Şimdi Ara

Luyindama Taş Gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adam güven veriyor be. Top ayağına yapışıyor kimseye vermiyor.
    Helal olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maçları takip edemiyorum ama adam ilk geldiğinde Fiziği tam aradığımız fizikte futbol Zekası varsa başarılı olur demiştim.
    Ama bizim ülkedeki taraftarlar tek maçlık yorum yaptıkları için yıllarca başarılı olsan bile 4-5 kötüye gittin mi Çöp derler bilinçli futbol taraftarının artması dileğiyle.Bugün Mitroglu örneğinde olduğu gibi...
  • Adam geldi ilk maçına çıktı bizim taraftar çöp dedi adama

• 1 maç kötü oynasın rezil diyecekler #rez.
  • Maçları takip edemiyorum ama adam ilk geldiğinde Fiziği tam aradığımız fizikte futbol Zekası varsa başarılı olur demiştim.
    Ama bizim ülkedeki taraftarlar tek maçlık yorum yaptıkları için yıllarca başarılı olsan bile 4-5 kötüye gittin mi Çöp derler bilinçli futbol taraftarının artması dileğiyle.Bugün Mitroglu örneğinde olduğu gibi...

• avrupadaki üst seviye maçlarında yaptığı hatalarla gol yedirebilir.

ama türkiyede bizi götürecek bir stoper topu kaybetsede, adamı yakalayıp alabiliyor. fiziği çok iyi olduğu için çok avantajlı

yonetım ne kadar forvette batırsada , stoperlerde beklenilmeyen bir revizyona yol açtı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhisar'lı Manu'yu hayattan soğuttu adeta

Fiziğini bu kadar iyi kullanan çok az futbolcu gördüm gerçekten.
  • Adam siyahi Servet Çetin.Omuza bir yükleniyor karşıdaki ölüyor.İleride çıkıyor topla onun gibi Çok sevdim adamı

• Bu sezon takımdaki en güvendiğim adam. Helal olsun.

• Bu sezon en beğenmediğim transfer inşallah defolup gider. Saatli bomba, oyun başındaki pas hatasıyla ve top 2-1 ken yine öne çıkmasıyla yakıyordu inşallah bonservisi alınmaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

Bu sezon en beğenmediğim transfer inşallah defolup gider. Saatli bomba, oyun başındaki pas hatasıyla ve top 2-1 ken yine öne çıkmasıyla yakıyordu inşallah bonservisi alınmaz .
    he he arada gelmiş 2 tane stoper ile şampiyon olduk seneye uyumları artmıs 2 tane stoperımız ile devam edeceğiz . harika bir adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

he he arada gelmiş 2 tane stoper ile şampiyon olduk seneye uyumları artmıs 2 tane stoperımız ile devam edeceğiz . harika bir adam.

Alıntıları Göster
    Bazı şeylerin uyumlu alakası olmaz kazmalığını top kontrolünden pas atamayışından anlarsın. marcao ne kadar mükemmel bir transferse luyindama o kadar çöp
  • Geriden riskli top çıkarmaya çalışmasa görevini ligimiz düzeyine göre iyi yapıyor.
    Yaşı da düşünülürse gençliğine göre iyi bir sezon geçirdi.
  • maldivli arkadaş gibi sıkıştığında topu taca atmıyor ayağında tutuyor ve olumlu kullanmaya çalışıyor, bu sezon bu özelliğini lig için çok güzel kullandı gelecek sezon için ne olur bilemeyiz..

defans bölgesindeki bu özelliğini kullanan oyuncunun oyun görüşünü daha da geliştirmesi lazım, bu seviye lig için yeterliği olsa da avrupa için yeterliği değil perişan ederler adamı orada :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

Bu sezon en beğenmediğim transfer inşallah defolup gider. Saatli bomba, oyun başındaki pas hatasıyla ve top 2-1 ken yine öne çıkmasıyla yakıyordu inşallah bonservisi alınmaz .
    Sen futbol izleme.

• Biraz gereksiz riskli hareketler yapıyor ama onun dışında çok iyi. Bana göre Marcao ile kimyası da tuttu. Ben stoper ikilimize güveniyorum. Şu şartlarda daha iyilerini bulmamız çok zor. İki oyuncu da genç sayılabilecek yaştalar stoper için ve ortalamanın çok çok üstünde performansları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shredded

Sen futbol izleme.

Alıntıları Göster
    Tamam o pozisyon uzaklaştıramayıp 2-0 olsaydı direkt fatih terim istifa , luyindamaya bela okuyan taraftar kitlesi sensin :D
  • İyi adam ancak bu takımın bel kemiği diyebileceğim bir oyuncu değil bana göre. Dün altı pas içinde yaptığı hatadan sonra kulağını iyi çınlatmışımdır.

• Yine söylüyorum, bana güven vermiyor. Daha ilk dakikalarda gereksiz top kaybı yaptı.Marcao belki daha fazla kafa topu aldı Luyindama dan.
  • Marcao, Luyindama'dan daha güven veriyor. Bir ara topu alıp, üç başakşehirli arasına daldı. Özgüven mi yoksa ahmaklık mı karar veremedim. Ama böyle davranmaya devam ederse, saçma sapan çok gol yeriz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.