bir süre sonra tamamı geri gelir.Gelelim para yatırma kısmına; bir firmaya gittiğimizde indirim alabilmemiz için Lyoness hesabında belli bir miktar olmalıdır( Lyoness katiyen bu paradan ALMAZ VEYA HARCAMAZ.) Daha doğrusu bu para yatırma değildir.Alışveriş yapacağımızın göstergesidir.Siz zaten bu işe benim işim derseniz veya alışverişlerinizi burdan yaparsanız verdiğiniz paranın belkide 10 katını kazanabilirsiniz.Yani anlamanız gereken paranız harcanmaz.Sadece büyük firmalara indirim alabilmek için gücümüzü göstermeye yarar.Şimdi geleyim ücretsizlik kısmına; evet artık ücretsiz kayıtlarımız başladı.Ama kayıt olduktan sonra Lyoness'in nasıl işlediğini görmek amaçlı bir 25 TL'lik alışveriş yapmanız gerekmektedir.Bu alışveriş sonrasında hesabınıza hemen o indirimin parası kadar yatırılır.Alışverişlerinizde sadece siz kazanmazsınız ayrıca Child&Family Foundation adlı ve Greenfinity adlı kurumlarımızda para kazanır( Çocuk ve Aile Kurumu + Doğayı koruma Kurumu) para kazanır. Evet sanırım işimizi birazcık anlattım.Siz bilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Modelyum

LÜTFEN CAHİL KESİM BU CİDDİ VE MÜKEMMEL PROJEDEN UZAK DURSUN ONLAR; DİZİLERDE YADA TV DE Kİ BAZI SPASTİKLER İÇİN YAPILAN PROGRAMLARDA TANIDIK YÜZLER AĞZINDAN REKLAMLARI DUYDUKTAN SONRA SADECE NİHAİ MÜŞTERİ OLSUN YETER EN AZINDAN MECBURİ HARCAMALARINDAN TASARRUF EDERLER. / ŞU KONUYUDA KALDIRSANIZ İYİ OLUR

K A P A R O Nedir? Bütün sorun bunu anlamamaktan çıkıyor. Pratik zekalı olun bir market zinciri yada aliexpress,com gibi bir şirket kurarken teyzeden amcadan sermaye mi alırsınız yoksa aklı başında ciddi düşünen girişimcilerle mi hareket edersiniz.! Bütün özet bu

KALDI Kİ ZATEN ŞİMDİ KAPARO YATIRMAK İSTESENİZDE YOK BİTTİ

Allah kurtarsın kardeş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.