Şimdi Ara

Lütfen yardım htc desire zil sesi yapma ve sunucu adresi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm yeni aldığım htc desiremde bazı ayarları yapamadım yardımcı olursanız sevinirim
    1)mp3 formatında zil sesi ayarlayamadım
    2)e posta ayarlarında sunucu adresi ve etiket adı yerlerine ne yazmam gerekiyor
    ikinci el olduğu için bir önceki kisinin mail hesabını kapatamıyorum
    3) kişilere resim yüklenmiyor

• Zil sesi olayını bende yapamadım. Yardımcı olurmusunuz?
  • ayarlar/ses/telefon zil sesi/yeni zil sesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademis -- 26 Kasım 2011; 11:51:26 >
  • Arkadaşlar farklı bir yerden nasıl olacağını buldum. Gerçekten çok basitmiş. Alıntıdır.

Bir şarkıyı zil sesi olarak ayarlama
    Müzik uygulamasının kütüphanesinden bir şarkıyı seçip telefonunuzun veya belirli bir kişinin zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

1.Giriş ekranından, > Müzik öğesine dokunun.
    2.Kütüphaneye gitmek için öğesine dokunun.
    3.Kütüphanede, zil sesi olarak kullanmak istediğiniz şarkıyı seçin ve ardından yürütün.
    4.Şimdi yürütülüyor ekranında, MENU tuşuna basıp Daha > Zil sesi yap öğesine dokunun.
    5.Bir MP3 şarkısı seçerseniz, bunu önce kesip ardından kestiğiniz kısmı zil sesi olarak belirleyebilirsiniz.
    6.Zil sesi yap seçenekler menüsünde, Telefon zil sesi veya Kişi zil sesi öğesine dokunun. Kişi zil sesi seçeneğini işaretlerseniz, bir sonraki ekranda şarkı ile ilişkilendirmek istediğiniz kişileri seçmeniz gerekir.

MP3 zil sesini kesme
    Müzik uygulamasında yerleşik zil sesi kırpma aracı bulunur. Bir MP3 şarkısını keserek bir kısmını zil sesi olarak kullanabilirsiniz.

1.Şimdi yürütülüyor ekranında, MENU tuşuna basıp Daha > Zil sesi yap > Zil sesini kırp öğesine dokunun.
    2.Zil sesini kesmek için, ekran denetimlerini kullanın.
    İki kesme kaydırıcısını yaklaşık olarak zil sesinin başlamasını ve bitmesini istediğiniz yerlere kaydırın.
    Ardından zil sesi başlangıç ve bitiş noktalarını daha kesin olarak belirlemek için sağ ve sol ok düğmelerine dokunun.
    İşaretçiler zil sesinin nerede başlayıp nerede bittiğini gösterirler.
    3.Kesme işini bitirdiğinizde, Böyle ayarla: öğesine dokunun. Ardından, kırpılmış şarkıyı Telefon zil sesi veya Kişi zil sesi olarak belirleyebilirsiniz.
    Şarkının zil sesi olarak eklenip eklenmediğini kontrol etme
    1.Giriş ekranından, MENU öğesine basıp, ardından Ayarlar öğesine dokunun.
    2.Ayarlar ekranında, Ses > Telefon zil sesi öğesine dokunun.
    Şarkı, zil sesi listesinde ve seçili olmalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devecibakar -- 2 Aralık 2011; 6:11:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.