Şimdi Ara

Lyon hızlı takım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özellikle ön tarafı çok hızlı orta sahayı çabuk geçiyorlar defansta zaafları var bizim de defans malum çok iyi değil ordaki ilk maç belirleyici olacak....
    Lacazette 22 maç 23 gol formda
    Fekir ve Valbuena iyi oyuncular

Umutlu olduğum tek taraf Napoli Benfica maçların da ortaya koyduğumuz karakter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurss222 -- 17 Mart 2017; 16:18:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şenol hocaya yazdım şimdi . Tşk

• Burkina Faso kullanıcısına yanıt
    Eyvallah...

• ya kardeşim konu açıyorsunuz da bari biraz araştırarak yorum yapın.Avrupa ligine verdiğimiz kadro sabit, değişiklik yapılmıyor ve bu kadroda Caner,Demba ba,Ersan gibi oyuncular yok.
  • kuarejzmaaa kullanıcısına yanıt
    Tmm düzeltirim bilmiyordum

• kuarejzmaaa kullanıcısına yanıt
    Caner varmış diger ikisi yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurss222

Caner varmış diger ikisi yok...

Uefa listesi Şampiyonlar liginden elendikten sonra verildi Caner de en son Napoli deplasmanında oynamıştı yanlış hatırlamıyorsam sakatlığı çok ciddi bi sakatlık olunca Uefa listesine Caner yok gözüyle baktığım için görmedim herhalde ama fark eden bi durum yok her iki maçta da ilk 18 e bile giremeyeceğini düşünüyorum Caner'in kaldı ki Türk kontenjanı belli bi sayıda olması gerektiği için adı verilmiş olabilir.Kolay değil kaç ay üzerine sakatlıktan yeni yeni çıkıp 1 aya o seviyede oynayacak hale gelmesi.. belki lig maçlarında demba ile yavaştan ısınmaya başlarlar.
  • cornet te son maç mükemmel bi gol attı. keza depay da öyle. çok tehlikeliler çokkk
  • Fenerli Jön kullanıcısına yanıt
    depay oynayamıyor hocam manu uefada oldugu için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burkina Faso

Şenol hocaya yazdım şimdi . Tşk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.