Şimdi Ara

Luyindama Taş Gibi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Katılıyorum, tam manasıyla güven veren bir stoper değil fakat eksik dediğimiz yönlerini tamamlarsa zaten bizim alacağımız stoper olmaktan çıkar hocam...Bizim mali gücümüz yetmezdi.

Ancak geldiği döneme göre daha dengeli bir görüntüye girdi, Marcao ile yakaladıkları uyum sonrası daha iyiler...Hocam mevcut piyasayı düşününce, iyi bir stoperimiz olduğunu düşünüyorum. Marcao yanında fiziksel olarak böyle biri olmalıydı.
  • Daha az riskli oynarsa çok faydalı olacaktır. Gerçi Başakşehir maçında ilk yarıda ön taraf çok hareketsiz olduğu için bir kaç kez ileri atamadı topu bunlarda futbolda olabilecek şeyler.
    Rakibi karşısına aldığı zaman geçilmesi çok zor.
  • Türkiye klasikleri.

Oyuncu hava alanından daha bismillah yeni gelir taparlar, iki maçta uyum sürecinde tökezler, adamın karnesini yazarlar.

Ligin ilk haftası şampiyon olacak takımı seçerler vs vs..
  • Bende çok beğeniyorum fizikli 1 tane stoper şart takıma bu tipte oyuncular hantal ağır olur çevik olmaz aksine Luyindama hem hızlı hem çevik ağır değil yani bazen top ayağında pres olduğu zaman hata yapabiliyor ee bu adam kanat değil normaldir ben Marcao dan daha iyi diyorum.
    Ek olarak alamadığı kafa topu yok 10 top geliyorsa 9 unu alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takıma bence taffarel gibi savunma anlamında birşeyler katacak bir yardımcı hoca lazım.

sürekli olmasada en azından fatih terim italya bağlantılarıyla bir kaç seminer tarzı birşeyler katabilecek ufuk açabilecek çalışmalar yapılsın.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.