Şimdi Ara

Lviv'e gidiyorum [Önerilerinizi Bekliyorum]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hepinize.Bu ay sonu lviv'e gidiyorum hayırlısıyla.Hayatımda ilk yurtdışı deneyimim sayılacak.Amacım karı kız işleri değil ama bi gece kulübüne bakarım tabi İnsanların kültürlerini, yaşantılarını, dillerini merak eden birisiyim yabancı biri gördüğümde ingilizce biliyorsa konuşmaya çalışırım kesinlikle.B2 seviyesinde ingilizce konuşabiliyorum.Ekim ayından beri part time çalışarak ve kyk'dan aldığım kredi ile Ukrayna/Lviv'e gidicem.Beer theatre, opera binası, çikolata fabrikası gibi yerlere gitmeyi düşünüyorum.Interpals yabancı dil sitesinde her ne kadar ukraynalılar ile konuşmaya çalışsam da çoğu soğuk davrandığı için oradan yardım almaktan vazgeçtim.Aramızda varsa gitmiş olan, önerdiği yerleri seve seve dinlerim.Varsa beğendiği içki, yemek ya da mekan tavsiyelerinizi bekliyorum.Ayriyetten gidince hepinize bol bol fotoğraf atarım.

• Konu takip tinder atmadan gelme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğu şey beklediğin gibi olmayacak.Kulüplerde dikkat et.4 senedir yaşıyorum Ukraynada :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

Çoğu şey beklediğin gibi olmayacak.Kulüplerde dikkat et.4 senedir yaşıyorum Ukraynada :)

neden ukrayna ?
  • riaz kullanıcısına yanıt
    Hava soğuk diye
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Beklentim kız düşürmek değil gezip görmek, yemeklerinden ve içkilerinden tatmak, tarihi yerlerini görüp hediyelik falan almak

• Bizde Kiev in tarihi yerlerini görmeye gitmiştik. Ama öyle olmamıştı
  • Su konuya "knk kiz bafilemeden gelme tmm mi ehiöhüöhüöhü "yazacak olan angutlar gelmesin

Bir de hemen alta inadina knk kiz bafileden gelme ehiohu yazan sigirda gelmezse sevinirim tesekkurler

• Kiss Ya Matilda kullanıcısına yanıt
    Ben tek kız yönünden yazmadım.Önceki nesiller hernehalt yediyse biz bile bunun zararını görüyoruz o anlamda yazdım.Özellikle pegasussn bilet satmak için %85 i kadın diyip herkesin gidipte hüsranla döndüğü bölge lvov.Toplu yargılama var insanların çoğunda.Turistsin diye fazla hesapda ödetirler dikkat et.
  • Prezervatif şart

• hocam bu ay sonu aksi bir şey olmazsa lvivdeyim. tarihler uygunsa görüşelim? 24 ocak 31 ocak arası lviv kiev arası dolanıcam.
  • loveplanet den arkadaş arayabilirsin ama çoğu İngilizce bilmiyor. Zaten müslümanlara sıcak bakmıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neduun

Su konuya "knk kiz bafilemeden gelme tmm mi ehiöhüöhüöhü "yazacak olan angutlar gelmesin

Bir de hemen alta inadina knk kiz bafileden gelme ehiohu yazan sigirda gelmezse sevinirim tesekkurler

knk kiz bafilemeden gelme tmm mi ehiöhüöhüöhü

nk kiz bafileden gelme ehiohu
  • nasıl geçti tatil?
  • Hadi operada beline kuvvet :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • “UKRAYNA’DA BİR TÜRK VATANDAŞI KAÇIRILDI: 100 BİN DOLAR FİDYE İSTENİYOR!”
    Ukrayna’nın Lviv kentinde bir Türk vatandaşının fidye için kaçırıldığı bildirildi.

Strana.ua sitesinin haberine göre, Kiev’de polise başvuran bir Türk vatandaşı, Lviv’de bir Türk vatandaşının kaçırıldığını bildirdi.

Ukraynalı emniyet yetkililerine dayandırılan haberde, Lviv’in merkezinde buluştuğu kişilerce zorla bir araca bindirilen Türk vatandaşı Ö.G.’nin şu an belirsiz bir adreste alıkonulduğu belirtildi.

Ö.G.’nin yakınları ile bağlantıya geçen kimliği belirsiz kişilerin, Türk vatandaşını serbest bırakma karşılığında 100 bin dolar fidye istedikleri kaydedildi.

Lviv polisinin olayla ilgili soruşturma başlattığı, Ö.G.’nin ticari faaliyetleriyle ilgili yaşadığı anlaşmazlıklar nedeniyle kaçırılmış olma ihtimali üzerinde durulduğu belirtildi.

http://ukraynahayat.com/ukraynada-bir-turk-vatandasi-kacirildi-100-bin-dolar-fidye-isteniyor/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.