Şimdi Ara

LÜTFEN YARDIM TIP FAKÜLTESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba ben 18 yasındayım ve sağlık meslek lisesi mezunuyum yaklasık 6 aydır hemşireolarak bir özel hastanede calısıyorum. Sorum şuki küçüklükten beri isteiğim tıp fakültesini zorda olsa kazanmak içimde o yöne doğru çok derin bir istek var başarabileceğimi eğer şu yks engelini aşabilsem doktorluğu çok iyi bir şekilde yürüteceğimi biliyorum insanhakkında herbir bilgiyi öğrenirken zevk alıyorum birde işin içinde doktorlarla iç içe oldugum için her doktor görüşümde ah ulan ah diyorum ama tıp fakültesi hakkında pek bir bilgiye sahip değilim yeni üniversite sınavı yks olmuş galiba matematik fen çalışacam ama nasıl olcak bu ayrıntıyı bilmiyorum lütfen bana bu yönde bildikleirnizi aktarırssanız çok memnun olurum sağlık meslek lisesi bitirdiğim için matematik fizik sıfıren son fiziği lise 1 de matematiği 3 te gördük nasıl bir çalışma planı günde kaç saat ne ağırlıklı anlatısrsanız çok sevirim Allah hepinizden razı olsun

• Tıp fakültesine göre değişir bu sorunun cevabı.Ama ortalama zorlukta bi fakülteden bahsediyorsak , bir kere okulun ders saatleri yoğun olur.Mimarlık falan gibi rahat olmaz , sabah dersim yok falan olaylarına pek rastlanmaz tıp fakültelerinde.Sabah 9 akşam 3 gibi bi yoğunlukta geçer.Genellikle ezbere dayalı bi öğretim var,sayısal zekalık pek bi şey yok :D Günde 1.5 saat çalışma düzeni oturtursan hiç sıkıntısız okulu bitirirsin diyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.