Şimdi Ara

lux + janna ulti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
27
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    280 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: fablable

Aslında Janna'nın ultisini dışardan skillshot giremeyecek kalkan gibin yapsalar güzel olmaz mı?

Ben evet diyorum. Bir de kalkandan içeri-dışarı kimse çıkamasın/giremesin. Dur la op oldu.

Karşı takım kalkandan içeri giremese iyi olurda, kalkandan takım arkadaşının girememesi veya çıkamaması OP'dan ziyade troll olur .
    quote:

Orijinalden alıntı: BoneOfBreak

quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: fablable

Aslında Janna'nın ultisini dışardan skillshot giremeyecek kalkan gibin yapsalar güzel olmaz mı?

Ben evet diyorum. Bir de kalkandan içeri-dışarı kimse çıkamasın/giremesin. Dur la op oldu.

Karşı takım kalkandan içeri giremese iyi olurda, kalkandan takım arkadaşının girememesi veya çıkamaması OP'dan ziyade troll olur .

Bknz; Anivia
    |
    |

• Yarbay
    3547 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SkogensHjärta

Top 5 failde sanirim bi videolarda ornegi vardi. Lux ultiyi channel ederken (1 saniyede olsa channel channeldir) singed bunu geri firlatiyor ancak luxun ultisi gene eski durdugu yerden gerceklesiyor ve lee sin olduruyordu.Yani ulti atarken cc yersen her sekilde atiyor ultiyi.

evet bende hatırladım bu videoyu böyleydi
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: SingedFTW

quote:

Orijinalden alıntı: DJ Tanın

quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

quote:

Orijinalden alıntı: DJ Tanın

quote:

Orijinalden alıntı: SkogensHjärta

Top 5 failde sanirim bi videolarda ornegi vardi. Lux ultiyi channel ederken (1 saniyede olsa channel channeldir) singed bunu geri firlatiyor ancak luxun ultisi gene eski durdugu yerden gerceklesiyor ve lee sin olduruyordu.Yani ulti atarken cc yersen her sekilde atiyor ultiyi.

Dats so interesting. I know all channeling spell can disabled. Thx for explanation.

Hayırdır birader bir kaç konuda yazdıkların dikkatimi çekti yeni bir trendmi bu türkçeye ingilizce cevap verme Daha neler göreceğiz bakalım.

Tum dunyanin ana dili oldu. Zorundayiz konusmaya. Malesef. Iyi bir yerlere gelmek istiyorsak 2yabanci dil farz.

Arkadaş sakat misin sen ya? Bari Gramerini düzelt güldürme milleti kendine

Kardesim. Dunya uzerinde bin bir cesit Ingilizce lehcesi var. Senin lisede ogrendigin Ingilizce Ingilteredeki resmi dil. Sokak agizi farklidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    6343 Mesaj
    Vayne ile Lee Sin'e yardıma gittim. Lee Sin çok az canla kurtulmuştu. Lux Ulti atıyordu fakat ıskaladı, bende E attım ve Lee Sin'in ölümüne sebep oldum.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not

Cait'in Ultisinin Önüne Flashla geçmiştim , Sonuç ; 1 Adımla...
    |
    |
    Bahsedilenler: Fasmodey
Reklamlar
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.