Şimdi Ara

Lydsto R1 Temizlik Robotu (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.506
Cevap
46
Favori
143.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İki sebebi olabilir ilk anda aklıma gelen: anakart sorunu veya aşırı yük sebebi ile bataryanın kendini kilitlemesi

Nasıl olsa garantili cihaz, servise gönderin halletsinler.
    Evofon resmi ithalatçı, sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Geçmiş olsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Belli ki Ekay ile epey problem yaşanıyor Ali Bey, sizin videonuzu izleyip ona göre oradan satın alan pek çok insan var. Bu konuda Ekay tarafına bir yaptiriminiz olacak mı ?

Sonuç olarak tek dijital platform YouTube izleyip buradan haberi olmayanlar var, bu konuda rahatsızlık hissediyor musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoda anlatılan ürün Lydsto R1 modelidir, Ekay firması değil.
    Aynı ürünün Evofon dahil 3 ayrı ithalatçı da getiriyor.
    Kaldı ki Lydsto R1 modelinin kronik tek bir sorunu vardı, sıyırma lastiği, o da düzeltildi.
    Ekay firmasının servis zaafı olduğuna dair bir yorum okumadım, kaldı ki ticari ahlakları da beni ilgilendirmez.

• Lydsto R1 Temizlik Robotuekayonlineyoutube
    Merhaba, bu videomuzda sayın Ali Tan Şerbetci (HepsiRobot) Lydsto R1 Toz Toplama Üniteli Robot Süpürgemizi sizin için inceledi. Bu detaylı inceleme için kendisine teşekkür ederiz. Sizde Lydsto R1 sahibi olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://www.ekayonline.com #robotsüpürge #lydstoR1 #ekay #alitanşerbetci #ekayonline #teknoloji
    https://www.youtube.com/watch?v=RRPoS0bXFOg&feature=youtu.be

Bu videodan bahsediyorsun değil mi Ali Bey.

Yani intro ve outrosunda Ekay yazan, Ekay kanalında pazarlama amaçlı kullanılan ve hatta üst köşe tarafında firma logosu bulunan.

Ve sizin Ekay'a teşekkürler sunduğunuz videodan rahatsız olmuyorsunuz diye anlıyorum.

Gerçekten çok başarılı bir yaklaşım. Sizin kadar sektörün lider birisi olduğunu iddia eden biri için...

• Evet, bu video ve tabii ki cihazı, mekanı ve çekim ekibini sağladıkları için teşekkür edeceğim.

Aynı şekilde Ecovacs’a da N3Max için çekim yaptım, en son Puppyoo için de tear down videosu çektim, zamanında iRobot ülke distribütörü iken onlarca
    Roomba videosu da, Neato distribütörü iken de Botvac videoları çektim.

Hepsine de tekrar tekrar çok teşekkür ederim bu fırsatı bana verip cihazlarını incelememe izin verdikleri için.

Size de iyi günler.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Meyve veren ağaç taşlanır efendim.

Demek ki hizmet ettikleri X markasının mal ve hizmetleri o kadar kötü bittik ki özgür bir platformda kendi markalarını temsil etmek yerine kötülükten beslenmeyi tercih ediyorlar...

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Ben kimseye hizmet edemeyecek kadar konudan uzak olduklarını düşünüyorum.
    Burası bir forum ve her fikre açık bir platform.
    Güneş balçıkla sıvanmaz.

• Sivrisinek, saz ve davul zurna ilişkisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 27 Ağustos 2021; 19:9:0 >
  • Merhaba forumdaşlar. Ürünü Ekay firmasından önsipariş ile alanlardanım. Robotumu satmak istiyorum. 5 aydır ürünü kullanıyorum ve gayet memnunum. Hiçbir problem çıkartmadı bana. Satmak isteme sebebim model yükseltmem. Roborock S7 satın aldım. 1 ay daha Ekay’ın “ilave garanti” ismiyle sağladığı yaşanabilecek Fan,Lidar Sensör,Anakart arızalarında bire bir ürün değişim hakkı vardır. Garantisi 19 ay daha vardır. Satın alan arkadaşa Ekaydan yapacağı aksesuar alışverişinde %50 indirim sağlayan hakkımı da devredeceğim. Düşünen arkadaş var ise bana özelden ulaşabilirler. Malum siteye detaylı fotoğraf ve açıklama hazırladıktan sonra koyacağım ilan. İzmirde yaşıyorum, elden teslim tercihimdir.

• Merhabalar hepa filtre değişimi verilen saatti tamamlayınca yapmak zorundamıyız ? veya sizin önerileriniz nedir bu konu ? Dyson v8 var bende su altında parçalarını yıkayabiliyoruz , robotun hepa filtresi içinde bu geçerli olur mu? teşekkürler

• Çekirdek61 Ç kullanıcısına yanıt
    6 ayda bir değiştirmenizi öneririm.
    Asla yıkamayınız.

• Ürünun yedek parçaları HEPA filtresi fırçası en uygun nerede satılıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tüm forum üyelerinin Zafer Bayramını kutlarım.

Daha nicelerine, gururla.

• Merhabalar şarj et değince veya temizlik bitince ara ara cihaz fotoğraftaki gibi şarja girmeden önünde bekliyor , beklemeden önce 2 kere girmeye çalışıyor temas ediyor sonra geri kaçıyor. Sizce neden olabilir

Lydsto R1 Temizlik Robotu

• Çekirdek61 Ç kullanıcısına yanıt
    Kenar sensörü çakışıyor olabilir. Hazneyi duvara yaslamanızı öneririm, bu şekilde yaklaşırken yerine tam oturur.

, kendi elimle şarja koyduktan sonra şarjdan çıkarıp kendi kendine şarj etmesini istedim yaptı ama ara ara böyle kafayı yiyor.

• Merhaba, cihaz 3800 tl (çeklerle) gibi bir fiyata alabilirim. Bazı sorunları varmış, çözülmüş gibi, yinede tercih edilebilir mi?Şimdiden teşekkürler.

• ayesil A kullanıcısına yanıt

Kronik bir sorunu yok diye biliyoruz artık, forumu okumanızı tavsiye ederim. Kullanıcı tavsiyeleri önemli.

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.