Şimdi Ara

Lütfen Yardımcı Olurmusun Çok önemli dersle alakalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar PHP dersi ile alakalı bir sorum var ve sabahtan beri uğraşmama rağmen çözemedim lütfen yardımcı olurmusunuz?

Lütfen Yardımcı Olurmusun Çok önemli dersle alakalı

• Neresini yapamadığını söyle o kısmına yardımcı olalım.
  • Joshualinekano kullanıcısına yanıt
    hiçbirini sabahtan beri deniyorum formu oluşturuyorum ama diğerlerini yapamıyorum öğretmen konuyu verdi az buz anlatıp uğraşıyorum olmuyor yapabilirsen yapsan olur mu?
  • http://php.net/manual/tr/language.oop5.php

şu dökümantasyona bir göz at. sadece sınıf kavramı üzerinden sorular sorulmuş gibi o yüzden tüm cevapların burada olduğunu düşünüyorum.
  • teşekkür ederim. Ben yinede yapmaya çalışacağım. Fakat sizde yapabilirseniz bu soruyu atarsanız mutlu etmiş olursunuz. Teşekkürler.
  • https://www.phpr.org/php-class-sinif-yapisi/

ihitiyacın olan herşey burada var araştırdığını düşünmüyorum. Önce Biraz yaz takıldığını burada sor kimse sana hazır kod yazıp vermez.
  • Joshualinekano kullanıcısına yanıt
    eyvallah teşekkür ederim yapmaya çalışıcam fakat yapabilen olursa atarsada mutlu olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan12341

eyvallah teşekkür ederim yapmaya çalışıcam fakat yapabilen olursa atarsada mutlu olurum.
    Ya arkadaş sen ne beleşçi bir adam çıktın ya!
    Al adamlar link vermiş. Oku, çalış, yap işte!

Adamı burda ifrit ediyorlar. Verdiği tek cevap " hani yaparsanız iyi olur" Sen elinden geleni yap ondan sonra gelip millete rica et.
    Bu da kod dileniyor. Modern çağın dilencisi işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozan12341 O kullanıcısına yanıt
    Hocam burdaki herkes senin iyiligini dusunuyor kodu yaz surada hata verdi sunu yapamadim de yardimci olur insanlar sen direk bana yapsinlar atsinlar kafasindansin yalnis bir dusunce tarzin var bunun sana bir faydasi olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kesin sabahtan beri uğraşmışsındır. Sorulardan birisi form tasarımı yahu? Bunu dahi yapamıyorsan kendini hemen sorgula ve görevlerini yerine getir.
  • ozan12341 O kullanıcısına yanıt
    Armut nasil olsun hocam nasil seversiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.