Şimdi Ara

LÜTFEN YARDIM Wİİ PS3 XBOX 360 KLASİK SORULAR DEİL LÜTFEN İNSLK ÖLMDİYSE YARDIM EDN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

3. Grafikler PS3 ayarında olmasa da PC oyunlarından daha iyi

• Wii almak kesinlikle mantik disi bir harekettir -- eger amaciniz aile ve arkadaslarla harekete duyarli controller lar ile keyifli saatler gecirmekse bunun adresi wii degil -- 1 ay sonra alacaginiz Playstation Move Paketli Ps3 olacaktir (1 ay sonra ilk ps3 alacaklar icin move ps3 ile beraber satilacak) hem kafadan mukemmel bir full hd media oynaticiya sahip olacaksiniz hemde ps3 un klasiklesmis oyunlarini oynayacak gelecektede klasiklesecek oyunlarini kacirmayacaksiniz ayriyeten wii kopyasi diye adlandirilan fakat algilama ve harekette wii den cok iyi olan Move ile cok guzel zaman gecireceksiniz dolayisi ile

PS3 + PS MOVE : IN -- Nintendo Wii : OUT

ayrica burdan sony fanboy u denmesin 360 ta var bende nintendo insanlarda kotu izlenim birakiyor bazi insanlar nintendoyu anlamiyor denmesin N64 ve gamecube en sevdigim konsollardandi -- ama nintendo denince ben el konsollari derim cekilirim nitekim Nintendo 3DS i 10974109274 gozle bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliMemo3.5

Wii almak kesinlikle mantik disi bir harekettir -- eger amaciniz aile ve arkadaslarla harekete duyarli controller lar ile keyifli saatler gecirmekse bunun adresi wii degil -- 1 ay sonra alacaginiz Playstation Move Paketli Ps3 olacaktir (1 ay sonra ilk ps3 alacaklar icin move ps3 ile beraber satilacak) hem kafadan mukemmel bir full hd media oynaticiya sahip olacaksiniz hemde ps3 un klasiklesmis oyunlarini oynayacak gelecektede klasiklesecek oyunlarini kacirmayacaksiniz ayriyeten wii kopyasi diye adlandirilan fakat algilama ve harekette wii den cok iyi olan Move ile cok guzel zaman gecireceksiniz dolayisi ile

PS3 + PS MOVE : IN -- Nintendo Wii : OUT

ayrica burdan sony fanboy u denmesin 360 ta var bende nintendo insanlarda kotu izlenim birakiyor bazi insanlar nintendoyu anlamiyor denmesin N64 ve gamecube en sevdigim konsollardandi -- ama nintendo denince ben el konsollari derim cekilirim nitekim Nintendo 3DS i 10974109274 gozle bekliyorum

Ailecek oynıcaksan move şuan yeterli değil yani wii nin oyunlarının %70 i party oyunları.Ama Sony Ps3 e güzel eğlenceli oyunlar çıkarırsa wii ye o zaman ciddi rakip olur ama koşu yarışıyla ok atmayla olcak iş değil bu.

• daha çıkmamış birşeyle ilgili insanlar nasıl da güzel ahkam kesiyor... move çıksın, ilk inceleyecek kişilerden biri olucam, ama çıkmadan, denemeden asla wiiyi ezecek geçecek söylemlerinde bulunmam... bakarsanız wii'de olduğu kadar ps3'ün şuanki gamepad'i DS3de de hareket sensörü var... ama yine de birkaç oyun dışında bu sensörü adam akıllı kullanan oyun yok... aynı şekilde wiide birebir hareket algılama var, ama birkaç oyun dışında bunu da adam gibi kullanan yok :)) move çıktığında güzel de bir destek gelirse oyunlardan, o zaman move al wii yerine denir... ama şimdilik bunlar boş laflar...
  • Wii içinde güzel oyunlar mevcut. Grafik olarak PS3 gibi olmasada yinede tatminkar. Tabi herkesin beklentisi ayrıdır. Zaten Wii ile oynarken grafiklere daha çok durağan halde iken dikkat ediliyor. Oyun esnasında kendinizi kaptırıp oynuyorsunuz. Hergün akşam tenis oynuyorum ve çokta güzel oluyor. Wii için bir sürü oyun var. Ailece keyifle oynanabilecek oyunlar içeren bir konsol. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonzalez45 -- 10 Ağustos 2010; 16:58:56 >
  • valla saolun ama wii almıycam gelecek sene wii hd çkıcak ps3 move çkıcak kinect glcek bakalım
  • onlar geldikçe biz bilgilendirmeye devam etcez :))
  • wii nin grafikleri berbat sakın alma move'u bekle yanlışı seçme
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

wii nin grafikleri berbat sakın alma move'u bekle yanlışı seçme

• FIR_lama kızacak ama 600 lira bütçe varsa xbox alınır yanına da kinect i alırsın,olur sana bir ton party oyunu hem de eğlence.

P.S:Xbox yok PS var ama.
  • Fazla söze gerek yok 2.derece kuzenim almış bugün oynadık grafikler iimiş kötümüş fark etmedim çok gzel oyunlar var ve süper kontrolü var kılıç oyununu oynadık bi adam eşya tıyo ilk kim kesce nerden kesce die bowlng oynadık golf oynadık masa tenisi bowling süper kontrollü falsoyu bile algılıyo
    ps2 mi satçam amerikadan alcam 199 dolara ful paket ps2 satılıktır yani 300 tl full pket yani
    davutcankrks@gmail.com
    büyüynce ablm alır xboxdan Xd
  • evt bnde başka bişe istiorm boşwer dünyanın sonu deil alıcam wii yi eğlenceme bakcam garfikten banane yeni wii çıkmış hd miş ps4 çkmış kinct çkmış öbür tarafta veya büyünce alırm onlardan :D

ps2 satılıktır
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-konsol-oyun-konsol-playstation-2-slim-ps2-15den-fazla-oyun-2-kol-8mb-memory-c-300tl-30203812/detay
    bakabilirsiniz.
    350 tl fulll+fulll direksiyonlu çipli pazarlık payı vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: davutcankrks

evt bnde başka bişe istiorm boşwer dünyanın sonu deil alıcam wii yi eğlenceme bakcam garfikten banane yeni wii çıkmış hd miş ps4 çkmış kinct çkmış öbür tarafta veya büyünce alırm onlardan :D

ps2 satılıktır
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-konsol-oyun-konsol-playstation-2-slim-ps2-15den-fazla-oyun-2-kol-8mb-memory-c-300tl-30203812/detay
    bakabilirsiniz.
    350 tl fulll+fulll direksiyonlu çipli pazarlık payı vardır

200e düşmüşsün
    100e düşersen haber et ben alırım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.