Şimdi Ara

LVL 1 - 77 Arası Görevler tamamı türkçe (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
2
Favori
752.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar lvl 29 görevinde sorun yaşıyorum lütfen yardım edinnnn
  • lvl 1 görevinde somheyon nerde bide bu görevi biraz daha net açıklayabilirmisiniz
  • ya şu görevleri zımbalayın pls yukarı her seferinde arıyom sabitleyin yukarda kalsın her seferinde aramak zorunda kalmiyim.
  • Baskı yapalım arkadaşlar yeniden ust konu olsun bu
  • görev listesini gönderen arkadaşın ellerine sağlık..teşekkürler..
  • güzel konu
  • benim anlamadığım şey neden üst konuyken birden üst konu olmaktan çıkarıldı bu konu ? (yanlış anlaşılmasın gerçekten bilmediğim için soruyorum)
    anlayamadığım birşey daha oyuna yeni başlayan herkesin mutlaka ihtiyaç duyucağı bir konu olan bu konu warken resim galerisi neden üst konu olarak duruo ? (bu istenildiği gibi anlaşılabilir...)
  • hadi anladk resim galeriside insanların birbirini tanımasını sağlıyo ama hiç bir işe yaramayan eşya pazarı da üst konu...
  • YA AGALAR BU GETFLASHMIDIR NERDİR NERDEN YÜKLENİYO VE DE NASIL YÜKLENİYO LÜTFEN SÖYLEYİN BİLEN VARSA YARDIMMMMMM
  • quote:

Orjinalden alıntı: PrinceLaCroix

benim anlamadığım şey neden üst konuyken birden üst konu olmaktan çıkarıldı bu konu ? (yanlış anlaşılmasın gerçekten bilmediğim için soruyorum)
    anlayamadığım birşey daha oyuna yeni başlayan herkesin mutlaka ihtiyaç duyucağı bir konu olan bu konu warken resim galerisi neden üst konu olarak duruo ? (bu istenildiği gibi anlaşılabilir...)

okuma yazman yok herhalde musakka aciklama yapti
  • quote:

Orjinalden alıntı: Internal Bleeding

quote:

Orjinalden alıntı: PrinceLaCroix

benim anlamadığım şey neden üst konuyken birden üst konu olmaktan çıkarıldı bu konu ? (yanlış anlaşılmasın gerçekten bilmediğim için soruyorum)

okuma yazman yok herhalde musakka aciklama yapti

helal olsun sana..sana yetsin o açıklamamsı şey..

• teşekkürler tekrar üst konu yapıldığı için
  • Nihayet tekrar üst konu. Zararın neresinden dönülürse kardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

Konunun burada olduğunu bilenler SSS'leri açıp topiğe rahatlıkla ulaşabilirler. Bilmeyenler de arama yapabilirler. Zaten arama yapmadan konu açılmaması gerektiği kurallarda belirtilmiştir.

Ve zaten üst konu fazlalığı var. Üst konu bu kadar fazla olursa üst konu olmasının bir anlamı olmaz.

Bunu daha fazla burada tartışacak değilim. Bir sorununuz varsa PM atınız.

Başka konular silinsin o zaman bu kadar saçma bişi hayatımda duymadım.En fazla kullanılan topic üst konu olmayacaksa ben forumu ne yapayım?..... (bkz. okunma sayısı)
  • bende baslıcam bu oyuna yardımcı olursanız tabi
  • arkadaşım 51den sonrası nezaman gelio.
  • Level 3 - "Lost Child"
    NPC : Village Chief(Dogu Kapisinin ordaki Rich Village'da bulabilirsiniz)
    1: Small-Eyed Monster yada Big-Eyed Monster öldürün (Jangan’in güneybatisinda bulabilirsiniz), "Child Shoes" düstügü zaman gidip Village Chief'la konusun.
    Ödül : 375 exp, 475 gold

ya beyler yeni başladım oyuna burdaki npc i bulamadım bi türlü yardımcı olurmusunuz
  • Yaz1lanlar için tesekkürler
  • arkadaşlar level 15 görevinde blacksmith le konuştum ama sadece
    Purcashe/sell/repair waepon
    End conversation
    var herangi bi görev belirtisi yok yardım ederseniz mutlu olurum
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.